Zmień nazwę Twitcha: w ten sposób zmieniasz swoją nazwę

Zmień nazwę Twitcha: w ten sposób zmieniasz swoją nazwę

Zwłaszcza jeśli sam streamujesz na Twitchu, nazwa jest ważną cechą rozpoznawalną i dlatego powinna być chwytliwa i dobrze dobrana. Jeśli Twoja nazwa użytkownika nie spełnia tych wymagań, nie musisz zaczynać od zera z nowym kanałem. Zamiast tego możesz po prostu zmienić swoją nazwę na Twitchu. Jak dokładnie to działa i na co warto wcześniej zwrócić uwagę, dowiesz się tutaj.

Języki: niemiecki, angielski

Wydanie:06.06.2011

Kredyt na Twitchu 15-50 EUR |  Kod cyfrowy

Kredyt na Twitchu 15-50 EUR | Kod cyfrowy

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 19 kwietnia 2024 r., godzina 3:50

Co należy wziąć pod uwagę?

Ponieważ nazwa użytkownika Twitcha jest jednocześnie adresem URL kanału, wielu użytkowników Twitcha zbyt późno zdaje sobie sprawę, że wybrana przez nich nazwa niekoniecznie jest idealna. Kombinacje liczb dzikich lub Słowa, których nie da się wymówić, nie pomagają w trakcie dołączania do Ciebie Kanał łatwy do zapamiętania i odpowiednio go odnaleźć.

Ale nawet jeśli po prostu przepisane przy rejestracji lub po prostu potrzebujesz zmiany, nie musisz od razu tworzyć nowego kanału na Twitchu – zamiast tego możesz po prostu zmienić swoją nazwę na Twitchu.

Umierać Duża i mała litera swojego imienia, możesz w dowolnym momencie i bez ograniczeń regulować. Domyślnie Twitch przechowuje Twoje imię i nazwisko małymi literami. W ustawieniach możesz wtedy np. zamienić dość nieczytelną nazwę typu „maxstreamtspiele” na łatwiejszą do rozszyfrowania „MaxStreamt Spiele”. Nie liczy się to jako zmiana nazwy.

Dostosuj pisownię nazwy TwitchDostosuj pisownię nazwy TwitchŹródło obrazu: Zrzut ekranu GIGA

Zmieniając samą nazwę, należy zauważyć, że to możliwe tylko raz na 60 dni jest i efekt natychmiastowy ma. Twój stary Adres URL kanału nie jest przekierowywany na nowyco oznacza: jeśli ustawiłeś swój kanał na przykład w swoich profilach w mediach społecznościowych lub w drzewie linków, musisz także dostosować tutaj adres URL nowej nazwy kanału.

Co więcej, pozostaje stara nazwa zablokowana na sześć miesięcy. Po tym okresie inni użytkownicy będą mogli zarejestrować się na Twitchu pod Twoim poprzednim imieniem i nazwiskiem. Dodatkowo statystyki zebrane podczas zmiany nazwiska mogą zostać utracone. Z tego powodu zaleca się wyeksportowanie statystyk przed zmianą nazwy (źródło: blog Twitch).

Zmień nazwę Twitcha – tak to działa

Jeśli chcesz zmienić swoją nazwę na Twitchu, wykonaj następujące czynności:

Otwiera Twitcha w jednym nową kartę Twojej przeglądarki i zaloguj się na swoje konto. Kliknij swoje Zdjęcie profilowe (w prawym górnym rogu) i wybiera Rozwijane menu ustawień wyłączone. Przewiń do “Ustawienia profilu” w dół i kliknij punkt “Nazwa użytkownika” właśnie o tym Ikona pióra obok Twojej obecnej nazwy Twitch. Teraz wpisz wybraną nazwę Wprowadź nową nazwę użytkownika. Twitch pokazuje bezpośrednio, czy to jest dostępny (fioletowe pole wejściowe) lub już jest przypisany (czerwone pole wejściowe). Nowy adres URL kanału zostanie również wyświetlony poniżej. Jeśli znalazłeś bezpłatną nazwę i jesteś z niej zadowolony, kliknij ją Przycisk „Aktualizuj”..Aby potwierdzić, musisz podać swój Wprowadź hasło i na Przycisk „Potwierdź”. kliknij. Na koniec otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem i wiadomość e-mail. Kliknij na to Przycisk „Rozumiem”.. Teraz możesz przesyłać strumieniowo i komentować bezpośrednio pod nową nazwą.
Nazwa Twitcha na komputerze PCNazwa Twitcha na komputerze PCŹródło obrazu: Zrzut ekranu GIGA

Jak oglądasz filmy i seriale?

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech