Nintendo Switch: Wykorzystaj kod w sklepie internetowym i przeglądarce

Nintendo Switch: Wykorzystaj kod w sklepie internetowym i przeglądarce

Czasami realizacja kodu może być nieco irytująca i dotyczy to również sklepu Nintendo eShop. Poniżej wyjaśnimy Ci, w jaki sposób możesz zrealizować kod do pobrania na Nintendo Switch w eShopie i przeglądarce internetowej.

Zrealizuj kod Nintendo Switch w eShopie

Jeśli chcesz zrealizować kod do pobrania w Nintendo eShop, potrzebujesz połączenia z Internetem z Nintendo Switch własny. Nawiasem mówiąc, wersja konsoli nie ma znaczenia; możesz oczywiście wykorzystać kod na swoim Switchu lub Switch Lite.

Ponadto realizacja kodu jest niezależna od Twojego członkostwa w Switch Online. Możesz także wykorzystać kod do pobrania bez członkostwa. Będziesz jednak musiał utworzyć konto Nintendo, jeśli jeszcze go nie masz, aby skorzystać z kodu.

Nintendo Switch Kredyt 50 EUR |  Pobierz kod (UE)Nintendo Switch Kredyt 50 EUR |  Pobierz kod (UE)

Nintendo Switch Kredyt 50 EUR | Pobierz kod (UE)

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 29.04.2024 godz. 16:20

Aby zrealizować kod do pobrania w sklepie Nintendo eShop, musisz następujące kroki Do:

Wybierz ten Nintendo eShop w menu HOME Spowoduje to przejście do sklepu Nintendo eShop. Teraz wybierz swój żądane konto poza. Następnie kliknij „Zrealizuj kod” na lewa strona Twój ekran. Daj to teraz 16-cyfrowy kod pobierania A. łączniki możesz zignorować.

Uwaga: Jeśli kupisz kartę z oprogramowaniem Nintendo Switch w sklepie, może ona zawierać zarówno numer śledzenia, jak i kod pobierania. Dlatego pamiętaj, aby wpisać kod pobierania (bez myślników), a nie numer kontrolny. Uwaga: wszelkie znaki, które nie mogą pojawić się w tych kodach, zostaną dezaktywowane na klawiaturze ekranowej. Nie zdziw się więc, że klawiatura wygląda nieco inaczej i brakuje niektórych znaków. Wybiera po wpisaniu „Potwierdź” poza. Po potwierdzeniu kodu rozpocznie się pobieranie oprogramowania. Ikona oprogramowania pojawi się w menu HOME wraz z paskiem stanu pobierania. Pasek stanu zniknie po zakończeniu pobierania.

Zrealizuj kod Nintendo Switch w przeglądarce

Otwórz stronę Nintendo w swojej przeglądarce i jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany, musisz zalogować się na swoje konto Nintendo.
Wprowadź 16-cyfrowy kod pobierania i naciska „Dalej”. Po wyświetleniu monitu wprowadź ponownie hasło do konta Nintendo, a następnie naciśnij “odkupić”, aby zakończyć proces. Po zakończeniu procesu powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z potwierdzeniem powiązaną z Twoim kontem Nintendo.

I o to chodziło. Po wykonaniu opisanych powyżej kroków powinno działać. Jeśli kod pobierania nie zostanie zaakceptowany, powinieneś oczywiście najpierw upewnić się, że wpisałeś kod bez błędów. Po wykluczeniu możliwych źródeł błędów, a kod pobierania nadal nie działa, radzimy skontaktować się z obsługą klienta Nintendo.

Jeśli jeszcze nie wiesz, w poniższym filmie wyjaśniamy usługi subskrypcyjne Switch Online, PS Plus i Xbox Game Pass:

Switch Online, Xbox Game Pass i PS Plus – to właśnie oferują Ci usługi subskrypcyjne

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech