Jak zarabiać na Etoro

Jak zarabiać na Etoro

Zanim nauczysz się zarabiać na eToro, powinieneś wiedzieć, że ta giełda jest biznesem nastawionym na zysk. Witryna zarabia pieniądze, pobierając niewielki spread przy każdej transakcji. Inne opłaty obejmują przewalutowanie oraz handel nocny i weekendowy. Możesz również zobaczyć, ile zarabia każdy trader.

eToro zarabia, dostarczając usługę

Zasadniczo eToro zarabia , zapewniając inwestorom dostęp do platformy transakcyjnej. Czyni to, działając jako pośrednik między handlowcami a rynkami. Firma stara się utrzymać równowagę w transakcjach, udostępniając wolumen transakcji dostawcom płynności. Stara się również złagodzić ryzyko utraty transakcji, zabezpieczając je przed innymi traderami. Pozwala to eToro zachować konkurencyjność przy jednoczesnym utrzymaniu niskich prowizji i opłat.

Chociaż może się to nie wydawać, eToro zarabia, obciążając klientów niewielkim spreadem. Opłaty te są oparte na różnicy między ceną kupna i sprzedaży. Mogą wynosić od jednego do dziesięciu pipsów. Ponadto opłaty za spread są wliczone w cenę akcji i towarów. Jeśli kupujesz na przykład akcje Apple, zostaniesz obciążony spreadem w wysokości 0,09%.

Pobiera niewielką opłatę za spread w transakcjach

Opłata za spread nie jest znacząca dla większości traderów. Na przykład, jeśli inwestujesz w USD, będziesz musiał uiścić niewielką opłatę za przewalutowanie go na preferowaną walutę. Niezależnie od tego, czy handlujesz dolarami, czy inną walutą, opłata będzie wahać się od 50 do 2000 USD. Jeśli korzystasz z eToro do handlu na rynku Forex, musisz zapłacić co najmniej 30 USD, aby wypłacić środki. Ponadto eToro pobiera niewielką opłatę za konwersję dla mieszkańców spoza USA, aby zdeponować swoje pieniądze.

eToro oferuje różne opcje handlu, w tym 63 kryptowaluty. Oferuje również aplikację do śledzenia portfela i kwartalny biuletyn analityczny. Co więcej, będziesz mieć priorytetową obsługę klienta, która pomoże Ci w razie jakichkolwiek pytań.

opłaty za nocleg i weekend

Etoro ma dwupoziomową strukturę opłat za konwersję dla transakcji walutowych. Handlowcy mogą zapłacić zryczałtowaną stawkę za konwersję pozycji KUPNA i SPRZEDAŻY lub wyższą stawkę za transakcje lewarowane. Opłaty te mogą się zmieniać z dnia na dzień, w zależności od globalnych rynków finansowych i nie będą publikowane z wyprzedzeniem. Ponadto eToro pobierze opłatę za konwersję, jeśli używasz walut innych niż USD. Opłaty te są obliczane procentowo i zależą od dwóch walut.

Opłaty za nocleg można śledzić na stronie portfolio w zakładce „historia”. Ta zakładka pokaże Ci opłaty za każdą dokonaną transakcję. Opłaty te naliczane są dla handlu nocnego od poniedziałku do piątku. Nie są rozliczane w weekendy. Jednak opłata weekendowa jest naliczana w środy wieczorem dla pozycji towarowych i ETF i pobierana w piątek dla pozycji w innych walutach.

waluty

eToro pobiera opłatę za przeliczenie waluty, jeśli wypłacasz pieniądze w euro zamiast w dolarach amerykańskich. Ta opłata nie jest opłatą depozytową, ale ma zastosowanie do wszystkich wypłat i transakcji, jeśli używasz euro. Opłata dotyczy ceny ask, która jest zawsze wyższa niż cena bid oraz wszystkich walut, nie tylko tych głównych. Zwykle opłata ta wynosi mniej niż pięć centów za sztukę.

Opłata wynosi zwykle 50 pipsów i dotyczy zarówno wpłat, jak i wypłat. Możesz używać przelewów bankowych, iDEAL, Sofort i funtów brytyjskich, aby dokonywać wpłat. eToro nie pobiera opłat za korzystanie z funtów brytyjskich lub ETF-ów.

opłatę za brak aktywności

eToro pobiera opłatę za brak aktywności, jeśli jesteś nieaktywny przez 12 miesięcy. Możesz uniknąć tej opłaty, regularnie logując się na swoje konto. Opłata ta może wynosić nawet 10 USD miesięcznie. Ponieważ opłata za brak aktywności jest częścią kosztów prowadzenia konta handlowego, ważne jest, aby monitorować swoje konta, aby jej uniknąć.

Opłaty za brak aktywności różnią się w zależności od firm maklerskich. Opłaty pobierane przez eToro są zwykle niższe niż opłaty SwissBorg, ale spread może pochłonąć Twoje zyski. Jeśli chcesz kupić lub sprzedać kryptowaluty, eToro pobiera również opłatę za transakcję zagraniczną w wysokości 1%. Ponadto, jeśli chcesz wpłacić lub wypłacić w obcej walucie, będziesz musiał również uiścić opłatę za przewalutowanie. Jeśli jednak zamierzasz używać eToro jako głównej platformy transakcyjnej, opłata za brak aktywności wynosi tylko 5 USD miesięcznie, co stanowi ułamek całkowitych opłat transakcyjnych.

Przejdź do adresu URL , aby zainwestować już dziś w kryptowalutę i zarabiać codzienne zyski. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech Trading Software