Jak sprzedawać akcje na eToro

Jak sprzedawać akcje na eToro

Kiedy próbujesz sprzedać akcje, upewnij się, że transakcja została zamknięta poprawnie. Istnieje kilka kluczowych różnic między zamknięciem transakcji a sprzedażą akcji, a zamknięcie transakcji w niewłaściwy sposób może zrujnować Twój portfel. Ten film przeprowadzi Cię przez oba procesy. Możesz również dowiedzieć się, jak skrócić akcje. Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać. Zaczynajmy.

Kupowanie ułamkowej części akcji Kupowanie ułamkowej części akcji

niesie ze sobą wiele korzyści, a jeśli jesteś nowym inwestorem, rozpoczęcie pracy może być łatwiejsze. Akcje ułamkowe nie tylko dają dostęp do akcji, które w innym przypadku byłyby poza twoim przedziałem cenowym, ale także ułatwiają korzystanie z uśredniania kosztów w dolarach. Kupowanie akcji ułamkowych może być bardzo wygodne dla osób, które dopiero zaczynają inwestować, a niskie opłaty ułatwiają rozpoczęcie pracy nawet najbardziej początkującym inwestorom.

Kolejną zaletą akcji ułamkowych jest to, że umożliwia dostęp do jednych z najdroższych akcji na rynku. Na przykład możesz kupić ułamek akcji popularnego producenta czekolady Lindt, który kosztuje 80 400 franków szwajcarskich, czyli 67 600 PS. Ale te akcje są zwykle dostępne tylko dla najbogatszych inwestorów. Kupowanie akcji ułamkowych na Etoro pozwala zainwestować tylko ułamek tej ceny i osiągać zyski w tym procesie!

Korzystanie z kontraktu na różnicę kursu

Korzystanie z kontraktu na różnicę kursu (CFD) na eToro to świetny sposób na krótką sprzedaż akcji. Otwierasz pozycję SPRZEDAJ, gdy uważasz, że cena akcji Amazon spadnie i otrzymasz zapłatę, gdy wzrośnie. Używasz tego rodzaju handlu, aby zabezpieczyć swój portfel przed możliwymi spadkami na rynku. W tym przewodniku omówimy, jak korzystać z CFD na eToro.

Jeszcze kilka lat temu eToro oferowało wyłącznie kontrakty CFD, które są produktami pochodnymi. Nie kupujesz rzeczywistego zasobu. Zamiast tego kupujesz kontrakt CFD odwołujący się do ceny aktywów bazowych. Na przykład, CDF na akcjach Apple nie reprezentuje prawdziwych akcji Apple; reprezentuje porozumienie cenowe między Tobą a platformą handlową.

Zamknięcie transakcji na eToro

Zamknięcie transakcji na eToro jest tak proste, jak kliknięcie ikony czerwonego krzyża, aby sprzedać swoją kryptowalutę. Otrzymasz wartość kryptowaluty w walucie fiducjarnej, która następnie zostanie zaksięgowana na Twoim koncie eToro. Aby kupić kryptowalutę, musisz otworzyć stronę eToro i wpisać nazwę kryptowaluty, którą chcesz kupić w polu wyszukiwania. Następnie kliknij przycisk Handluj i wprowadź kwotę, którą chcesz kupić.

Po wybraniu akcji musisz je sprzedać, aby zakończyć wymianę. Aby to zrobić, przejdź do swojego portfela i kliknij akcje TSLA. Zostaniesz przeniesiony do wyskakującej strony z prośbą o potwierdzenie transakcji. Kliknij przycisk „x”, aby zamknąć transakcję na eToro. Wyskakujące okienko z potwierdzeniem wyświetli komunikat potwierdzający.

Korzystanie z sekcji codziennych ruchów rynkowych

Kiedy sprzedajesz akcje, zawsze powinieneś zajrzeć do sekcji codziennych zmian rynkowych, aby zobaczyć akcje o najlepszych wynikach w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli nie masz pewności, które towary sprzedać, możesz zawęzić wyszukiwanie według branży i sektora. Na przykład możesz spojrzeć na najlepsze akcje memów, tanie akcje i akcje blockchain. Możesz również przeanalizować stany magazynowe przed złożeniem zamówienia. Korzystając z wykresów i aktualnych wiadomości eToro, możesz postawić zwycięską transakcję.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Trading Software