70 powiedzeń o czasie: najlepsze cytaty i mądrość

70 powiedzeń o czasie: najlepsze cytaty i mądrość

Jest istotny dla wszystkich: czas. Nie da się tego zatrzymać i każdy ma swoją indywidualną kwotę. Nie jest ona nieograniczona dla nikogo. Na temat czasu powiedziano wiele mądrych i prawdziwych rzeczy. Tutaj znajdziesz najmądrzejszą mądrość na temat „czasu” – do przemyślenia, filozofowania i dzielenia się nią ze znajomymi.

Wersja:2.23.12.75

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Ładne powiedzenie na temat „czasu” nadaje się na przykład jako komunikat o statusie w WhatsApp lub jako podpis pod zdjęciem na Instagramie. Jedno z poniższych powiedzeń może również pomóc przyjaciołom, którzy obecnie mają trudności, myśleć inaczej.

Czas: cytaty, powiedzenia i mądrość

„Czas to iluzja, którą tworzymy, aby zrozumieć otaczający nas świat.” „Czas nie leczy wszystkich ran, ale uczy nas z nimi żyć.” „Czas jest najcenniejszym darem, jaki możesz komuś dać „Czas płynie jak piasek przez palce. Trzymaj się go, zanim zniknie.” „W pośpiechu życia często zapominamy docenić piękno czasu.” „Czas jest jedynym dobrem, które jest równomiernie rozdzielone między wszystkich. Od nas zależy, jak go wykorzystamy.” „Jeśli masz czas, masz wszystko. Ci, którzy mają wszystko, często nie mają czasu.” „Czas mija, ale wspomnienia pozostają”. „Czas jest jak rzeka, która płynie nieprzerwanie. Możemy tylko wybrać, jak go przekroczyć.” „Czas nie jest tym, co masz, ale tym, co robisz.” „W bezruchu czasu znajdujemy siłę, by iść dalej.” „Czas jest złodziejem, który kradnie cenne chwile nas niezauważeni.” „Tylko ci, którzy kontrolują czas, kontrolują swoje życie.” „Czas to wymiar, którego nigdy w pełni nie zrozumiemy.” „Czas jest jak pieniądz – jeśli go zmarnujesz, będziesz tego później żałować.” „Moc zmiana tkwi w czasie.” „Czas jest najlepszym nauczycielem, ale także najsurowszym sędzią.” „Czas jest materiałem, z którego utkane jest życie.” „Czas daje i czas zabiera, ale daje nam także możliwość rozwoju. „„To nie czas leczy, ale to, co w nim robisz.” „Czas to dar, który możemy rozpakowywać każdego dnia.” „Czas nie płynie szybciej niż wcześniej, ale szybciej go mijamy.” „ Czas to dar, postępuj zgodnie z nim.” „Czasu nie można uchwycić, ale możemy go uchwycić, tworząc chwile, które zostaną zapamiętane.” „Czas jest tym, co z niego zrobisz.” „Czas jest ogniem, w którym płoniemy, ale także światło, które wskazuje nam drogę.” „To nie czas przemija, my mijamy w czasie.” „W czasie kryje się odpowiedź na wiele naszych pytań.” „Czas jest najlepszym lekarzem na złamane serca.” „W czas znajdziemy przestrzeń do rozwoju.” „Czas jest jak cenny klejnot. Działaj odpowiednio.” „Czas mija, ale wspomnienia pozostają.” „Czas jest cennym towarem. Nie marnuj go.” „Czas to dar, którego nie możemy odzyskać.” „Czas to podróż, którą wspólnie wyruszamy.” „Czas to cenny skarb, którego nie powinniśmy marnować.” „Czas jest jak zegar, który tyka nieubłaganie .” „Z czasem znajdziemy odpowiedzi na nasze pytania.” „Czas jest najlepszym nauczycielem, ale i najtrudniejszym testerem.” „Czas jest nieubłaganym przeciwnikiem, ale także lojalnym sojusznikiem.” „Z czasem odnajdujemy spokój znaleźć drogę.” „Czas jest jak książka. Każdy dzień to nowa strona.” „Czas jest jak rzeka, która płynie nieprzerwanie.” „Z czasem znajdujemy siłę, aby iść dalej.” „Czas jest jak złodziej, który niepostrzeżenie kradnie nam cenne chwile”. odeszliśmy, gdy wszystko inne przeminie”.

W temacie:

„Czas jest jak cenny towar. Działaj odpowiednio.” „To nie czas, ale chwile, które czynią życie wartym przeżycia.” „Czas to wspaniały dar. Korzystaj z niego mądrze.” „Czas dodaje nam skrzydeł, dzięki którym możemy latać nad przeszkodami w życiu”. „To nie czas leczy, ale to, co z nim robimy”.

Jeszcze więcej powiedzeń wartych przemyślenia znajdziesz w filmie:

Cytaty czasowe: zbiór przysłów

Wiele gwiazd zastanawiało się już także nad tematem „czasu”:

Nie możesz sam zatrzymać czasu, tylko wyjątkowa osoba będzie mogła to zrobić. (Artur Hottmann) Pieniądze przychodzą i odchodzą, tylko czas mija. (Dominic DoCuir) Człowiek stworzył czas, tak naprawdę nie będąc w stanie sobie z nim poradzić. (Ansgar Simon Freigericht) Nie odkładaj na jutro tego, co jest na pojutrze. (Mark Twain) Tylko ci, którzy nic nie osiągnęli, mają czas. W ten sposób zaszli dalej niż ktokolwiek inny. (Giovanni Guareschi) To nie jest mało czasu, którym dysponujemy, ale raczej mnóstwo czasu, którego nie wykorzystujemy. (Lucius Annaeus Seneca) Nadchodzą stare, dobre czasy, za którymi będziemy tęsknić za dziesięć lat. (Peter Ustinov) Rozrywka jest czymś obrzydliwym. Odstraszasz to, czego najbardziej potrzebujesz. (Federico García Lorca) Czas powinien zawsze być najważniejszym priorytetem – czas na spotkania z innymi i ze sobą, czas na marzenia, śmiech i miłość. Czas żyć. (Marion Schmickler) Wsłuchaj się w siebie i rozważ nieskończoność przestrzeni i czasu. (Pitagoras) Na Madagaskarze powszechnie akceptowaną jednostką czasu było „zagotowanie ryżu” lub moment upieczenia konika polnego. (Alvin Toffler) Czas, który poświęcamy, to czas, który nam coś daje. (Ernst Ferstl) Musimy używać czasu jako narzędzia, a nie kanapy. (John F. Kennedy) Mamy wystarczająco dużo czasu, jeśli tylko odpowiednio go wykorzystamy. (Johann Wolfgang von Goethe) Może są lepsze czasy; ale to jest nasze. (Jean Paul Sartre) Kiedy nadchodzi czas, kiedy można, kończy się czas, kiedy można. (Marie von Ebner-Eschenbach) Nauka mówienia zajmuje dwa lata, a milczenie zajmuje pięćdziesiąt lat. (Ernest Hemingway) Pamiętaj o piątym przykazaniu: Nie marnuj czasu! (Erich Kästner) Czas nie płynie szybciej niż kiedyś, ale szybciej go mijamy. (George Orwell) Czas jest tym, co odczytujesz na zegarze. (Alberta Einsteina)

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android