Jak pobierać filmy z YouTube'a na komputer lub telefon

Jak pobierać filmy z YouTube'a na komputer lub telefon


Zastrzeżenie: ten artykuł promuje narzędzie do pobierania wideo 4K firmy Open Media LLC. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie Warunków korzystania z Open Media i obowiązujących przepisów. Zrzekamy się odpowiedzialności za niewłaściwe użycie. Szczegółowe informacje na temat warunków i obowiązków znajdują się na końcu artykułu. Usługi przesyłania strumieniowego online są obecnie dziesiątkami. A kiedy dodasz witryny takie jak YouTube, Vimeo, Twitch, a nawet sieci społecznościowe, takie jak Facebook czy TikTok, nie zabraknie treści wideo, z których ludzie mogą korzystać. Jedynym haczykiem jest to, że aby uzyskać dostęp do filmów i oglądać je na wszystkich tych stronach, potrzebne jest aktywne połączenie z Internetem. Jeśli chcesz pobierać filmy z YouTube'a na dowolne urządzenie do oglądania w trybie offline lub do użytku osobistego, z pomocą przychodzi 4K Video Downloader+.

Co to jest narzędzie do pobierania wideo 4K+?

4K Video Downloader+ to łatwe w użyciu narzędzie, które umożliwia pobieranie filmów na komputer stacjonarny lub telefon komórkowy z różnych witryn internetowych za pomocą samego łącza. Oprogramowanie jest dostępne na wiele platform, w tym Windows, macOS, Android i Linux, i umożliwia szybkie i łatwe pobieranie oraz zapisywanie treści do przeglądania w trybie offline i do użytku osobistego. Oprogramowanie robi to, do czego jest przeznaczone, a jego obsługa jest przejrzysta i prosta interfejs. Mimo że ma wiele funkcji, aby rozpocząć, wystarczy adres URL filmu. Co ważniejsze, na stronie nie znajdziesz fałszywych linków do pobierania, które uruchomią ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, zostaną zasypane reklamami lub uzyskają wideo niskiej jakości. Chociaż jego nazwa sugeruje możliwość pobierania filmów 4K, jest ona w stanie o wiele więcej. Działa z rozdzielczością do 8K, która powinna objąć każdy film dostępny w Internecie, a także umożliwia wyodrębnienie napisów lub samego dźwięku. Dzięki subskrypcji premium możesz także zapisywać całe playlisty lub kanały, pobrane filmy 3D i 360 stopni i nie tylko. Krótko mówiąc, 4K Video Downloader+ to jedno z najlepszych rozwiązań do pobierania treści wideo z YouTube i innych platform i to od lat.

Funkcje narzędzia do pobierania wideo 4K+

Narzędzie do pobierania wideo 4K i urządzenia4K Video Downloader+ robi to, do czego został przeznaczony i umożliwia pobieranie wysokiej jakości filmów z YouTube na komputer stacjonarny lub telefon komórkowy za pomocą łącza. Ale choć doskonale radzi sobie z podstawami, jego liczne funkcje pozwalają przenieść wszystko na wyższy poziom.

Obsługa wielu platform: Oprócz aplikacji komputerowych dla systemów Windows, macOS i Ubuntu możesz także pobierać i zapisywać filmy i audio na Androidzie.
Uzyskaj dostęp do filmów z różnych witryn: 4K Video Downloader+ umożliwia zapisywanie treści z wielu witryn hostujących wideo, w tym YouTube, Vimeo, TikTok, SoundCloud, Bilibili, Niconico, Flickr, Facebook, DailyMotion, Naver TV, Likee i Tumblr. Możesz także pobierać nagrane transmisje z serwisów Twitch i YouTube Gaming. Treść nie ogranicza się również do standardowych filmów, z możliwością zapisywania filmów 3D i 360 stopni.
Wbudowana przeglądarka: Oprogramowanie zawiera nową wbudowaną przeglądarkę, która umożliwia wyszukiwanie i pobieranie filmów wideo z poziomu aplikacji. Możesz przeglądać strony internetowe za pomocą przeglądarki w aplikacji i łatwo pobierać wybrane filmy.
Tryb inteligentny: Funkcja trybu inteligentnego przyspiesza pobieranie filmów, umożliwiając ustawienie preferencji, takich jak rozdzielczość i formaty plików wideo oraz foldery pobierania.
Proste zarządzanie pobieraniem: Zarządzanie pobranymi plikami jest bardzo proste dzięki możliwości sortowania i filtrowania filmów według typu, nazwy lub daty oraz śledzenia pojedynczych i dużych grup pobrań.
Automatyczne pobieranie filmów z YouTube: nowa funkcja automatycznego pobierania filmów z YouTube konfiguruje aplikację tak, aby automatycznie pobierała najnowsze filmy z subskrybowanych kanałów i playlist.

Jak pobrać film z YouTube'a na komputer

Zrzut ekranu 4KVD 1Uruchom aplikację, znajdź film z YouTube, który chcesz pobrać, i skopiuj adres URL. W aplikacji 4K Video Downloader+ kliknij Wkleić link, a aplikacja automatycznie pobierze wideo. I to wszystko, czego potrzeba!Zrzut ekranu 4KVD 2Na górnym pasku możesz zmienić niektóre ustawienia, w tym to, czy chcesz wyodrębnić dźwięk czy napisy, rozdzielczość wideo i lokalizację pobierania. Jeśli włączysz tryb inteligentny (przełącz ikonę żarówki u góry), ustawienia te zostaną zapisane jako domyślne dla wszystkich pobranych plików. Możesz także użyć wbudowanej przeglądarki aplikacji, aby znaleźć i pobrać filmy z YouTube i innych witryn. Bezpłatna wersja aplikacji ogranicza liczbę pobrań aplikacji do 30 dziennie, a aplikacja może pobierać tylko jeden film na raz. To powinno wystarczyć dla większości użytkowników, ale możesz usunąć ograniczenie limitu pobierania i zwiększyć liczbę jednoczesnych pobrań w przypadku płatnych planów.Zrzut ekranu 4KVD 3Jeśli planujesz pobierać całe playlisty lub wszystkie filmy na kanale, możesz potrzebować płatnej subskrypcji. Proces pozostaje taki sam. Skopiuj link do playlisty lub kanału i kliknij Wkleić link. Tym razem zobaczysz kilka nowych opcji. Wybierz Pobierz playlistę jeśli to wszystko, co chcesz zrobić. The Subskrybuj i pobierz I Subskrybuj nowe filmy Opcje umożliwiają skonfigurowanie aplikacji tak, aby automatycznie pobierała nowe filmy dodawane do playlisty lub kanału.

Jak pobrać film z YouTube'a na telefon

Zrzuty ekranu 4KVD na AndroidaZnajdź i skopiuj link do filmu, który chcesz pobrać. Jeśli jednak nie korzystasz z przeglądarki internetowej, w przypadku korzystania z aplikacji mobilnych może być konieczne wykonanie kilku dodatkowych kroków, aby znaleźć odpowiednie łącze. Na YouTube otwórz film, dotknij Udziałi wybierz Skopiuj link.Teraz dotknij Wkleić link w aplikacji 4K Video Downloader, a film zostanie pobrany automatycznie. Możesz odtwarzać wideo z samej aplikacji za pomocą wybranego odtwarzacza multimedialnego lub znaleźć je w aplikacjach do multimediów lub plików. Podobnie jak w przypadku aplikacji komputerowej, nie musisz się martwić o żadne skomplikowane ustawienia ani funkcje. Podstawowe ustawienia znajdziesz, dotykając ikony koła zębatego u góry, gdzie możesz zmienić format wideo lub audio, ustawić jakość i wybrać lokalizację pobierania.

Pobierz teraz narzędzie do pobierania wideo 4K+!

Darmowa wersja jest więcej niż wystarczająca dla większości użytkowników, jeśli chcesz pobrać kilka filmów z YouTube, ale trzy płatne poziomy dodają przydatne funkcje, które mogą Cię zainteresować.

Lite: Poziom Lite umożliwia nieograniczone pobieranie pojedynczych filmów, list odtwarzania i kanałów oraz pobieranie napisów do filmów. Zaoszczędzisz także czas dzięki trzem jednoczesnym pobraniom. Aplikacja będzie wolna od reklam. Plan subskrypcji Lite kosztuje 15 USD rocznie.
Osobisty: Plan Personal jest identyczny z poziomem Lite, ale otrzymujesz dożywotnią subskrypcję z jednorazową płatnością w wysokości 25 USD.
Zawodowiec: Wersja Pro zawiera wszystko z planów Lite i Personal, ale zwiększa liczbę jednoczesnych pobrań do siedmiu. Dodaje także opcję konfiguracji subskrypcji YouTube w aplikacji, wysokiej jakości dźwięku YouTube Premium, importu i eksportu adresów URL oraz, co najważniejsze, dozwolonego użytku komercyjnego. Wersja Pro kosztuje jednorazową opłatę w wysokości 60 USD.
Pakiet: Jeśli chcesz licencji Pro na wszystkie oferty pobierania 4K — 4K Video Downloader+, Tokkit Pro, Stogram Pro, YouTube na MP3 Pro, 4K Image Compressors Pro i 4K Video Downloader+ dla Androida — możesz wybrać pakiet, który kosztuje zaledwie 65 dolarów.
Dla Android: Jeśli nie potrzebujesz aplikacji komputerowych i potrzebujesz wersji na Androida, możesz pobrać wersję premium 4K Video Downloader+ dla Androida za jedyne 5 USD. Jeśli szukasz bezpiecznego sposobu na pobieranie filmów z serwisu YouTube oraz innych serwisów hostujących filmy i mediów społecznościowych, 4K Video Downloader+ to jedna z najlepszych dostępnych opcji.

Zastrzeżenie: Ten sponsorowany post zawiera informacje o programie 4K Video Downloader i powiązanych aplikacjach firmy Open Media LLC. Nie popieramy nielegalnego korzystania z oprogramowania. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie Warunków korzystania z Open Media oraz wszystkich przepisów lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych. Oprogramowania nie należy używać do pobierania, kopiowania lub rozpowszechniania materiałów chronionych prawem autorskim bez zezwolenia. Zrzekamy się wszelkiej odpowiedzialności za nielegalne wykorzystanie przez użytkowników. Przed użyciem zapoznaj się z Warunkami Open Media, aby zapewnić zrozumienie i zgodę.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android