Creality K1 (Max) w obniżce ceny: Błyskawiczne drukarki 3D dostępne szczególnie tanio

Creality K1 (Max) w obniżce ceny: Błyskawiczne drukarki 3D dostępne szczególnie tanio

W przeszłości drukarki 3D były przeznaczone raczej dla hobbystów. Wyglądały bardzo mechanicznie i nie były zbyt przyjazne dla użytkownika. To się teraz zmieniło. Drukarki 3D, takie jak Creality K1 czy K1 Max, nie tylko wyglądają lepiej, ale są również znacznie łatwiejsze w obsłudze i niezwykle szybko drukują modele. Aktualnie dostępne są trzy drukarki K1 w przystępnych cenach. W tym ulepszony K1C.

Creality K1 (Max) w obniżce ceny

Aktualizacja z 21 marca 2024 r.: Można go kupić w Geekbuying Creality K1 z kuponem NNNEYDVEK za jedyne 384 euro (zobacz w Geekbuying).

Przejdź do oferty w Geekbuying

Ulepszona wersja Creality K1C jest również obniżona do 489 euroJeśli ty Kod NNNCKHUTC3 używane (spójrz na Geekbuying).

Przejdź do oferty w Geekbuying

Alternatywnie możesz Zdobądź Creality K1 Max z kodem NNNEYFGC1 za jedyne 669 euro (zobacz w Geekbuying).

Przejdź do oferty w Geekbuying

Ważne: musisz zapłacić za pośrednictwem PayPal, dopiero wtedy będą obowiązywać rabaty.

Dostawa odbywa się z Polski, więc nie będziesz miał żadnych problemów celnych. Zwykle drukarki 3D są znacznie droższe. Często zamawiałem w Geekbuying i wszystko działało wspaniale, z wyjątkiem nieco dłuższego czasu dostawy.

Oryginalny artykuł z 24 listopada 2024 r.:

Kiedy Creality K1 został oficjalnie zaprezentowany w pierwszej połowie 2023 roku, kosztował 649 euro. Sama cena jest całkiem niezła jak na całkowicie zamknięty model przy tej prędkości. Obecnie to otrzymujesz Drukarka 3D na Amazon za jedyne 503,10 euro (zobacz na Amazon) po aktywowaniu 10-procentowego rabatu.

Creality K1 3D-Drucker

Creality K1 3D-Drucker

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 21 marca 2024 r. o godzinie 16:20

Dużą zaletą oferty Amazona jest to, że sprzedaż prowadzona jest przez producenta Ale dostawa przez Prime i za kilka dni. Jeśli możesz poczekać, oferta w Geekbuying może być dla Ciebie. Tam płacisz tylko 459 euro za pomocą kodu NNNCREK1 (sprawdź Geekbuying). Ale na drukarkę trzeba poczekać znacznie dłużej. Mówię z własnego doświadczenia.

Co dobrego jest w Creality K1?

Wprowadzenie Creality K1 (Max): Niezwykle szybka drukarka 3D

Wprowadzenie Creality K1 (Max): Niezwykle szybka drukarka 3D

Szczerze mówiąc, na początku sprzedaży były pewne problemy z jakością wydruków 3D Kreatywność na K1 została naprawiona. Otrzymujesz urządzenie, które jest całkowicie zamknięte, ma świetny wyświetlacz i można nim sterować zdalnie za pomocą smartfona lub komputera. Obudowa sprawia, że ​​drukarka jest stosunkowo cicha i może drukować w zasadzie wszystkie popularne materiały. Nie działa tylko drukowanie wielokolorowe.

Creality daje jeden dla K1 Prędkość druku do 600 mm/s i przyspieszenie do 20 000 mm/s. Czyni to drukarkę 3D jednym z najszybszych modeli na rynku. W testach na początku nie było to przekonujące ze względu na początkowe trudności, ale poprawiona wersja z nowym hotendem naprawdę daje radę. Można nim wydrukować maksymalnie modele o wymiarach 220 x 220 x 250 mm. Jeśli to Ci nie wystarczy, możesz skorzystać z K1 Max (sprawdź na Amazonie).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech