Recenzja Bitcode Prime 2022 – czy to prawdziwy, czy piramidowy?

Recenzja Bitcode Prime 2022 – czy to prawdziwy, czy piramidowy?

Bitcode Prime to bot wymiany kryptowalut, którego klienci mogą używać do komputeryzacji swoich giełd i badań. Działa na podstawie kalkulacji, która omija koszty rynkowe i zapewnia odpowiedni czas na handel.

Ponieważ giełdy robotyczne stają się popularne, sprzedawcy detaliczni szukają sposobów na uzyskanie przewagi na stale rozwijającym się rynku kryptowalut.

Ta ankieta przeskakuje, czym jest Bitcode Prime, w jaki sposób działa, jakie są zalety i wady, co jest w pamięci, gdy jest w rzeczywistości, zmienne, które należy wziąć pod uwagę przed użyciem i jak zacząć.

button
Co to jest Bitcode Prime?

Bitcode Prime to bot wymiany, który wymienia waluty cyfrowe. Pozwala handlowcom ustalać przejścia handlowe, wykorzystywać, zatrzymywać wpadek i realizować swoje zlecenia, jak się okazuje, bez interwencji człowieka.

Bot dodatkowo bada rynek, aby odkryć powiązania między kosztami a różnymi elementami i czynnikami, takimi jak wolumen, czynsze, aktualności, nieprzewidywalność i energia. Następnie wykorzystuje swoje spostrzeżenia, aby znaleźć idealne punkty handlowe.

trade

Kto opracował Bitcode Prime?

Podobnie jak w przypadku innych botów, twórcy Bitcode Prime pozostają w ciemności. Uważa się jednak, że jest to grupa kupców, matematyków i programistów doświadczonych w wymianie ilościowej.

Jak działa Bitcode Prime?

Bitcode Prime to nagły wzrost zapotrzebowania na obliczenia AI, które traktują informacje rynkowe jako czynniki dyskretne i iterują etapy, aby odkryć połączenia lub ustalone relacje między wartościami lub typami informacji.

Obliczenia robią to na dużej lub wyspecjalizowanej przesłance. Główne założenie dotyczy wewnętrznych właściwości pieniądza cyfrowego, które wpływają na jego koszt, podczas gdy wyspecjalizowane czynniki obracają się wokół czynników bezpośrednio związanych z ewolucją kosztów krypto.

W momencie, w którym kalkulacja wprowadza ideę powiązań między różnymi częściami kosztu krypto (np. wzrost energii do wzrostu kosztów), sprawdza, czy w teraźniejszości występują porównywalne okoliczności.

Bot wymiany łączy się również z różnymi sklepami w tym samym czasie, aby kupować zasoby kryptograficzne po najlepszych kosztach dla sponsorów finansowych szukających przyzwoitego punktu sekcji.

button
Zacznij handlować w 3 prostych zadaniach

1. Załóż darmowe konto

Chcesz zarejestrować swoje konto, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i kraj pochodzenia.

2. Odłóż wkładkę

Podstawowa kwota, którą powinieneś zainwestować to 250. Aby zachować saldo, wejdź na swoje konto i poszukaj opcji “Zapisz”.

3. Rozpocznij handel

Ustaw limity i skłonności do handlu, w tym zatrzymaj pecha i ustaw limity, aby zapewnić ograniczenie ryzyka.

button
Kluczowe cechy Bitcode Prime

zarządzanie portfelem

Bitcode Prime ma niezwykłą atrakcję portfela, która pomaga sponsorom utrzymać swoje portfele poprzez naturalne przywracanie równowagi aktywów kryptograficznych na receptę lub na warunkach. Fundatorzy mogą ustalać warunki i stawki dla każdego zasobu w swoim portfelu, podczas gdy bot gwarantuje, że te warunki zostaną spełnione.

Prosty interfejs użytkownika

Bitcode Prime ma prosty interfejs użytkownika, który nawet początkujący mogą łatwo nawigować. Ponieważ jest również przystosowany dla fundatorów, którzy chcą zarządzać swoimi portfelami, konfiguracja bota jest łatwa nawet dla osób niebędących kupcami.

Wysoki wskaźnik sukcesu

Z 90% wskaźnikiem sukcesu Bitcode Prime jest jednym z najbardziej niezawodnych botów wymiany kryptowalut, jak pokazują przypadki. Wspierający i nowi inwestorzy polegają na tej precyzji, aby zarządzać swoimi portfelami i osiągać zyski.

trade

konto demo

Bitcode Prime ma tryb demo, do którego klienci mogą uzyskać dostęp bez otwierania konta, tak jak robią to niektórzy inni dostawcy. Klienci mogą uzyskać dostęp do swoich kont demo po założeniu konta i zdaniu egzaminów. W trybie demo możesz testować procedury na podstawie prawdziwych informacji rynkowych bez użycia prawdziwych pieniędzy. Jeśli wiedzą, że bot używa prawdziwych pieniędzy, mogą przełączyć się na konto rzeczywiste.

Skomputeryzowany handel

Gdy bot Bitcode Prime zostanie dostosowany do handlu, wykonuje transakcję bezlitośnie zgodnie z jego mandatem. Handlowcy mogą uczestniczyć w spotkaniach rynkowych, które okazałyby się nużące ze względu na różnice czasowe. Komponent oszczędza również czas brokerów na inne zadania.

Symulowana inteligencja wspiera analizę

Bot wykorzystuje obliczenia oparte na sztucznej inteligencji do badania rynku i identyfikowania korzystnych otwartych drzwi. Ponieważ jest sterowany programowo, nie podlega takim samym ograniczeniom jak człowiek. Potrafi przetwarzać znacznie więcej informacji z niewyobrażalną szybkością bez popełniania błędów.

button
Rzeczy do rozważenia przed użyciem Bitcode Prime

Zanim dołączysz do Bitcode Prime, upewnij się, że Twoje codzienne czynności, punkty odcięcia i warunki są idealne.

Koszty i opłaty: 5/5

Regularnie sprawdzaj oferty botów, ponieważ różnią się one w zależności od dostawcy. Bitcode Prime nie pobiera żadnych kosztów przechowywania, wypłaty, wymiany ani konserwacji. Jednak przy wypłatach pobierana jest prowizja w wysokości 2%.
Limity i metody przechowywania i wypłat
Bitcode Prime wymaga salda podstawowego w wysokości 250 USD, aby korzystać z konta na żywo. Możesz dokonywać wpłat za pomocą kart Charge- i Mastercard, przelewów bankowych i bankowych, PayPal, Neteller i cyfrowych form pieniędzy. Ponadto nie ma żadnych opłat za wpłaty lub wypłaty, chociaż dostawca rat może Cię za nie obciążyć.

System testowy: 4/5

Oczekuje się, że nowi klienci kont zdadzą czek KYC, dostarczając wydany przez rząd dowód tożsamości i dowód adresu, taki jak faktura. Niektórzy specjaliści wymagają również dowodu majątku, takiego jak wyciąg bankowy.

Wypłaty: 4/5

Bitcode Prime nie narzuca żadnych ograniczeń dotyczących wypłat. Wszystko, co musisz zrobić, aby wypłacić pieniądze, to ukończyć strukturę. Pomóż przetworzyć go w ciągu 24 godzin lub mniej.

button
Kontrolowani partnerzy brokerzy: 4/5

Brak kontrolowanych partnerów brokerskich jest ostrzeżeniem, ponieważ standardowi handlowcy zajmują się wszystkimi nierozstrzygniętymi kwestiami przed podjęciem jakiejkolwiek pomocy. Bitcode Prime współpracuje z agentami kontrolowanymi przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC).

Opinie klientów: 4/5

Bezpłatne ankiety są skutecznym sposobem mierzenia zarządzania każdą internetową organizacją zawodową. Duża część ankiet, które znaleźliśmy, była pozytywna, zarówno ze strony głównych organów weryfikujących stanowiska, jak i osób.

Obsługa klienta: 5/5

Obsługa klienta Bitcode Prime jest dostępna 24/5 za pośrednictwem poczty elektronicznej i wizyty na żywo. Specjaliści są pod ręką, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić pomoc.

Końcowe przemyślenia

Bitcode Prime to bot wymiany, który wykorzystuje obliczenia oparte na sztucznej inteligencji do badania informacji rynkowych na żywo, wzorców między czynnikami, takimi jak koszt i moc, oraz przeprowadzania korzystnych wymian.

Jego najbardziej przekonującym elementem jest zaprogramowana funkcja równoważenia portfela. Inwestorzy finansowi mogą w ten sposób zrównoważyć swój portfel i aktualizować go, określając, jakich kryptowalut potrzebują w swoim portfelu i w jakim stopniu ich potrzebują. Następnie bot próbuje trzymać się ustalonych limitów.

Bot twierdzi, że wskaźnik sukcesu wynosi 90%, a biorąc pod uwagę, że nie jest to gwarancją, jest wyższy niż niektórzy jego znajomi.

Wiadomo, że założenie konta jest łatwe. Handlowcy mogą uruchomić metodę wymiany w ciągu 10 minut bez konta, ponieważ interfejs jest prosty i przejrzysty.

Aby rozpocząć handel, musisz wpłacić co najmniej 250 USD za pomocą przelewu bankowego, przelewu bankowego, portfela elektronicznego lub kryptowaluty. Niemniej jednak konto demo jest dostępne do użycia, niezależnie od tego, czy oszczędzasz.

Podczas subskrypcji upewnij się, że masz niezbędny dowód tożsamości i rachunek za usługę z wyraźnie widocznym nazwiskiem i adresem.

button

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Trading Software