Jak handlować na brytyjskiej giełdzie

Jak handlować na brytyjskiej giełdzie

Możesz się zastanawiać, jak handlować na brytyjskiej giełdzie, dlatego poniżej przedstawiamy kilka wskazówek. Obejmują one przegląd aplikacji mobilnych bez prowizji, kontrakty CFD i zakłady typu Spread. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym inwestorem, czy po prostu chcesz inwestować dla zabawy, te zasoby pomogą Ci zacząć. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej! I pamiętaj: nie musisz mieć dyplomu ani dyplomu MBA, aby handlować brytyjskimi akcjami i opcjami. Możesz nawet uczyć się z doświadczenia przyjaciela.

Kontrakty CFD

Zanim zaczniesz handlować, powinieneś zapoznać się z podstawami kontraktów CFD i wybrać odpowiedni portfel handlowy dla swojego profilu ryzyka. Jeśli nie znasz Zlecenia Limit i Zlecenia Rynkowego, przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać więcej informacji. Nie próbuj opanować wszystkich klas aktywów jednocześnie; wybierz jeden i trzymaj się go. Wybór najlepszej platformy znacznie pomoże w osiągnięciu ogólnego sukcesu i będziesz chciał się upewnić, że jest ona uregulowana i dopasowana do Twojego stylu handlu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://thebitqtapp.com/

Główną wadą handlu CFD jest brak przejrzystości i standardowych kontraktów. Niektórzy komentatorzy finansowi obawiają się, że dostawcy kontraktów CFD mogą wykorzystywać swoich klientów, reklamując swoje zyski bez pełnego wyjaśnienia ryzyka. Z tego powodu większość organów nadzoru finansowego wymaga wyraźnych ostrzeżeń o ryzyku. Brytyjskie przepisy FSA wymagają, aby dostawcy kontraktów CFD ocenili przydatność swoich produktów dla nowych klientów i przedstawili wyczerpujący dokument ostrzegający o ryzyku. Wybór brokera CFD, który zapewnia zarówno przejrzystość, jak i uczciwe warunki handlowe, jest ważnym krokiem w kierunku udanej kariery handlowej.

Spread betting Zakłady

spread polega na handlu poprzez przewidywanie trendów rynkowych bez posiadania kontraktu na różnicę lub innych instrumentów. Zyski są oparte na zmianach wartości, a nie na cenie zamknięcia. W Wielkiej Brytanii zyski z zakładów spread betting są wolne od podatku. Ponieważ jest uważany za handel punktowy, nie podlega on podatkowi od zysków kapitałowych i opłacie skarbowej. Nie jest również regulowany, jak obrót akcjami. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak handlować na brytyjskiej giełdzie za pomocą spread betting, czytaj dalej.

Rynek spreadbetting działa, umożliwiając sprzedaż rynku po niższej cenie, gdy wartość spada. Innymi słowy, jeśli cena akcji Sainsbury’s spadnie o pięćdziesiąt punktów, będziesz zmuszony pokryć swoją pozycję sprzedaży na PS500. Ta sama zasada dotyczy jednak indeksów takich jak FTSE 100. Na przykład, jeśli akcje Tesco są notowane po PS279 i zostanie ogłoszone, że zawyża zyski, gracze na spreadzie sprzedają pozycję w firmie.

Akcje

W Wielkiej Brytanii istnieje wielu regulowanych brokerów zajmujących się akcjami groszowymi, w tym Admirałowie. Te małe spółki, które mają niewielką cenę akcji, są często niestabilne i mogą dokonać lub przerwać inwestycję inwestora. Wiele z nich jest regulowanych przez Financial Conduct Authority i jest bezpiecznym zakładem, jeśli szukasz okazji inwestycyjnych niskiego ryzyka. Jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem handlu tymi akcjami.

Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, jak zdefiniować swój styl handlu akcjami groszowymi. Akcje Penny są na ogół mniej płynne niż duże firmy i nie mają wysokiego dziennego wolumenu obrotu. Z tego powodu musisz realistycznie podejść do tego, ile możesz stracić. Należy pamiętać, że 99 procent akcji groszowych w końcu zginie, więc ważne jest, aby pozostać wiernym sobie, gdy wchodzisz na rynek.

aplikacji mobilnej bez

prowizji do handlu na brytyjskiej giełdzie może być trudny z dziesiątkami dostępnych. Przed podjęciem decyzji o wyborze dostawcy należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak regulacje, prowizje i łatwość użytkowania. Oprócz tych czynników warto rozważyć, którymi akcjami można handlować w każdej aplikacji. Obsługa klienta i łatwość obsługi są również ważnymi kwestiami przy podejmowaniu decyzji, której aplikacji użyć.

Aplikacja Trading 212 jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Będziesz chciał założyć konto demo przed rozpoczęciem handlu, ale nie ma minimalnej kwoty depozytu. Aplikacja umożliwia dokonywanie wpłat dowolną metodą, w tym brytyjską kartą debetową/kredytową lub e-portfelem. Istnieje również duża baza danych strategii handlowych, do których można uzyskać dostęp z aplikacji, co ułatwia znalezienie odpowiedniej strategii.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Trading Software