Usuń konto na Instagramie: link + instrukcje (online i aplikacja)

Usuń konto na Instagramie: link + instrukcje (online i aplikacja)

Dzięki kontu na Instagramie możesz zanurzyć się w różnorodnej społeczności fotograficznej. Jeśli masz dość zdjęć i wpływowych osób lub masz wiele kont, powinieneś usunąć swoje konto na Instagramie. Usunięcie konta jest szybkie i łatwe, jednak opcja ukryta jest głęboko w menu platformy. Teraz możesz także usunąć konto bezpośrednio w aplikacji.

Wersja: 294.0

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Usunięcie odbywa się bez żadnych zakłóceń w przeglądarce na komputerze PC lub Mac. W aplikacji na Androida i iPhone'a profil można trwale usunąć jedynie objazdem. Aby zaoszczędzić sobie kłopotów ze znalezieniem odpowiedniego menu, możesz po prostu ten link, aby usunąć profil na Instagramie konsekwencje:

W naszej galerii zdjęć znajdziesz instrukcję krok po kroku usunięcia konta:

Instagram: Usuń konto poprzez link

Jeśli chcesz po prostu odpocząć od Instagrama, możesz dezaktywować konto. Twoje dane i treści pozostają przechowywane w ten sposób, ale nie są już widoczne dla innych. Jeśli zdecydowałeś się na powrót, możesz łatwo przywrócić dezaktywowany profil. Jeśli jednak się zdecydujesz aby całkowicie usunąć profil, Wszystkie dane, obserwujący, obrazy i inne dane są nieodwołalnie usuwane. Oto jak możesz usunąć swoje konto na Instagramie:

Kliknij link, za pomocą którego możesz usunąć konto na Instagramie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, musisz zalogować się przy użyciu danych dostępowych. Teraz musisz wybrać, dlaczego chcesz trwale usunąć swoje konto. Informacje te mają pomóc dostawcy w ulepszaniu jego usług. Jeśli nie możesz wymyślić powodu, po prostu wybierz „Inny powód”. Wprowadź hasło ponownie. Naciśnij przycisk „Usuń nazwę użytkownika„.Konto jest teraz trwale zamknięte, a wszystkie zdjęcia usunięte.
konto na Instagramie LoeschenŹródło obrazu: GIGA

Usuń konto w aplikacji

Użytkownicy iPhone'a mogą łatwo zamknąć konto za pośrednictwem aplikacji:

W tym celu skontroluj ustawienia w aplikacji. Znajdziesz tutaj opcję „Usuń konto”. Wybierz, czy konto ma zostać trwale usunięte, czy tylko tymczasowo dezaktywowane.

Po procesie usunięcia możesz zalogować się przez 30 dni, aby odzyskać konto.

Konto na Instagramie można obecnie usunąć tylko za pomocą aplikacji na Androida w trybie objazdowym:

Otwiera aplikację i zaloguj się, jeśli to konieczne. Kliknij w prawym dolnym rogu Ikona profilu.Przewiń w prawo, aby znaleźć sprzęt dla „Ustawienia„, aby otworzyć. W przeglądzie wybierasz „Pomoc”, a następnie „obszar pomocy„Naciśnij w prawym górnym rogu trzy takty.Przełącza do sekcji „Zarządzać kontem„.Tutaj w końcu znajdziesz opcję”Usuń swoje konto„.Zwija drugi element listy z nagłówkiem „Jak usunąć moje konto na Instagramie„Wyświetla się długi tekst wyjaśniający konsekwencje. Przewiń trochę w dół. Tutaj znajdziesz link do strony w środku tekstu:Usuń swoje konto„Na pytanie, czy chcesz otworzyć link na Instagramie za pomocą aplikacji czy przeglądarki, wybierasz przeglądarkę. Po wybraniu „Aplikacja” zostaniesz po prostu przeniesiony z powrotem do przeglądu pomocy. Dotrzesz teraz do tej samej strony, co w powyższym linku. Wybierz powód, dla którego chcesz opuścić Instagram i potwierdź proces usuwania.

Jak dezaktywować konto na Instagramie, możesz zobaczyć na filmie:

W ten sposób dezaktywujesz swoje konto na Instagramie

W ten sposób dezaktywujesz swoje konto na Instagramie

Gotowe, profil zostanie usunięty. To jest na zawsze, więc nie możesz tego przywrócić. Zanim opuścisz portal, możesz pobrać dotychczas przesłane treści. Nie musisz tego robić pocztą. W ustawieniach dostępne są opcje jednoczesnego pobierania wszystkich informacji, danych, zdjęć i postów z Instagrama.

Możesz uzyskać dostęp do postów i przeglądać rzeczy nawet bez konta na Instagramie. Jednak do niektórych funkcji, takich jak komentowanie czy przesyłanie własnych zdjęć, konto jest absolutnie konieczne. Ale niekoniecznie potrzebujesz aplikacji.

Instagram: usunąć konto czy po prostu je dezaktywować?

Po procesie usuwania przegapisz następujące „najważniejsze momenty”:

Procesu nie da się odwrócić. Zastanów się więc dobrze, czy chcesz po prostu tymczasowo zawiesić konto, czy na stałe zamienić je w pył danych. Pamiętaj, że aby usunąć konto, musisz znać swoje hasło. Jeśli zapomniałeś hasła i nie możesz się zalogować, aby uzyskać dostęp do linku do usunięcia opisanego powyżej, wylogowanie z konta nie jest możliwe ze względów bezpieczeństwa.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android