Za mniej niż 25 euro na Amazon: nie tylko użytkownicy iPhone'a potrzebują tej części latem

Za mniej niż 25 euro na Amazon: nie tylko użytkownicy iPhone'a potrzebują tej części latem

Czas letni to czas podróży. Każdy, kto chce naładować swój iPhone, smartfon, tablet lub notebook za granicą, często musi polegać na odpowiednich adapterach podróżnych. Teraz możesz kupić jeden z nich znacznie taniej na Amazon. Ale potrafi o wiele więcej, bo wbudowany zasilacz jest cholernie sprytny.

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rozpoczyna się sezon podróżniczy. Jeśli jednak podróżujesz za granicę, nie musisz koniecznie oczekiwać, że Twoje ładowarki i zasilacze będą działać wszędzie. A Adapter podróżny Następnie następuje wyszukiwanie odpowiedniego gniazda.

W Amazon tylko 24,99 euro: adapter podróżny z zasilaczem do iPhone'a itp.

Teraz znaleźliśmy go na Amazonie Adapter podróżny Momax 1-World 35W. Jest uniwersalny i nie tylko współpracuje z różnymi gniazdami na całym świecie, ale też je posiada Wbudowany zasilacz o mocy 35 W. Wyposażony w ten sposób iPhone, iPad, smartfon czy nawet mały MacBook można ładować bezpośrednio prądem.

Przydatna część kosztuje zwykle niecałe 34 euro na Amazon, Obecnie płacisz tylko 24,99 euro (zobacz na Amazonie). Dzięki temu od razu oszczędzasz 9 euro. Adapter podróżny jest również dostępny w kolorze białym zamiast czarnego (zobacz na Amazon).

Adapter podróżny Momax 1-World 35W

Adapter podróżny Momax 1-World 35W

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 18 kwietnia 2024 r. o godzinie 18:32

Adapter podróżny Momax 1-World 35WAdapter podróżny Momax 1-World 35W

Adapter podróżny Momax 1-World 35W

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 18 kwietnia 2024 r., godzina 18:35

Wielofunkcyjny adapter podróżny pasuje do szerokiej gamy urządzeń Gniazda, każde zgodne ze standardami UE, Wielkiej Brytanii, USA i Australii. Oznacza to, że Momax obejmuje swoim zasięgiem ponad 150 różnych krajów i regionów. Adapter oferuje także dodatkowe połączenia 3 porty USB-C i 2 porty USB-A. Dzięki wbudowanemu zasilaczowi o maksymalnej mocy 35 W możesz nawet naładować np. MacBooka Air. Alternatywnie adapter ładuje jednocześnie iPhone'a, iPada, power bank i wiele więcej. Docelowo można ładować jednocześnie aż 6 urządzeń.

Co może zrobić:

Adapter podróżny Momax 1-World 35W

Adapter podróżny Momax 1-World 35W

Ważne dla bezpieczeństwa: Adapter posiada wymienne adaptery Ochrona przed przeładowaniem. W odpowiednim czasie wyłączają zasilanie, jeśli prąd jest zbyt wysoki. W tym kontekście warto wiedzieć, że zasilacz można obciążyć maksymalnie 2500 watami w sieci 220-230V. Przy napięciu 110–130 V maksymalnie jest to 1250 watów, a przy napięciu 100 V maksymalnie 1000 watów. W większości przypadków powinno to wystarczyć na urządzenia, które zabierasz ze sobą w podróż.

Opinia klientów: średnio 4,6 gwiazdki

Adapter podróżny Momax 1-World 35W otrzymał od poprzednich klientów Amazon całkiem niezłą ocenę 4,6 na 5 gwiazdek. Ponad 800 głosów stanowi reprezentatywny obraz jakościjak nam się wydaje.

Nie zapomnij: niestety nie wiemy, jak długo będzie obowiązywać specjalna cena wynosząca zaledwie 24,99 euro. W razie wątpliwości lepiej nie zastanawiać się nad tym zbyt długo, gdyż oferta prawdopodobnie zakończy się po wyczerpaniu zapasów.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android