Recenzja BitAlpha — niezwykła zautomatyzowana platforma handlowa

Recenzja BitAlpha — niezwykła zautomatyzowana platforma handlowa

Sprawdziliśmy nowy program bitcoin i bot wymiany kryptowalut BitAlpha AI, skomputeryzowaną platformę wymiany, która twierdzi, że korzysta z ekskluzywnego interfejsu API wymiany algorytmów. Niewiele danych jest dostępnych na BitAlpha AI przed odłożeniem instalacji, ale sprawia wrażenie bardzo dobrze znanego w sieci i jest najświeższym dostawcą w ramach ewoluującego wzorca branżowego robotów Bitcoin lub „botów” programistycznych narzędzi do cyfrowej waluty fundator.

Ci „robo-doradcy” zaspokajają rosnącą potrzebę handlu programami botów w lokalnej przestrzeni giełdy kryptograficznej, ponieważ rynki kryptograficzne handlują co minutę dnia/365, w przeciwieństwie do rynków dziedziczenia (np. Forex, złoto, akcje), które handlują w pobliżu na koniec tygodnia.

button
BitAlfa AI

Zauważ, że BitAlpha AI jest również często pisany jako Bit Alpha AI ze spacjami lub BitAlphaAI bez spacji. AI w nazwie oznacza inteligencję stworzoną przez człowieka, a „alfa” z kolei oznacza jakąś znaczącą wartość lub pomocne dane.

Strona BitAlpha AI zaczyna się od stwierdzenia, że ​​BTC może osiągnąć ponad 300 000 $ pod koniec 2022 roku. Goldman Sachs opublikował oczekiwaną wartość bitcoinów na ponad 100 000 USD w CNBC w styczniu 2022 roku.

Inni główni miliarderzy finansiści, tacy jak Elon Musk, Ray Dalio i Paul Tudor Jones, a także organizacje rozważające spekulacyjne inwestowanie w akcje, przedstawili porównywalne prognozy dotyczące Bitcoin, rozmawiając z FT, Reuters, Forbes i innymi głównymi źródłami informacji o pieniądzach.

Organizatorzy handlu Gemini i finansiści Bitcoin, bliźniacy Winklevoss, również spodziewali się, że Bitcoin osiągnie 500 000 USD i osiągnie kapitalizację rynkową złota (11 bilionów USD), która czasami nie jest zbyt odległa.

trade

Czy BitAlpha AI to oszustwo?

Nie w 100 procentach jasne, że BitAlpha AI jest właścicielem lub promuje programowanie botów wymiany kryptowalut. Dla każdej wewnętrznej i zewnętrznej ankiety BitAlpha AI klienci muszą odłożyć podstawową stawkę.

Jednak to normalne, że właściciele projektów kryptograficznych są nieznani lub używają pseudonimów. Podobnie, twierdzenie o współczynniku wygranych 90%, które jest bezpodstawne, nie jest tak wysokie i śmiesznie brzmiące, jak niektóre roboty Bitcoin, które zapewniają prawie 100% zwrot z inwestycji.

Użyj stop lossa i wnoś bazę tylko na początek, dopóki nie upewnisz się, że BitAlpha AI działa tak, jak pokazano.

button
Jak działa sztuczna inteligencja BitAlpha?

Witryna BitAlpha AI twierdzi, że to urządzenie korzysta z wysokiej powtarzalności wymiany i może działać konsekwentnie za kulisami, podczas gdy zarejestrowani handlowcy są AFK. Jego interfejs API może być połączony z ulubionymi transakcjami kryptograficznymi klientów i potencjalnie dyskryminuje produktywne transakcje wymiany ze współczynnikiem wygranych wynoszącym 80%.

W rzeczywistości, nawet przy tym rzekomo wysokim poziomie precyzji, z tym robotem kryptograficznym można popełnić prawdopodobne wpadki. Handluj tylko kwotą, którą możesz znieść, aby stracić.

Opłaty za BitAlpha AI

Ten robot twierdzi, że jest bezpłatny, więc BitAlpha AI nie pobiera żadnych kosztów przechowywania, opłat za wypłatę ani żadnych innych tajnych opłat i prowizji. W każdym razie platforma transakcyjna BitAlpha AI naliczy własne koszty twórcy/biorcy – w przeciwieństwie do Binance, która wyeliminowała wszystkie opłaty za wymianę spot (za Bitcoin) w 2022 roku.

Kupując bitcoin i wysyłając go do iz portfela BitAlpha AI, interakcja naprawdę wiąże się również z niewielką opłatą organizacyjną za każdą giełdę lub koszt spreadu/twórcy i takera, w zależności od używanej transakcji kryptograficznej.
Kryptowaluta Amazon?
Niektóre źródła internetowe i raporty wydają się wskazywać, że BitAlpha AI jest połączona z potworem sprzedaży detalicznej Amazon, nie byliśmy w stanie wyśledzić żadnych danych, aby to zweryfikować. Sprawia wrażenie, że jest to projekt flagowy.

Rekomendacje VIP?

Spora część robotów bitcoinowych i ogólnych robotów kryptograficznych, które sprawdziliśmy, jest znana, ale twierdzenia o wirtualnej rozrywce sugerowane przez supergwiazdy są niedokładne. Boty wymiany kryptowalut będą zwykle bardzo specjalistycznym tematem i dyscypliną daleko poza głównym nurtem.

Często podstępne miejsca docelowe nie kojarzą się z autorytetem dla witryn takich jak BitAlpha AI, w tym momencie użyją ich nazwy i zapamiętywania, twierdząc, że zostały stworzone przez Martina Lewisa z MoneySavingExpert, piłkarza Marcusa Rashforda, Jeffa Bezosa z Amazon, specjalistę od smakoszy Gordona Ramsey itp. używane – te twierdzenia są zwykle fałszywe.

handel zmechanizowany

BitAlpha AI twierdzi, że może pozostać korzystna w dłuższej perspektywie, co jeśli jest autentyczne i zrównoważone, oznaczałoby kompetentnych ludzkich nieformalnych inwestorów. BitAlpha AI działa na autopilocie i może być używany przez dowolnego tradera amatora, jak podano na stronie internetowej. Fundatorzy nie potrzebują specjalnej wiedzy, aby handlować z BitAlpha AI.

button
przyjazność dla użytkownika

Różne internetowe ankiety BitAlpha AI stwierdzają, że jest to w pełni zaprogramowana platforma wymiany, co oznacza, że ​​fundatorzy nie muszą mieć żadnych specjalnych umiejętności, aby z niej korzystać. Kiedy zarejestrujesz się i odłożysz kurs, tak naprawdę chcesz tylko dotknąć przycisku Live Exchange. Istnieje również konto demo, które pomoże Ci przyzwyczaić się do prawdziwego pulpitu nawigacyjnego przed rozpoczęciem handlu na żywo.
dobre samopoczucie
BitAlpha AI twierdzi, że podjęło wszystkie ważne środki, aby zagwarantować bezpieczeństwo cyfrowe. Na przykład ich strona internetowa jest odpowiednio zaszyfrowana i mają strategię jasnego tajnego klucza. Ze stopki widać również, że BitAlpha AI jest zgodna z RODO i w ten sposób nie udostępnia informacji klientów bez ich zgody.

obsługa klienta

Witryna BitAlpha AI udostępnia obsługę klienta jako wsparcie telefoniczne i wsparcie e-mail przez cały dzień. Korespondencja za pośrednictwem poczty e-mail może być wolniejsza, jednak specjaliści od telefonów spieszą się, aby odpowiedzieć na pytania – zwykle do każdej nowej BitAlpha AI dołącza jeden specjalista.

trade

Alternatywy BitAlpha AI

Oceniliśmy BitAlpha AI 4.5/5, biorąc pod uwagę ograniczoną ilość danych, które obejmuje w porównaniu z innymi zmechanizowanymi urządzeniami zastępczymi. Przyzwoitą opcją w przeciwieństwie do korzystania z BitAlpha AI lub dowolnego porównywalnego bota giełdowego jest użycie funkcji zduplikowanej wymiany na eToro – ta kontrolowana przez FCA, ASIC i CySEC platforma kryptograficzna pozwala handlować decyzjami handlowymi triumfującego, płodnego tradera do wyboru naśladować, lub kilka.

W Inside Bitcoins sugerujemy rozszerzenie swojego portfela poprzez zainwestowanie części swojego majątku na zakorzenioną platformę, taką jak eToro – nie umieszczaj całego swojego bogactwa kryptograficznego w bocie ani nie trzymaj go na jednej stronie internetowej.

Podwójny handel na eToro jest jak włączenie robota, ponieważ możesz rozwijać swoje spekulacje bez konieczności samodzielnego sprawdzania, handlu lub podejmowania decyzji – wszystkie zlecenia kupna, sprzedaży, TP i SL są skomputeryzowane. Platforma utrzymuje również rekompensatę znaczników za trzymanie Ethereum lub Cardano w darmowym portfelu, źródło automatycznego przychodu.

Zapoznaj się z naszym kompletnym przewodnikiem po duplikowaniu portfeli na eToro, zwanym również „Brilliant Portfolios”, kolejnym elementem podobnym do handlu z wykorzystaniem robotów.

Istnieje również bot zmniejszający ryzyko na Crypto.com. To kolejna opcja w przeciwieństwie do BitAlpha AI.

button

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Trading Software