Jak kupować akcje dla początkujących na eToro

Jak kupować akcje dla początkujących na eToro

Chociaż płyty CD i konta oszczędnościowe o niskim ryzyku są bezpieczną inwestycją, akcje nie są wolne od ryzyka. Ceny akcji mogą spaść podczas korekt rynkowych. Akcje o trendowym wzroście, takie jak Netflix, mogą spaść o ponad 67% od początku roku. Spółki publiczne mogą również osiągać słabe wyniki lub ogłaszać upadłość. Początkujący powinni trzymać się bezpieczniejszych zapasów i dywersyfikacji, co może pomóc im uchronić się przed krachami na rynku. Początkujący powinni również trzymać się z daleka od najmodniejszych akcji wzrostowych.

eToro

Istnieje kilka podstawowych kroków, które należy podjąć, rozpoczynając kupowanie akcji na eToro, ale im więcej wiesz, tym lepiej. Zacznij od pełnego zbadania firmy. Lista kontrolna tego, co powinieneś wiedzieć o firmie, może pomóc w podjęciu najlepszych decyzji. Sprawdź jego historię, innowacyjność i podstawy. Wykonując te kroki, powinieneś być dobrze przygotowany do dokonywania mądrych inwestycji. Miej też oko na wszelkie nowości — eToro jest często aktualizowane o wiadomości i informacje o firmach. Aby uzyskać więcej informacji, czytaj dalej.

eToro zapewnia użytkownikom tysiące akcji. Możesz wybierać spośród wielu akcji na platformie, takich jak akcje technologiczne, kryptowaluty i memy. eToro oferuje również kompleksowe wykresy, wiadomości i analizy techniczne. Funkcje te pozwalają użytkownikom identyfikować i analizować różne zapasy przed złożeniem zamówienia. Następnie mogą sprzedać akcje, gdy cena akcji wzrośnie. Proces jest prosty i bezproblemowy.

eToro zarabia na pobieraniu od użytkowników opłat za spread, które są 20 razy tańsze niż w przypadku tradycyjnych maklerów giełdowych. Dzięki temu nowi użytkownicy mogą rozpocząć korzystanie z eToro bez ponoszenia żadnych opłat. Podobnie jak w przypadku każdej platformy handlowej, początkujący powinni trzymać się akcji. W większości przypadków eToro oferuje niskie opłaty za handel akcjami i są świetne dla tych, którzy chcą zdywersyfikować swój portfel.

Interaktywni Brokerzy

Jeśli dopiero zaczynasz inwestować i szukasz biura maklerskiego, które oferuje bezpłatny obrót akcjami, nie szukaj dalej niż Interactive Brokers. Firma działa na rynku od 1978 roku i cieszy się znakomitą reputacją w zakresie obsługi klienta. Firma ma ocenę BBB A+, co niekoniecznie oznacza, że ​​jest wiarygodna, ale pozwala bliżej przyjrzeć się oferowanemu poziomowi obsługi klienta. Ponadto firma Interactive Brokers została ukarana milionowymi grzywnami przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd za niezłożenie raportów o podejrzanej działalności. FDIC i Commodity Futures Trading Commission również nałożyły na firmę grzywnę w wysokości milionów dolarów za nieprzestrzeganie przepisów dotyczących prania brudnych pieniędzy.

Jeśli jesteś nowy w handlu akcjami, istnieje wiele innych sposobów inwestowania swoich pieniędzy w Interactive Brokers. Możesz otworzyć konto podlegające opodatkowaniu, jeśli jesteś początkujący lub inwestujesz na innych rynkach. Możesz wybierać między opcjami, akcjami, funduszami inwestycyjnymi, obligacjami, walutami i kontraktami terminowymi. Interactive Brokers oferuje również kursy dotyczące inwestowania i rynków. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak kupować i sprzedawać akcje, biorąc udział w kursie na stronie firmy.

Możesz również wybrać rachunek maklerski online. Te usługi online zapewniają niskie prowizje, konta IRA i aplikację mobilną zoptymalizowaną pod kątem urządzeń z systemem Android i iOS. Możesz wybierać spośród tysięcy akcji, w tym akcji ropy naftowej, na wielu różnych platformach. Oprócz pośrednictwa internetowego, wielu brokerów oferuje bezpłatny handel akcjami notowanymi na giełdzie w USA. Po prostu spójrz na spread – różnicę między ceną kupna a ceną ask.

e*TRADE

Kiedy jesteś nowy w handlu akcjami, być może zastanawiasz się, jak kupić akcje dla początkujących. E*Trade sprawia, że ​​kupowanie i sprzedawanie akcji jest łatwe i wygodne. Aby rozpocząć, przejdź do zakładki symboli giełdowych na stronie internetowej i wprowadź symbol akcji, którą chcesz kupić. Następnie możesz wybrać jedną z trzech metod kupowania lub sprzedawania akcji: zlecenie rynkowe, zlecenie z limitem oraz kupno lub sprzedaż po określonej przez Ciebie cenie.

Chociaż platforma internetowa dla E*TRADE nie jest tak zaawansowana technologicznie jak OptionsHouse, oferuje proste interfejsy i narzędzia do tworzenia wykresów, aby rozpocząć swoją podróż handlową. Wybór akcji jest zróżnicowany i możesz wybierać spośród akcji w 77 krajach. Jeśli jesteś w podróży, możesz również pobrać aplikację mobilną dla E*TRADE, aby handlować akcjami z dowolnego miejsca. Wybór akcji E*TRADE jest podzielony na różne kategorie, takie jak poszczególne firmy, koszyki akcji i sektory. Wystarczy kilka kliknięć, aby dodać nowe akcje do swojego portfela.

E*TRADE oferuje również kilka specjalistycznych portfeli dla różnych typów inwestorów. Portfele podstawowe są nastawione na oszczędzanie na emeryturę, kupno domu i budowanie bogactwa. Portfele te mają niskie wymagania dotyczące minimalnego depozytu i pozwalają zainwestować tyle, ile chcesz. Możesz także założyć IRA lub rollover IRA, a nawet inwestować w fundusze inwestycyjne. Są idealne dla początkujących, którzy nie chcą uczyć się wszystkiego o handlu i chcą po prostu dokonać kilku inwestycji.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Trading Software