Jak korzystać z karty Curve za granicą

Jak korzystać z karty Curve za granicą

Curve to karta kredytowa, której można używać za granicą. Karta umożliwia przelewanie pieniędzy do iz różnych walut bez ponoszenia opłat za wymianę walut. Jest akceptowana w 30 krajach. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z karty Curve za granicą, przeczytaj poniższe informacje. Możesz także używać karty Curve do opłacania rachunków w swoim kraju bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat za wymianę walut.

Korzyści z używania karty Curve

Korzystanie z karty Curve jest korzystne na wiele sposobów. Oferuje bezpłatne transakcje zagraniczne, scentralizowane dane kart płatniczych i przegląd Twoich finansów. Karta Curve jest dostępna w Wielkiej Brytanii i Europie i działa z kartami Visa, Mastercard, Diner i Discover. Można go również połączyć z istniejącymi kartami bankowymi.

Użytkownicy uwielbiają łatwość użytkowania i wygodę karty Curve. Mogą wydawać, gdzie chcą, bez konieczności noszenia przy sobie gotówki lub portfela. Mogą również korzystać z innych kart, takich jak Google Pay lub Apple Pay, za pośrednictwem aplikacji Curve. Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji Curve i zweryfikowanie swojej tożsamości. Wymaga to zdjęcia oficjalnego dokumentu i zdjęcia twarzy. Po weryfikacji możesz zacząć wydawać pieniądze za pomocą karty Curve.

Nie pobiera opłat za wymianę walut

Jeśli zastanawiasz się nad uzyskaniem karty kredytowej do korzystania za granicą, powinieneś rozważyć kartę Curve. W przeciwieństwie do innych kart kredytowych, Curve nie pobiera żadnych opłat za wymianę walut, gdy używasz jej do robienia zakupów. Ponadto możesz zdobywać nagrody, korzystając z karty Curve.

Jeśli często podróżujesz, powinieneś złożyć wniosek o czarną kartę Curve. Ta karta nie ma opłat za wymianę walut i oferuje 1% premii cash back przez pierwsze sześć miesięcy. Curve umożliwia również zmianę karty po zakończeniu transakcji. Ta funkcja jest ogromnym atutem tej karty.

Karta Curve nie pobiera opłat za wymianę walut, chociaż pobiera niewielką dopłatę za transakcje w weekendy. Opłata ta jest obliczana w oparciu o kurs międzybankowy, który jest nieco odmienny od kursu spot. Mimo to Curve jest świetną opcją dla tych, którzy często podróżują za granicę.

Pozwala na zmianę kart płatniczych do miesiąca po dokonaniu transakcji

Curve oferuje szereg poziomów subskrypcji i funkcji cashback. Oferuje również funkcje podróżowania i cofania się w czasie. Unikalną cechą jest możliwość połączenia wszystkich kart w jedno konto. Pomaga to efektywniej zarządzać finansami i zmniejszyć liczbę kart, które musisz mieć przy sobie.

Po utworzeniu konta na stronie Curve, możesz połączyć swoje istniejące karty debetowe lub kredytowe z kartą. Po połączeniu możesz wybrać kartę domyślną i przełączać się między nimi z poziomu aplikacji. Twoje transakcje są przetwarzane przez sieć MasterCard i mogą korzystać z paska magnetycznego, EMV (chip) lub płatności zbliżeniowej.

Curve oferuje premię za polecenie, która trwa do 30 dni i nagradza Cię zwrotem pieniędzy, gdy polecisz znajomym korzystanie z karty. Firma oferuje również program bug bounty, który płaci do 12 000 USD za zidentyfikowanie krytycznych luk w ich systemie. Klienci mogą skontaktować się z całodobową obsługą klienta Curve, aby zgłosić oszustwo lub inne problemy z bezpieczeństwem, a firma zobowiązuje się do rozwiązania wszelkich problemów. Jednak użytkownicy Curve narzekali na powolne czasy odpowiedzi i niekompetentną pomoc w niektórych przypadkach.

Jest dostępna w 30 krajach

Karta Curve to nowa karta debetowa, która jest dostępna w 30 krajach od 2013 roku. Chociaż nadal możesz używać swojej obecnej karty, możesz również używać tej nowej do robienia zakupów za granicą. Karta nie obciąża Cię żadnymi opłatami za transakcje zagraniczne i daje 1% zwrotu gotówki przez pierwsze sześć miesięcy użytkowania. Od 2020 roku karta będzie również obsługiwać Apple Pay. Podobnie jak w przypadku każdej nowej karty debetowej, przed dokonaniem zakupu ważne jest, aby skontaktować się ze sprzedawcą.

Karta Curve działa w 30 krajach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii i USA. Po doładowaniu e-pieniędzy na połączone konto wydawca karty wyśle ​​Ci unikalny kod, który pomoże Ci dowiedzieć się, gdzie możesz wydawać pieniądze i gdzie możesz wypłacić gotówkę. Curve współpracuje z każdą witryną zakupową zatwierdzoną przez MasterCard, więc będzie akceptowana w każdym miejscu na świecie.

Nie jest zgodna z Apple Pay

Jeśli zastanawiasz się, czy Twoja karta Curve jest zgodna z Apple Pay, pomyśl jeszcze raz. Karta Curve nie jest kartą kredytową, ale raczej agregatorem kart, który działa jak cyfrowy portfel. Aplikacja pozwala płacić za rzeczy kartą, odzyskiwać gotówkę i cofać się w czasie. Ale zanim będziesz mógł korzystać z Apple Pay na swojej karcie Curve, musisz ręcznie zeskanować i wprowadzić numer karty.

Aplikacja Curve ma możliwość zablokowania karty i powiadomienia o nieautoryzowanych zakupach. Zespół ds. oszustw Curve jest również dostępny, aby pomóc Ci zabezpieczyć Twoją kartę poprzez cofnięcie wszelkich nieuczciwych transakcji. Firma ma również program bug bounty, który płaci do 12 000 USD za zgłoszenie luk w zabezpieczeniach. Klienci mogą również w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielami obsługi klienta Curve w przypadku pytań lub wątpliwości. Jednak niektórzy klienci skarżyli się na długi czas reakcji i nieskuteczną pomoc.

Rozpocznij handel z Bit Index AI App , która jest przyjazna dla użytkownika i wykorzystuje szereg najnowocześniejszych technologii do analizy rynków kryptowalut i zapewnia inwestorom logiczną i precyzyjną analizę rynku oraz spostrzeżenia generowane w czasie rzeczywistym.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech Trading Software