Zmień hasło do serwisu Netflix: na komputerze (przeglądarka) i telefonie komórkowym (aplikacja)

Zmień hasło do serwisu Netflix: na komputerze (przeglądarka) i telefonie komórkowym (aplikacja)

Jeśli obawiasz się, że ktoś uzyskał Twoje dane logowania bez pozwolenia, powinieneś natychmiast zmienić swoje hasło do serwisu Netflix. Tutaj dowiesz się, jak łatwo ustawić nowe hasło do usługi przesyłania strumieniowego i co możesz zrobić, jeśli zapomniałeś hasła do serwisu Netflix.

Karta podarunkowa Netflix za 25 €Karta podarunkowa Netflix za 25 euro

Karta podarunkowa Netflix za 25 euro

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 27.04.2024 04:44

Zmień hasło – instrukcja dla komputera i telefonu komórkowego

Zmiana hasła Netlix działa w następujący sposób na komputerze i smartfonie:

Otwiera Aplikacja Netflix lub nową kartę w przeglądarce i zaloguj się danymi swojego konta. Wybierz profil, jeśli korzystasz z serwisu Netflix w kilka osób.
W aplikacji: Dotknij jej „Mój Netfliks” w prawym dolnym rogu, a następnie kliknij to Menu Hamburgerów (≡) w prawym górnym rogu.Jestem przeglądarką: Czy to poruszasz? Wskaźnik myszy na zdjęciu profilowym.Wybierz teraz w menu kontekstowym „Konto”. Pod pierwszą pozycją menu „Członkostwo i rozliczenia” znajdziesz taką opcję “Zmień hasło” (aplikacja) lub “Aktualizować hasło” (Przeglądarka), wybierz je. W nowym oknie musisz dwukrotnie wprowadzić aktualne hasło i nowe.
Jeśli ty być całkowicie bezpiecznymAby mieć pewność, że nikt nie będzie korzystał z Twojego konta Netflix bez pozwolenia, możesz odznaczyć opcję „Wymagaj logowania przy użyciu nowego hasła na wszystkich urządzeniach”, aby nie musieć ponownie logować się na wszystkich urządzeniach Przycisk „Zapisz”. naciskać.
Zmień hasło aplikacji Netflix na telefon komórkowy w przeglądarce na komputerzeZmień hasło aplikacji Netflix na telefon komórkowy w przeglądarce na komputerzeMożesz zmienić hasło do serwisu Netflix w zaledwie kilku krokach (źródło obrazu: zrzut ekranu GIGA)

Zapomniałeś hasła? poproś o nowe hasło

Jeśli zapomniałeś hasła do serwisu Netflix, możesz je zresetować. Działa to zarówno poprzez e-mail, jak i SMS-y. Aby zresetować hasło, wykonaj następujące czynności:

Otwiera stronę logowania do serwisu Netflix i klika pod polami wejściowymi Połączyć „Potrzebujesz pomocy?” Wybiera sposób resetowania hasła. Dostępne do wyboru „Adres e-mail” I „SMS-y”.W takim razie daj swoje Adres e-mail używany w serwisie Netflix lub alternatywnie zapisany numer telefonu a. Kliknij niebieski Przycisk „Wyślij mi e-mail/SMS”. i dostajesz jeden Połączyćza pomocą którego możesz ustawić nowe hasło.

Jeśli zapomniałeś również swojego adresu e-mail lub numeru telefonu, możesz kliknąć link „Zapomniałem adresu e-mail lub numeru telefonu” na stronie pomocy. Teraz możesz wyszukać swoje konto, korzystając ze swojego imienia i nazwiska oraz szczegółów płatności.

Nowe hasło – kiedy ma sens?

Nielegalnie uzyskane dane logowania z Netflix i wielu innych usług online są wykorzystywane do handlu online. Ale nie zawsze musi to być haker, jeśli Twoje konto Netflix zostanie nagle wykorzystane przez inne osoby.

Być może zalogowałeś się swoimi danymi do znajomego, który sprzedał urządzenie, ale nie usunąłeś danych prawidłowo – a ktoś obcy ma Twój login do Netflixa.

Jeśli na Twoim koncie Netflix nagle pojawi się nowy profil, zobaczysz komunikat „Twoje konto jest już w użyciu” lub na liście „Oglądaj dalej” pojawią się seriale i filmy, których sam nie oglądałeś, być może masz „towarzysz widz”. W takim przypadku zdecydowanie warto skorzystać z funkcji „Wyloguj się ze wszystkich urządzeń”, a następnie zmienić hasło do serwisu Netflix.

Jak oglądasz filmy i seriale?

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android