Testuję: ECOVACS GOAT G1

Testuję: ECOVACS GOAT G1

Tillmann Braun 29 października 2023 r

Plug’n Play – to nowość w kosiarkach automatycznych. Dzięki wielu zaawansowanym technologiom nowy GOAT G1 ​​firmy Ecovacs jest polecany jako następna generacja kosiarek automatycznych. Zainstalowany w kilku krokach, pokazuje, co jest możliwe przy pomocy nawigacji satelitarnej, radia, kamer, zaawansowanej trygonometrii i oprogramowania.
Ecovacs jest znany ze swoich wysokiej klasy robotów próżniowych, które zdobywają punkty dzięki zaawansowanemu sprzętowi. Dzięki GOAT G1 ​​firma Ecovacs wnosi teraz swoją wiedzę do ogrodu i znacznie ułatwia jego pielęgnację. Nazwa produktu GOAT jest obiecująca, ponieważ w języku angielskim oznacza kozę i jest akronimem największych legend sportu (GOAT = Greatest of all time).

Trawnik marzeń dla każdego

To wzór koszenia odróżnia kosiarki automatyczne od konwencjonalnych kosiarek rotacyjnych. Zamiast brutalnie odcinać źdźbła trawy i obcinać je frędzlami, roboty tną trawę ostrymi jak brzytwa ostrzami niczym nożyczkami. Tylko kosiarki cylindryczne mogą wyczarować porównywalne, bujne zielone trawniki. Im częściej trawnik jest koszony, tym staje się grubszy. Kolejną oczywistą zaletą kosiarek automatycznych jest wygoda. I tutaj Ecovacs GOAT ma wiele do zaoferowania. Zaczynając od drastycznie uproszczonej instalacji bez układania przewodów ograniczających. Po rozpakowaniu i załadowaniu jedziesz GOAT G1 ​​wzdłuż krawędzi trawnika i gotowe. Jeśli masz skomplikowany ogród lub kwietnik pośrodku, możesz ustawić strefy wykluczenia i zapewnić małemu robotowi niezliczone inne ustawienia. Dzięki GOAT mapowanie z dokładnością do centymetra jest możliwe dzięki bardzo precyzyjnej elektronice sterującej, GPS, radiu, sygnalizatorom nawigacyjnym i unikalnej technologii TrueMapping. Mówiąc najprościej, TrueMapping, podobnie jak sekstans podczas żeglowania, oblicza dokładną pozycję za pomocą panoramicznej kamery. Kabel graniczny nie jest już potrzebny, a uruchomienie staje się dziecinnie proste.


Niech żyje wąż ogrodowy i lalka Barbie

Sugeruje harmonogram koszenia w oparciu o wielkość trawnika. Nie musisz sprzątać ogrodu, bo kolejnym mocnym punktem jest przedni i panoramiczny aparat GOAT G1, dzięki któremu unikniesz każdego węża ogrodowego i każdej pozostawionej zabawki. Jeże i inne zwierzęta też nie muszą się go bać. Przed nieproszonymi gośćmi może chronić także kamera monitoringu. KOZA rozpoznaje ludzi i potrafi patrolować ogród jak pies stróżujący.

WNIOSEK:

Dzięki GOAT G1 ​​firma Ecovacs pokazuje, jak inteligentna może być kosiarka automatyczna. Niezliczone czujniki i intuicyjna obsługa za pomocą aplikacji sprawiają, że jest to nowy punkt odniesienia dla kosiarek zautomatyzowanych. Żaden inny producent nie oferuje więcej funkcji i funkcji.

Cena: 1.599,00 EUR / Rozmiar: 650 x 432 x 420 mm (Rasenroboter) / 852 x 460 x 445 mm (stacja bazowa) / Wysokość cięcia: 3 – 6 cm / Szerokość cięcia: 220 mm / Obszar cięcia: do 1600 m2 / Paczka baterii: 5,2 Ah / Cechy: Kamera panoramiczna i kamera typu rybie oko, system lokalizacji TrueMapping Multi-Fusion /bit.ly/sm-goatg1

Ocena: Doskonała (98%)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android