31 irytujących facetów z ogłoszeń drobnych, których wszyscy znają – i których nienawidzą!

31 irytujących facetów z ogłoszeń drobnych, których wszyscy znają – i których nienawidzą!

© Getty Images / Deagreez1 / 32

„Chcesz za to 50 euro? Oferuję ci 10!” – „Czy możesz też wysłać to?” Czasami ogłoszenia drobne to po prostu piekło na ziemi – zwłaszcza gdy masz do czynienia z tymi 31 facetami.

Dzięki ogłoszeniom drobnym pozbędziemy się niechcianych drobiazgów, a przy okazji zarobimy pieniądze. Ale zanim uda ci się znaleźć kupca na swoje rzeczy, musisz najpierw uporać się z następującymi 31 irytującymi facetami:

© Getty Images / AntonioGuillem2 / 32

© Getty Images / rock3 / 32

Czytałeś ogłoszenie? Jest tam napisane dużymi literami: „TYLKO DO ODBIORU” – a poza tym zrobię to, i zaciągnę tę cholerną meblościankę na pocztę.

© Getty Images / Mukhina14 / 32

Umieszczasz tam coś za STAŁĄ CENĘ 200 euro i otrzymujesz odpowiedzi po złożeniu oferty 50 euro. Naprawdę jesteście bohaterami, ludzie!

© Getty Images / AndreyPopov5 / 32

Czy to nadal działa? Czy może zrobić to i tamto? Cholerni zadający pytania…

Wiesz, mogłeś oszczędzić sobie tych wszystkich pytań, gdybyś przeczytał CHOLERY OPIS!!!

© Getty Images / AntonioGuillem6 / 32

„Nie, to stanowczo za dużo, pa!” – Nie, to nie za dużo! Myślisz, że jeszcze bardziej obniżę cenę, a tak się nie stanie, łajdaku!

Zamiast tego najpóźniej za 10 minut odezwiesz się do mnie i zapytasz, czy mogę Ci to sprzedać…

© Getty Images / SIphotography7 / 32

Zaawansowany gaduła pytająca, który po wymianie stu wiadomości zdaje sobie sprawę, że wcale nie potrzebuje tego, co sprzedajesz.

© Getty Images / tommaso798 / 32

Termin, który próbowałem ustalić od dłuższego czasu. To proces, w którym zainteresowana strona wyraża zgodę, wspólnie ustalacie termin odbioru, a on po prostu się nie pojawia bez wcześniejszego anulowania rezerwacji.

© Getty Images / filisimlyanin9 / 32

W końcu znajdziesz rzecz, której szukałeś od tygodni, napisz do sprzedawcy i zapytaj, kiedy możesz ją odebrać, a on po prostu odpowiada: „Nie, jest wyprzedany od tygodni”. A może dostaniesz to cholerstwo? wyłączyć ogłoszenie?!

© Getty Images / anjajuli10 / 32

Są ludzie uparci jak osioł. Możesz im pięć razy powiedzieć, że nie będziesz już obniżać ceny – i tak będą próbować jeszcze raz.

© Getty Images / fizkes11 / 32

Tak, a dlaczego po prostu tego tam nie kupisz i nie zostawisz mnie w spokoju?

© Getty Images / Allen-D12 / 32

Dobrzy są także goście, którzy przychodzą na umówione spotkanie, ale nagle mają przy sobie mniej pieniędzy, niż pierwotnie ustaliliście: „Przepraszam, nie pomyślałem o tym. Ale to nie jest takie złe, prawda?”

Tak to jest! Potrafię się oszukać. Upewnij się, że zdobędziesz ziemię.

© Getty Images / Catalin20513 / 32

„Słuchaj, zrobimy to w ten sposób: wyślę ci połowę pieniędzy, ty wyślesz paczkę, a kiedy będzie na miejscu, wyślę ci resztę, dobrze? Nawiasem mówiąc, mogę płacić tylko za pośrednictwem PayPal.

Nie, zapomnij o tym. Całkowicie albo wcale, kolego! I tak lubię unikać PayPala, bo w przeciwnym razie ludzie lubią korzystać z ochrony kupującego, aby mnie oszukać.

© Getty Images / SIphotography14 / 32

Nie, przyjmuję tylko gotówkę. Dokładnie to napisano w reklamie. Każdy, kto potrafi czytać, ma wyraźną przewagę.

© Getty Images / Cookelma15 / 32

Czy znasz osoby, których ofertę już odrzuciłeś, a które po kilku dniach kontaktują się z Tobą ponownie i zachowują się tak, jakby jeszcze do Ciebie nie napisały? A potem znowu oferują ci dokładnie tę samą ofertę…

© Getty Images / scyther516 / 32

Wiesz, jak to jest: umieściłeś swój produkt w Internecie i zrobiłeś pół tuzina znaczących zdjęć, które powinny wyjaśnić wszystkie pytania. Ale zawsze znajdzie się ktoś, komu to nie wystarczy: „Czy możesz przesłać mi więcej zdjęć?”

Jeśli powiesz mi, czego dokładnie nie widać na pozostałych zdjęciach, może nawet to zrobię, ale bez podawania dokładnych szczegółów? Nie.

© Getty Images / HAKINMHAN17 / 32

Tak, nie każdy z nas ma w domu lustrzankę i optymalne warunki oświetleniowe. Niemniej jednak powinieneś przynajmniej być w stanie stwierdzić na podstawie swoich zdjęć, czy obiekt jest naprawdę reklamowanym smartfonem.

Nie musisz bać się korzystać z autofokusa w aparacie w telefonie. On nic ci nie zrobi.

© Getty Images / Deagreez18 / 32

„Sprzedam smartfon, stan dobry” Och, naprawdę? Udowodnij mi to, umieszczając kilka jego zdjęć w ogłoszeniu! Zamiast tego patrzę na nudne zdjęcia producentów, które nie mają absolutnie NIC wspólnego ze stanem TWOJEGO smartfona.

© Getty Images / Khosrork19 / 32

Jasne, zawsze dla Ciebie! Teraz kosztuje DWUKROTNIE tyle.

© Getty Images / ronstik20 / 32

Poczekaj chwilę, pomyślałem z chcę coś od mir? A teraz mam ci to przynieść? Nie, daj spokój, nadal mam 5 innych zainteresowanych stron w przygotowaniu.

© Getty Images / Lacheev21 / 32

Tak, są też tacy ludzie. Na przykład niedawno miałem faceta, który chciał kupić mój laptop za 50 euro. Jedyny problem: mieszka w Kolonii. Ponieważ nie chciało mi się tego wysyłać, odrzuciłem go.

Następnie zaczął rozpakowywać historie swojego dziadka z czasów II wojny światowej i próbował mnie przekonać, że Ziemia jest płaska. Cóż, po prostu nie ma nic, czego nie ma.

© Getty Images / andriano_cz22 / 32

Mnie się to na szczęście jeszcze nie przydarzyło, ale od koleżanki słyszałam, że ona również otrzymuje bardzo nieprzyzwoite zapytania poprzez ogłoszenia drobne. Wierzcie lub nie, Classifieds NIE jest platformą randkową.

© Getty Images / vchal23 / 32

Niektóre reklamy po prostu sprawiają, że się zastanawiasz: „Sprzedam trzy systemy surround Bose 7.1. Zobacz także inne moje ogłoszenia – znajdziesz tam iPady i szafy serwerowe w oryginalnych opakowaniach.

Niech zgadnę? Czy spadły z ciężarówki PRZEZ WYPADEK?

© SIphotography24 / 32

To samo w sobie nie jest takie złe, jeśli różna kwota nie jest zbyt duża. Na pewno to wydam. Ale jeśli chcesz zapłacić za pompkę powietrza za 4 euro banknotem 100 euro, oboje mamy problem.

© Getty Images / Ildo Frazao25 / 32

Osoby występujące w ogłoszeniach drobnych zrobią WSZYSTKO, co w ich mocy, aby zaoszczędzić Ci kilka dolarów. Usłyszysz podnoszące na duchu historie ludzi, którzy zebrali wszystkie swoje pieniądze, aby kupić prezent dla swojego najlepszego przyjaciela lub zaoferowali im pieniądze zamiast zostać poproszeni o modlitwę kupującego (to nie żart!).

Chłopaki, może powinniście spróbować zamienić swoje historie w powieść, zamiast targować się ze mną o obniżkę z 10 do 8 euro. Myślę, że zyskasz na tym więcej.

© Getty Images / SIphotography26 / 32

Ech, nie. Kto pierwszy, ten lepszy – to takie proste.

© Getty Images / Phonix_a27 / 32

Czy moje mieszkanie wygląda jak ten cholerny MediaMarkt? Nie, NIE możesz płacić w ratach.

© Getty Images / nito10028 / 32

Gdybym był zainteresowany wymianą to też bym umieścił to w ogłoszeniu. Przykro mi kolego, ale prawda jest tylko gotówkowa.

© Getty Images / OlenaKlymenok29 / 32

Wyświetlacz jest pęknięty, obudowa jest całkowicie porysowana, a jeden z przycisków już nie działa. Więc to dla ciebie nowość?

© Getty Images / marchmeena2930 / 32

Przykro mi, że Cię rozczaruję, Johannes, ale urządzenie, które chcesz sprzedać, to nie Galaxy S22, ale S8…

© Getty Images / Deagreez31 / 32

Czy wyglądam na H&M? Nie, niestety nie mam spodni o 3 rozmiary mniejszych i w kolorze zielonym!

© AntonioGuillem32 / 32

Zawsze myślisz, że to powiedzenie to tylko banał, ale zapomnij o tym! Mam wrażenie, że co czwarta prośba składa się tylko z tego jednego zdania.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech