Hit Google: Pixel 8 Pro z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie + Pixel Watch 2 gratis

Hit Google: Pixel 8 Pro z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie + Pixel Watch 2 gratis

Flagowy model Google Pixel 8 Pro jest obecnie dostępny w o2 z silną taryfą na telefon komórkowy w absolutnie okazyjnej cenie. Otrzymujesz potężny smartfon z 25 GB 5G, obsługą wszystkich sieci i zryczałtowaną stawką za SMS-y za jedyne 39,99 euro miesięcznie. W gratisie dostępny jest także wartościowy smartwatch. Powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej transakcji.

Google Pixel 8 Pro z 25 GB 5G + Pixel Watch 2 LTE za darmo w o2

Z Pixela 8 Pro Google wprowadziło niedawno szczególnie wydajny smartfon, który możecie już sprawdzić o2 możesz zabezpieczyć w absolutnie najniższej cenie. Telefon komórkowy, wyposażony w doskonały aparat, objęty jest taryfą „Mobile M”. Zryczałtowana stawka za Allnet i SMS oraz 25 GB danych w sieci 5G tylko raz 39,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę na o2). Dodatkowo za dodatkową płatność i wysyłkę pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro. Zrezygnowano z opłaty przyłączeniowej.

Cechą szczególną tej taryfy jest to, że otrzymujesz 5 GB danych rocznie. W drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. A jako bonus jest to Google Pixel Watch 2 LTE o wartości 349 euro darmowy dodatek. Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego jest to naprawdę najlepsza oferta.

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Komórka M
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Zryczałtowana stawka za usługi Allnet i SMS w roamingu UE obejmująca minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Google Pixel Watch 2 LTE o wartości 349 euro za darmo

Pixel 8 Pro z umową: dlatego oferta jest tego warta

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące i jest niezależny od wybranego planu ratalnego.

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
39,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Koszty całkowite po 36 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe) 1445,63 euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 800,90 euro (telefon komórkowy) + 348,95 euro (zegarek)

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartości urządzenia i bonusy) 295,78 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
8,22 Euro

Zobacz ofertę na o2

Według porównań cen Idealo u zaufanych sprzedawców, Pixel 8 Pro kosztuje co najmniej 801 euro. Google Pixel Watch 2 LTE kosztuje co najmniej 349 euro. Jeśli odejmiemy te wartości od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 36 miesięcy, pozostanie 295,78 euro dla czystej taryfy. Odpowiedni 8,22 euro miesięcznie. W rzeczywistości otrzymujesz potężną taryfę 5G dla swojego smartfona w szczególnie niskiej cenie.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, dopiero wtedy zapłacona zostanie niska cena. Ale nie martwcie się, jeśli zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Google Pixel 8 Pro: najlepszy telefon komórkowy z przydatnymi funkcjami

Pixel 8 Pro ma moc Procesor Tensor G3 i jeden imponujący aparat wyposażone. Choć cena smartfona należy do wyższej średniej półki, nowy podwójny aparat 50 MP oferuje doskonałą jakość obrazu, przewyższającą nawet Samsunga Galaxy S23 czy Xiaomi 13. Co więcej, Pixel 8 Pro jest niezwykle solidnie zbudowany i oferuje praktyczne funkcje, takie jak Tryb noktowizyjny i Magiczna gumka Google.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android