Bambu Lab A1 Mini w obniżce ceny: Mała drukarka 3D tańsza niż kiedykolwiek

Bambu Lab A1 Mini w obniżce ceny: Mała drukarka 3D tańsza niż kiedykolwiek

Bambu Lab dzięki swoim drukarkom 3D zmienił cały rynek. Konkurencja bierze obecnie przykład z nowicjuszy i stara się oferować podobnie wyrafinowane technologie. Dzięki Bambu Lab A1 Mini firma wkracza na nowy rynek i ponownie wyznacza tam standardy. Od teraz możesz kupić A1 Mini taniej

Bambu Lab A1 Mini dostępny taniej

Aktualizacja vom 26. Mokry 2024: Jeśli chcesz zająć się drukiem 3D i szukasz drukarki 3D, która jest tak prosta w obsłudze, jak to tylko możliwe, powinieneś przyjrzeć się Bambu Lab A1 Mini. Jest teraz dostępny taniej bezpośrednio u producenta. Zamiast 319 euro trzeba zapłacić jedynie 269 euro (widok w Bambu Lab). Wersja z AMS kosztuje 429 euro zamiast 489 euro.

Do oferty w Bambu Lab

Oryginalny artykuł:

Jeśli obecnie szukasz drukarki 3D, przy której nie musisz w ogóle majstrować, ale możesz drukować bezpośrednio w wielu kolorach, to spójrz na Bambu Lab A1 Mini. Ta będzie teraz dostępna na stronie producenta sprzedawany z AMS Lite za 489 euro (widok w Bambu Lab). W rzeczywistości sama drukarka 3D kosztuje tylko 319 euro, a AMS Lite ma kosztować około 250 euro. Jednak jako pierwszy krok Bambu Lab zdecydowało się sprzedać system z AMS Lite taniej w pakiecie. Oznacza to, że możesz drukować bezpośrednio w wielu kolorach, co jest obecnie niemożliwe w tym przedziale cenowym.

W chwili premiery Bambu Lab oferuje tańsze A1 Mini tylko w pakiecie z AMS. (Źródło obrazu: Laboratorium Bambu)

Bambu Lab A1 Mini to „pchacz do łóżka”, ale tak jest przejął wiele technologii od swoich droższych braci CoreXY. Dzięki aktywnej redukcji szumów i nowemu wyświetlaczowi oferuje nawet przewagę nad droższymi modelami. W połączeniu z przemyślaną, wysokiej jakości konstrukcją i przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem, każdy może coś wydrukować. I to po prostu działa. Jeśli nie chcesz zajmować się rękodziełem, ale chcesz drukować, trafiłeś we właściwe miejsce.

Ogłoszenie: „Popychacze łóżka” to drukarki 3D, w których stół roboczy porusza się w przód i w tył, ale nie w górę ani w dół. Głowica drukująca porusza się od lewej do prawej i podczas drukowania jest pociągana do góry. W drukarkach CoreXY stół drukujący w ogóle się nie porusza, a jedynie powoli przesuwa się w dół podczas drukowania 3D. Głowica drukująca może swobodnie poruszać się w lewo, w prawo, do przodu i do tyłu. Oznacza to, że możliwe są wyższe prędkości drukowania.

Możliwości Bambu Lab A1 Mini możecie zobaczyć na filmie:

Wprowadzenie Bambu Lab A1 Mini: drukarka 3D dla początkujących z możliwością wielokrotnego drukowania

Wprowadzenie Bambu Lab A1 Mini: drukarka 3D dla początkujących z możliwością wielokrotnego drukowania

Każda drukarka 3D od Bambu Lab to hit

Bambu Lab nie istnieje na rynku tak długo Ale cała branża została wywrócona do góry nogami. Począwszy od X1 Carbon, obecnego flagowego modelu, który w zasadzie potrafi wszystko. Następnie pojawił się najtańszy dotychczas model P1P z otwartą komorą ciśnieniową. Niedawno dodano P1S z zamkniętą komorą drukującą i umieszczoną pomiędzy X1 i P1P. To drukarki CoreXY, które szturmem podbiły wszystkich kupujących.

Bambu Lab A1 Mini to „pchacz do łóżka”, z którego firma faktycznie zrezygnowała, ale to po prostu ma sens aby zapewnić jeszcze większej liczbie osób dostęp do druku 3D. A potem z tak wysokiej jakości modelem, który jest łatwy w obsłudze i umożliwia druk wielokolorowy. Testy, którym przyglądałem się w ciągu ostatnich kilku tygodni, mówią same za siebie. A1 Mini również przekonuje.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech