Powiedzonka do chrztu na kartki, WhatsApp, Facebook & Co.

Powiedzonka do chrztu na kartki, WhatsApp, Facebook & Co.

Zbliża się chrzest, a Ty chcesz napisać kartkę z pozdrowieniami lub wysłać miłą wiadomość przez WhatsApp, SMS lub inny komunikator? W takim razie powinieneś mieć przygotowane ładne powiedzenie na swój chrzest. Jeśli nie przychodzi Ci do głowy nic od razu, poniżej znajdziesz kilka miłych i krótkich powiedzeń o chrzcie. Można je wysłać jako drobny upominek lub wręczyć rodzicom na chrzcinie.

Wersja:2.23.12.75

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Każdy, kto zostaje ochrzczony, zostaje przyjęty do wspólnoty chrześcijańskiej. Zwykle jest to obchodzone na dużą skalę. Przyjaciele, znajomi i krewni przynoszą prezenty i drobne upominki. Jeśli chcesz pogratulować rodzicom dziecka podczas uroczystości na kartce lub zdalnie za pośrednictwem WhatsApp, Facebooka, SMS-a lub kartki z życzeniami pocztą, możesz skorzystać z kilku pięknych powiedzeń na temat chrztu, które tutaj dla Ciebie przygotowaliśmy.

Tutaj znajdziesz wiele pięknych i krótkich gratulacji ze zdjęciami. Zdjęcia możesz zapisywać na swoim smartfonie i wysyłać bezpośrednio:

Powiedzonka do chrztu na kartki, WhatsApp, Facebook & Co.

Bóg nakazał swoim aniołom, aby cię strzegli na wszystkich twoich drogach. – Psalm 91:11 Pan cię uchroni od wszelkiego zła, strzeże twojej duszy. – Psalm 121:7 Bóg jest miłością; a kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg w nim. – 1 Jana 4, 16b Życzę Ci: Stań się tym, kim jesteś! – P. Johannes Haas Jezus Chrystus mówi: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światło życia. – Jan 8:12 Niech Bóg idzie przed tobą na wyznaczonej ci ścieżce. Tego życzę Ci na Twojej drodze życia. – Irlandzkie błogosławieństwo Nasze życzenie uwzględniamy; Nigdy nie dajcie się okradać z tego, co nadaje życiu wartość: nadziei! Miłość! Uważać! – Friedrich Morgenroth Niech Bóg przemówi do tego dziecka swoje słowo, słowo jego miłości, swojej łaski, swojej lojalności. – Karl Rahner On, Bóg, okryje Cię swoimi skrzydłami i będziesz miał schronienie pod Jego skrzydłami. – Psalm 91:4 Będę ci błogosławił i będziesz błogosławieństwem. – Rdz 12,2 Dziękujemy Ci, że jesteś cudownie stworzony. Twoje dzieła są cudowne, moja dusza to wie. – Psalm 139:14

Więcej powiedzeń o chrzcie

Jeśli nie chcesz cytować niczego z Biblii, możesz użyć także jednego z poniższych powiedzeń chrzcielnych:

Niech Boża miłość towarzyszy Wam na wszystkich Waszych drogach. Niech wasze życie zawsze będzie wypełnione Bożym błogosławieństwem. Niech anioł zawsze będzie przy Tobie. Bezpieczny w rękach Boga na całe życie. Z Bożą miłością w sercu idziesz swoją drogą. Niech błogosławieństwo towarzyszy wam dzisiaj i na wieki. Prowadzeni ręką Boga, idźcie bezpiecznie przez życie. Nowe życie wypełnione Bożą miłością. Miłość Boga jaśnieje w twoim życiu. Dziecko Boże, błogosławieństwo dla świata. Idź przez życie z Bożym błogosławieństwem. Otoczeni miłością, chronieni przez Boga. Iskra Boża na tym świecie. Niech Boża miłość zawsze będzie Twoim kompasem. Błogosławieństwo Boże jaśnieje na twojej drodze. Cud Boga, zrodzonego z miłości. Bezpieczni w Bożej miłości, świecący w Jego świetle. Mając Boga za towarzysza, nic nie jest w stanie tobą wstrząsnąć. Cenny dar Boga dla tego świata. Niech miłość Boża będzie dla Was nieustannym pocieszeniem. Nowe życie stworzone ręką Boga. Z Bogiem w sercu idź odważnie naprzód. Niech Boża miłość będzie jak płaszcz, który Cię ogrzewa. Życie zgodne z wolą Bożą. Bezpieczny w rękach Boga, na całą wieczność. Otoczeni Bożą miłością, bezpiecznie. Życie w świetle Boga, promienne i piękne. Niech Boże błogosławieństwo będzie jak skała w falach. Z Bożą miłością w sercu wszystko jest możliwe. Miłość Boga jest jak spokojna przystań na wzburzonym morzu. Dziecko Boże, dar z nieba. Niech Boża miłość będzie Waszym stałym towarzyszem. Niech błogosławieństwo Boże towarzyszy Wam przez całe życie.

Co wpisać w karcie chrztu?

Jeśli masz trochę więcej miejsca na karcie, odpowiednie są również te powiedzenia, niezależnie od tego, czy ochrzczony jest chłopiec, czy dziewczynka:

„Niech Boża miłość otoczy Cię jak ciepłe światło, niech Jego błogosławieństwa zawsze Ci towarzyszą jak delikatny wiatr. Na każdym kroku pamiętaj o tym: jesteś umiłowanym dzieckiem Boga, cennym i wyjątkowym, na wieki wieków.” „Dzisiaj obchodzimy chrzest nowego, wspaniałego życia dotkniętego miłością Boga. Niech to dziecko zawsze odkrywa piękno świata, otacza się miłością i wzrasta w wierze, mając Boga jako wiernego towarzysza u swego boku.” „Bóg stworzył Cię z miłością i umieścił Cię na tym świecie, abyś był błogosławieństwem. Niech wzrastacie w Jego miłości, jaśniejecie Jego światłem i wzbogacacie świat swoją dobrocią i miłością. Gratulujemy chrztu!” „W tym szczególnym momencie chrztu miłość Boża obejmuje to cenne dziecko i obiecuje towarzyszyć mu we wszystkich jego wędrówkach. Niech zawsze czujecie, jak trzyma Was miłość Boża i jak ważni jesteście dla tego świata.” „Chrzest jest świętym przymierzem pomiędzy Bogiem a tym cennym dzieckiem. Niech błogosławieństwo Boże towarzyszy mu we wszystkich podróżach, chroni jego marzenia i napełnia jego serce miłością. Witamy w rodzinie Bożej!” „Dzisiaj świętujemy chrzest tego wyjątkowego dziecka i zapewniamy mu miejsce w wielkiej rodzinie Bożej. Niech zawsze czuje, jak bardzo jest kochane i napełnia świat radością, miłością i pokojem. Wszystkiego najlepszego na chrzest!” „Miłość Boża jest jak nieustanny strumień, który delikatnie niesie to dziecko przez życie. Niech zawsze czuje ciepło tego boskiego światła, z ufnością kroczy swoją drogą i rozświetla świat miłością i współczuciem. Gratulujemy chrztu!”

Szukam dalsze wypowiedzi na inne okazje? W takim razie być może mamy dla Ciebie odpowiednią rzecz:

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android