Powiedziałeś nam: Oto, ile chcesz wydać na telefon

Powiedziałeś nam: Oto, ile chcesz wydać na telefon

Ryan Haines / Android Authority Nie musisz wydawać ponad 1000 USD, aby kupić dobry smartfon, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele opcji jakości na każdą kieszeń. Więc na pewno coś znajdziesz, jeśli masz tylko 100 dolarów do stracenia. Chcesz najnowszego i najlepszego flagowego urządzenia, a pieniądze nie są czynnikiem ograniczającym? Cóż, jest tu też sporo typów. Mimo to byliśmy ciekawi, ile nasi czytelnicy byli skłonni zapłacić za smartfon przedpłacony/bez umowy. Zadaliśmy to pytanie na początku tego tygodnia i zebrano ponad 2600 głosów. Oto jak na to odpowiedziałeś.

Ile jesteś w stanie zapłacić za telefon?Wyniki

Nic dziwnego, że okazuje się, że segmenty budżetowe i średnie były tutaj niezwykle popularne, a 200 do 599 USD stanowiło 52% głosów. Jednak najbardziej popularną opcją był segment od 400 do 499 USD, co stanowiło 14,4% wszystkich zebranych głosów. Tuż za nimi plasowały się segmenty od 300 do 399 USD (12,94%) i od 500 do 599 USD (12,42%). Tymczasem respondenci, którzy są gotowi zapłacić 600 USD lub więcej, odpowiadali za 41,9% zliczonych głosów. Domyślamy się, że entuzjastyczny charakter naszej publiczności częściowo przyczynił się do tego wyniku. Ale nadal pokazuje, że są ludzie, którzy są gotowi wydać mnóstwo gotówki z góry na urządzenie premium, jeśli oznacza to brak umowy. Wyniki naszych badań pokazują również, że najmniej popularne segmenty to 1299 do 1399 USD (2,7%), 1400 USD lub wyższy (4,95%), a od 900 do 999 USD (6%). Warto również zauważyć, że 6,11% ankietowanych czytelników powiedziało, że za telefon zapłacą tylko poniżej 200 USD. Urządzenia z niższej półki na tym poziomie zazwyczaj nie mają funkcji, takich jak szybkie ładowanie, przydatne kamery pomocnicze, ekrany OLED, szybkie procesory i długie zobowiązania do aktualizacji.

Uwagi

PhoenixWitti: Nie obchodzi mnie cena, o ile widzę w niej wystarczającą wartość. Wongwatt: Ostatnim telefonem, który kupiłem, był Zenfone 8 za około 600 dolarów, teraz przekonwertowałem na abonament miesięczny po tym, jak się nie udało, ponieważ telefon dostarczony przez operatora zostanie wymieniony, jeśli zawiedzie. Biorąc pod uwagę ceny telefonów w dzisiejszych czasach, nie mogłem usprawiedliwiać kupowania ich więcej, a ponieważ prawie wszystkie telefony dostarczane przez operatora są odblokowane w Wielkiej Brytanii, i tak nie otrzymałbym niczego innego. JK: Nie każdego stać na zakup nowego smartfona od czasu do czasu. Ale ponieważ producenci sprawiają, że są mniej naprawialne i oferują tylko kilka lat aktualizacji, i biorąc pod uwagę, że używam go tylko do prostych zadań, wydałbym 100-150 USD. meh…: Lubię flagowe urządzenia i wymieniam się, aby je tanio kupić. thesecondsight: Pomiędzy wysokimi kosztami benzyny a inflacją, nie mam tak dużego dochodu do dyspozycji, jak kiedyś. W rezultacie zwykle wydaję od 300 do 399 USD na urządzenie budżetowe. Nawiasem mówiąc, kilka budżetowych urządzeń jest wyposażonych w rozszerzalną pamięć masową, gniazdo słuchawkowe i sprawny SOC. Jako konsument jestem zadowolony z tych funkcji, które nie rozbijają banku. Kira: Chociaż kategoria budżetowa (150-300 USD) oferuje fantastyczny sprzęt z dobrymi wyświetlaczami i chipsetami, nadal zapłaciłbym trochę więcej, powiedzmy około 100-150 USD, aby uzyskać lepszą jakość wykonania/aparat, ocenę IP i oczywiście oficjalny długi obietnica aktualizacji terminu. Osobiście używam smartfona przez co najmniej 3 lata i robiłem to w przypadku ostatnich 3 modeli, więc wolałbym kompetentnego średniego rangera, który będzie się dobrze starzeć i oferować pewną wartość odsprzedaży po tych latach. ssallen: W zależności od telefonu mogłem wybrać dowolny z tych przedziałów cenowych. Zwykle płacę 800-1000, ale gdyby ktoś wydał coś naprawdę nowatorskiego i przekonującego, zapłaciłbym 1800+. Składane są po prostu „porządne” i po prostu nie dość przekonujące. Stanley Kubrick: Nie mogłem wybrać kategorii. Jest zbyt wiele zmiennych. Nie opieram zakupów telefonów wyłącznie na cenie. Opieram je na tym, czego chcę/potrzebuję i prawdziwych recenzjach użytkowników końcowych. Jason Mclaughlan: Wydałbym do ~1200 funtów, gdyby telefon był wystarczająco doskonały, aby utrzymać go na zawsze. Jeśli jest wadliwy już w momencie premiery w dowolnej kategorii, wydałbym tylko do 600 i kupiłbym go z drugiej ręki pół roku po premierze. S23 ultra byłby pierwszym telefonem, który uznam za wystarczająco idealny, aby zainwestować tak dużo pieniędzy, ale będę musiał poczekać do premiery, aby mieć pewność


Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android