Rewelacja: zdjęcia z wycieków przedstawiają Google Pixel Fold 2

Rewelacja: zdjęcia z wycieków przedstawiają Google Pixel Fold 2

Przez długi czas było cicho na temat następcy Google Pixel Fold. Teraz na światło dzienne wyszły zdjęcia, które mają bardziej szczegółowo pokazywać nadchodzący Google Pixel Fold 2.

Latem 2023 roku Google wypuściło swój pierwszy składany smartfon. O Pixel Fold, bo tak nazywa się urządzenie, mówiło się już od dłuższego czasu negatywnie. W tym czasie Google wstrzymywał już wcześniejszą wersję smartfona ze względu na wady i w momencie premiery Pixel Fold był mocno w tyle za konkurencją ze strony Samsunga czy OnePlusa. Chociaż szczególnie chwalono design i wbudowany aparat, składany ekran, waga i stosunkowo wysoka cena w porównaniu do funkcji były raczej negatywne.

Jednak nic z tego nie powstrzymało Google od dalszego inwestowania w sektor składanych smartfonów, dlatego plotki na temat następcy, Pixel Fold 2, naprawdę nabierają tempa. Nie tylko przez pierwsze wycieki zdjęć nowego urządzenia. Dowiedzieliśmy się dla Was, co wiadomo dotychczas na temat kolejnego składanego smartfona Google'a.

Co właściwie potrafi Google Pixel Fold? W filmie przyjrzeliśmy się z bliska składanemu smartfonowi od Google dla Was.

Obecnie wiadomo to na temat Google Pixel Fold 2

Google obecnie nie mówi głośno o możliwej dacie premiery Pixel Fold 2. Z niedawno ujawnionych zdjęć urządzenia wynika, że ​​następca Pixela Folda wnosi kilka dużych innowacji. Na pierwszy rzut oka szybko staje się jasne, że aparat w kształcie paska to „wizjer”. Znak towarowy smartfona Pixel najwyraźniej zastąpiony stał się. Zamiast tego Pixel Fold 2 ma prostokątne „wybrzuszenie aparatu”, znane tylko z innych producentów smartfonów.

Jest też kompletny Przeprojektowanie wyświetlaczy przednich się, co skutkuje większym wyświetlaczem i może wreszcie dotrzymać kroku konkurentowi OnePlus pod względem rozmiaru ekranu. W szczególności Pixel Fold 2 może zwiększyć wewnętrzny wyświetlacz z 7,6” do 7,9” w porównaniu z poprzednim modelem, a ekran zewnętrzny może nawet wzrosnąć z 5,8” do 6,4”. Dzięki temu Google mógł w końcu odnieść się do jednego z głównych punktów krytyki, a mianowicie tego, że wyświetlacz po prostu nie nadąża za konkurencją pod względem wielkości.

Jeszcze więcej funkcji: to właśnie może zaoferować Google Pixel Fold 2

Ale nie tylko przeprojektowanie z dłuższym, a przede wszystkim większym ekranem wyróżnia Pixel Fold 2. Dodatkowo najnowszy model węższy i przede wszystkim lżejszy zdaje się, że nadchodzi. Jeśli przecieki rzeczywiście odpowiadają nadchodzącemu modelowi, Pixel Fold 2 może być jednym z najcieńszych składanych smartfonów, co stanowi realną wartość dodaną w porównaniu do konkurencji.

Poza aparatem i designem, innowacje czekają głównie we wnętrzu Pixela Fold 2. Według plotek Google planuje zastosować chip Tensor G4 i tym samym pominąć generację. Oznacza to, że Pixel Fold 2 może wiele zdziałać większa wydajność postrzegać jako swojego poprzednika lub konkurentów.

I nawet jeśli w tym momencie są to tylko spekulacje, można założyć, że Pixel Fold 2 ma Funkcje sztucznej inteligencji będzie wyposażony. Mogą one mieć zastosowanie zarówno podczas tworzenia, jak i edytowania zdjęć. Krążą także pogłoski na temat wewnętrznej baterii i pamięci RAM urządzenia, ale tak naprawdę niewiele jest potwierdzonych i użytkownicy będą musieli poczekać do oficjalnej premiery urządzenia, co może nastąpić dopiero jesienią tego roku.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android