Instagram: przeglądaj historię anonimowo, bez konta – oto jak to działa

Instagram: przeglądaj historię anonimowo, bez konta – oto jak to działa

Jeśli spojrzysz na historię na Instagramie, nadawca ją zobaczy. W rzeczywistości istnieje kilka objazdów, dzięki którym możesz anonimowo przeglądać historie na Instagramie. Możesz to zrobić nawet bez konta na Instagramie.

Wersja:294.0

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Ustawienia popularnej aplikacji do zdjęć nie pozwalają na anonimowe przeglądanie historii. Istnieją jednak nieskomplikowane metody, które umożliwiają przeglądanie postów ograniczonych czasowo bez wiedzy ich twórcy.

Instagram: oglądaj historię, będąc niezauważonym

Jest to szczególnie łatwe w aplikacji Instagram na smartfonach z systemem Android i iPhone'ach korzystających z trybu samolotowego:

Najpierw otwórz Instagram. Poczekaj, aż żądana historia jest ukończona jest ładowany w tle. Teraz przełącz smartfon w tryb samolotowy i upewnij się, że telefon komórkowy brak połączenia dla mobilnego Internetu i sieci WLAN. Teraz spójrz na to pożądaną historię an. Gdy skończysz oglądać post, możesz to zrobić Wyjdź ponownie z trybu samolotowego. Upewnij się, że historia nie jest już otwarta, w przeciwnym razie zostaniesz zdemaskowany.

Tak to działa poprzez podgląd

Jeśli historia składa się tylko z jednego zdjęcia, możesz także skorzystać z funkcji podglądu i pluć na Instagram. Aby to zrobić, najpierw rozpocznij historię po lewej lub prawej stronie postu, który chcesz widzieć anonimowo. Następnie dotknij na ekranie telefonu i trzymaj palec na wyświetlaczu. Powoli przeciągnij palcem w lewo lub w prawo, w zależności od tego, na której stronie znajduje się żądana historia. Możesz teraz obejrzeć podgląd niezauważony. Ale nie puszczaj palca! Po odtworzeniu historii twórca opowieści otrzymuje odpowiednią wiadomość.

historia na Instagramie w tajemnicyJeśli chcesz zobaczyć nowy post tak, aby Toony się o tym nie dowiedział, najpierw spójrz na historię z hoppythek lub Papa Roach, a następnie powoli odsuń ekran na bok. (Źródło obrazu: zrzut ekranu GIGA)

Cofnij wyświetlanie historii, blokując

Jeśli oglądałeś już historię z powiadomieniem od drugiej osoby, istnieje możliwość jej obejrzenia nie spełniony zamknąć. Tutaj pojawia się funkcja blokowania Instagrama. Jeśli zablokujesz użytkownika Instagrama, nie będzie on już widział, że śledzisz tę historię:

Po obejrzeniu otwórz profil odpowiedniego użytkownika. Kliknij trzy kropki obok nazwy użytkownika. Wybierz opcję Zablokuj. Druga osoba nie będzie już widzieć, że oglądałeś historię.

W filmie wyjaśniamy, jak działa blokowanie na Instagramie:

Blokuj użytkowników na Instagramie

Pamiętaj jednak, że oczywiście nie będziecie już widzieć żadnych dalszych postów tego użytkownika i nie będziecie już się wzajemnie obserwować. Tę trasę należy wybrać tylko w przypadku przypadkowego wyświetlenia historii z powiadomieniem. Po pewnym czasie powinieneś odblokować użytkownika, ale stracisz obserwującego wraz z jego polubieniami i komentarzami.

Użyj tych naklejek, aby Twoje konto na Instagramie było znane:

Naklejka z imieniem do reklamy z żądanym tekstem i logo - naklejka tuningowa z nazwą użytkownika samochoduNaklejka z imieniem do reklamy z żądanym tekstem i logo - naklejka tuningowa z nazwą użytkownika samochodu

Naklejka z imieniem do reklamy z żądanym tekstem i logo – naklejka tuningowa z nazwą użytkownika samochodu

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 17 kwietnia 2024 r., godzina 6:52

Więcej wskazówek na Instagramie:

Instagram-Story anonimowy na PC: StoriesIG & Co.

Jeszcze łatwiej jest oglądać historie na Instagramie na komputerze, niezauważone. Z pomocą może tu przyjść „Stories App for Instagram”, dodatek do przeglądarki Google Chrome. Zainstaluj rozszerzenie, aby niezauważenie śledzić nie tylko historie, ale także filmy na żywo.

Centrum historii.  Aplikacja Stories na InstagramCentrum historii. Aplikacja Stories na Instagram

Dodatek oferuje także wiele innych przydatnych funkcji, takich jak pobieranie filmów na żywo czy szybkie przesyłanie historii na komputer. Pobranie i zainstalowanie aplikacji „Stories App na Instagram” jest bezpłatne. Jeśli nie chcesz instalować dodatkowej aplikacji, przejdź do „StoriesIG” w swojej przeglądarce. Wpisz nazwę użytkownika uczestnika Instagrama w tym polu i przeglądaj aktualne historie. Alternatywy obejmują mollygram.com lub Storiesdown.com.

Przeglądaj historie na Instagramie z fałszywymi kontami

Możesz wygodnie i bez żadnych sztuczek oglądać historie na Instagramie, tworząc zupełnie nowe konto. Możesz zachować niejasne i anonimowe dane, aby twórca historii nie musiał koniecznie wiedzieć, że stoisz za kontem. Działa to szczególnie łatwo, jeśli historia została opublikowana „publicznie”. Jeśli użytkownik podróżuje „prywatnie”, dodaj go, a następnie przyjrzyj się jego historii.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android