Samsung może wprowadzić nowy tryb „AstroPortrait” do swoich wysokiej klasy telefonów z aparatem (porzucenie APK)

Samsung może wprowadzić nowy tryb „AstroPortrait” do swoich wysokiej klasy telefonów z aparatem (porzucenie APK)

Robert Triggs / Android AuthorityTL;DR Najnowsza wersja aplikacji Expert RAW firmy Samsung opisuje niezapowiedziany tryb „AstroPortrait”. Z opisu wnioskujemy, że jest to sposób na wykonywanie zdjęć astrofotograficznych z osobą na pierwszym planie. Podobny tryb — Astro Portrait — pojawił się niedawno w vivo X100 Pro, więc może to być odpowiedź Samsunga na to. Jeśli chodzi o telefony z aparatem z Androidem, Samsung znajduje się na samym szczycie listy pod względem funkcji, niezawodności i jakości. Nie można jednak pozostać w miejscu na szczycie, dlatego Samsung zawsze musi znajdować sposoby na ulepszenie swojej oferty. W związku z tym dzisiaj znaleźliśmy podpowiedź tego, co wkrótce może pojawić się w wysokiej klasy telefonach Samsung: „AstroPortrait”. Jakiś Porzucenie APK pomaga przewidzieć funkcje, które mogą pojawić się w usłudze w przyszłości, na podstawie kodu w toku. Możliwe jest jednak, że takie przewidywane funkcje nie zostaną udostępnione publicznie. W najnowszej wersji aplikacji Expert RAW — aplikacji przeznaczonej wyłącznie dla zaawansowanych telefonów Samsung, umożliwiającej profesjonalne wykorzystanie sprzętu aparatu — znaleźliśmy wiele ciągów znaków odnoszących się do trybu AstroPortrait. Możemy wywnioskować, co robi tryb, po nazwie i ciągach znaków. Najpierw oto te ciągi znaków:Poczekaj, aż włączysz zatrzymanie migawki, aby anulować zdjęcie.Poproś obiekt o opuszczenie kadru, aby można było uchwycić gwiazdy .Aby zrobić astroportret, naciśnij migawkę, gdy osoba znajduje się w kadrze, a następnie poproś ją o opuszczenie kadru po błysku, aby aparat mógł uchwycić gwiazdy.< string name="lab_features_astro_portrait_toast">AstroPortrait %sAstroPortraitTrzeci ciąg znaków dość wyraźnie informuje o użyciu tego trybu. Wygląda to tak, jakbyś umieścił kogoś w kadrze, a za tą osobą widoczne jest nocne niebo. Następnie naciśnij spust migawki i poproś o szybkie opuszczenie kadru po wyłączeniu lampy błyskowej. Następnie telefon zrobi zdjęcie nocnego nieba i teoretycznie połączy wszystkie te informacje w portret. Jeśli brzmi to znajomo, to dlatego, że niedawno pojawił się vivo X100 Pro z bardzo podobną funkcją o nazwie Astro Portrait. W naszej recenzji vivo X100 Pro wypróbowaliśmy to i otrzymaliśmy następujące zdjęcia:
Vivo X100 Pro portret astro 1xPortret AstroVivo X100 Pro obozy portretowe astro Bay HadleeAstro Portrait Chociaż jest prawdopodobne, że AstroPortrait firmy Samsung i Astro Portrait firmy vivo są zasadniczo takie same, jest bardzo możliwe, że modele Samsunga mogą być lepsze (lub gorsze). Musimy poczekać i zobaczyć, kiedy firma oficjalnie to wprowadzi na rynek. Kolejną rzeczą wartą odnotowania w przypadku tych ciągów jest słowo „laboratorium” w ostatnim ciągu. Prawdopodobnie oznacza to, że AstroPortrait zostanie przeniesiony do sekcji „Laboratoria” aplikacji Expert RAW. Obecnie w tej sekcji znajduje się tradycyjny tryb astrofotografii (który Samsung nazywa „Astrofoto”) wraz ze zdjęciami z wielokrotną ekspozycją i trybem filtra symulowanej gęstości neutralnej (ND). Kolejna premiera telefonu, której oczekujemy od Samsunga, będzie obejmować obsługę aplikacji Expert RAW jest Galaxy Z Fold 6, co prawdopodobnie nastąpi pod koniec lipca lub na początku sierpnia. Możliwe, że Samsung mógłby zadebiutować w tych telefonach z AstroPortrait w ramach taktyki marketingowej. Możliwe jest jednak również, że Samsung wprowadzi tę funkcję w ramach cichej aktualizacji. Czekać na dalsze informacje!
Masz wskazówkę? Mów do nas! Wyślij e-mail do naszych pracowników na adres [email protected]. Możesz zachować anonimowość lub uzyskać uznanie za informacje, to Twój wybór.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android