Leasing snapper: Hyundai Ioniq 5 e-samochód od 284 € miesięcznie

Leasing snapper: Hyundai Ioniq 5 e-samochód od 284 € miesięcznie

Szukasz samochodu elektrycznego i czekasz tylko na szczególnie dobrą ofertę? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie zdecydowanie interesująca: obecnie kupujesz Hyundaia Ioniq 5 z umową leasingu kilometrów za niską miesięczną stawkę. Tutaj znajdziesz szczegóły.

Wynajmij samochód elektryczny Hyundai w atrakcyjnej cenie

Jeśli szukasz kompaktowego SUV-a i tylko czekasz na dobrą ofertę leasingową, powinieneś odwiedzić null-leasing.com. Tu jest Hyundai Ioniq 5 włącznie z Umowa dzierżawy przebiegu z maksimum 10 000 kilometrów rocznie za miesiąc Stawka leasingowa od 308,37 Euro (Zobacz ofertę na Zero-Leasing). Kogo, komu 5.000 Kilometrów rocznie wystarczy, dostaje nawet pojazd za 283,66 euro w miesiącu. W przeciwieństwie do wielu innych ofert, samochód jest konfigurowalny, dzięki czemu można go dostosować do własnych upodobań.

Leasing prywatny: Hyundai Ioniq 5 w skrócie

Hyundai Ioniq 5 to jeden SUV klasy średniej z czysto elektrycznym napędem. Jest to korzystne nie tylko dla środowiska, ale także dla portfela ze względu na rosnące koszty paliwa. Jak w przypadku wszystkich samochodów, zasięg w dużej mierze zależy od stylu jazdy – jednak w przypadku Hyundaia może to ulec zmianie 58 kWh-Akku Z 384 km² po WLTP, ale dobrze to zobaczyć. Może to nie wystarczyć na regularne i długie podróże autostradą, ale możliwe są również średnie odległości bez dodatkowych opłat. Poprzez zbudowany Technologia 800 V pojazd możesz zabrać ze sobą bardzo szybko – pod warunkiem posiadania odpowiedniej stacji ładowania ładować do 220 kW. Ładowanie akumulatora od 10 do 80 procent przy mocy ładowania 220 kW zajmuje wtedy ok. 1 godz. 20 minut.

Napęd: Elektryczna Skrzynia biegów: Automatyczna Nadwozie: 5 drzwi Pierwsza rejestracja: Nowy samochód Przebieg: 0 km Moc: 170 KM (125 kW) Zasięg: 384 km (WLTP) z akumulatorem 58 kWh Cena katalogowa: 43 900 € Lokalizacja dealera: Saksonia-Anhalt Prąd czas realizacji ok. 10 miesięcy

Hyundai Ioniq 5: Spider-Man w E-Auto

Leasing samochodu elektrycznego: rachunek kosztów

Koszty samej umowy leasingowej:

36 × 308,37 EUR Miesięczna rata leasingowa Koszty prowizji: 999 EUR Opłata specjalna: 5 520 EUR (zostanie zrefundowana jako premia środowiskowa i poprzez kwotę GHG) Całkowite koszty po 3 latach: 12.100,32 Euro (bez premii środowiskowej) Współczynnik leasingu jest bardzo dobry 0,7

Poniesiesz również następujące koszty:

W ofercie jeden specjalna płatność, co wynosi 5520 euro (brutto). Na sumę składa się 4500 euro (fundusze rządu federalnego na samochody elektryczne do 2023 r.) oraz 3 × 340 euro (netto) kwoty GHG. Koszty otrzymujesz od Finansowanie BAFA i sprzedaż Certyfikaty GHG z powrotem.

Oczywiście same koszty leasingu nie wystarczą. Sama umowa leasingu obejmuje jedynie koszty utrzymania, normalnego zużycia, ogólnego przeglądu i rejestracji. Dodatkowe koszty obejmują kompleksowe ubezpieczenie, ochronę GAP i podatki oraz wszelkie naprawy. Ci, którzy przekraczają roczne kilometry włącznie, płacą uczciwe 0,13 euro za dodatkowy kilometr, ci, którzy jeżdżą mniej, odliczane są 0,09 euro za kilometr.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o leasingu prywatnym i premii za innowacyjność, mamy dla Ciebie następującą wskazówkę do czytania:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech