Przewodnik po Destiny 2: The Mountaintop – jak go zdobyć, Wyselekcjonowana rolka i Boska rolka

Przewodnik po Destiny 2: The Mountaintop – jak go zdobyć, Wyselekcjonowana rolka i Boska rolka

Drugi tydzień Into the Light w Destiny 2 przywraca do gry więcej ulubionych broni fanów – w tym Szczyt góry, granatnik ładowany przez zamek, który dominował w Tyglu przez lata po premierze. Chociaż nowa wersja Szczytu góry nie jest tak przerażająca jak oryginał, nadal jest całkiem potężną opcją dla twojego specjalnego gniazda na broń, czy to w rozgrywce gracz kontra gracz, czy gracz kontra środowisko. Podobnie jak w przypadku w przypadku innych powtarzalnych broni w arsenale Brave, można zdobyć zarówno wyselekcjonowaną wersję Szczytu góry, jak i losowe rzuty bronią, co wysuwa na pierwszy plan nowe opcje dzięki nowej puli atutów. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby odblokować Szczyt góry, jak zdobyć na nim więcej rolek i które kopie broni warto zachować w swojej kolekcji Boskich Rolek.

Jak odblokować szczyt góry

Podobnie jak w przypadku innych broni z arsenału Brave wydanego w Into the Light, Szczyt góry możesz zdobyć, wykonując zadania w Sali Mistrzów i biorąc udział w nowej aktywności Szturm. Podobnie jak w przypadku innych broni, najpierw musisz ukończyć Wyczyny Siły misję z Lordem Shaxxem, aby odblokować pełny potencjał Sali Mistrzów. Oznacza to również wyeliminowanie pierwszego zadania związanego z bronią, które możesz odebrać od prawego bota Shaxxa, Arcite 99-40, zwanego Niebezpieczeństwo obcego człowiekaW drugim tygodniu Into the Light zostaną wydane Szczyt góry i Przewrót o północy, ale aby otrzymać je jako nagrodę za ukończenie Rzezi, musisz najpierw je odblokować. Po ukończeniu Feats of Strength możesz teraz odbierać od Arcite zadania z bronią, które obejmują cały dostępny arsenał broni Brave, w tym Szczyt góry.Ukończenie zadania Wspinaczka na szczyt góry odblokowuje Szczyt góry jako nagrodę Szturmu, a także zapewnia wyselekcjonowaną wersję.Arcite's Wspinaczka na szczyt góry Zadanie odblokuje Szczyt góry. Podobnie jak w przypadku innych zadań związanych z bronią, można je ukończyć na dwa różne sposoby: Szybko pokonuj wrogów, używając granatników ładowanych przez Breech w dowolnym miejscu systemu, z dodatkowym postępem za szybkie ostatnie ciosy w Szturmie, lub: Pokonaj Strażników za pomocą granatników. Złap ramę falową. granatnik, taki jak Forbearance, aby szybko osiągnąć postęp w zadaniu, szczególnie w Onslaught. Pamiętaj jednak, że ciężkie granatniki nie będą brane pod uwagę w zadaniu – aby postęp został zliczony, musisz użyć mechanizmu ładującego zamek. Po ukończeniu zadania Wspinaczka na szczyt góry Szczyt góry zacznie się pojawiać jako losowa nagroda w aktywnościach Szturmu . Możesz także odwiedzić hologram Shaxxa trzymającego Szczyt Góry, aby „dostroić” broń, co zwiększy szansę na otrzymanie Szczytu Góry ze skrzyń z nagrodami podczas gry w Rzeź. Ukończenie zadania zapewni ci także pierwszą wersję Szczytu Góry – Bungie wyselekcjonowany roll on the gun, co jest całkiem solidną ofertą dla PvE.

Korzyści ze szczytu góry

Beczka: Twardy start +15 do prędkości, -10 do stabilności, -5 do promienia wybuchuCzasopismo: Granaty Kolczaste Granaty wystrzeliwane z tej broni zadają zwiększone obrażenia przy bezpośrednich trafieniachPierwsza kolumna: Ołów ze złota Podnoszenie ciężkiej amunicji zapewnia również amunicję do tej broniDruga kolumna: Jeden za wszystkich Trafienie tą bronią w trzy różne cele zwiększa obrażenia na umiarkowany czasKorek pochodzenia: Niezłomność Zabójstwa tą bronią zapewniają energię granatu, jeśli używasz podklasy Światła, lub energię walki wręcz, jeśli używasz podklasy Ciemności

Bóg ze szczytu góry się toczy

Oryginalna wersja Szczytu góry wymagała ukończenia długiego zadania i była potworem PvP. Broń strzela granatami w linii prostej dzięki atucie Mikropociski (lub ramie Mikropociski w nowej wersji), dzięki czemu jest to bardzo dokładny sposób dostarczania materiałów wybuchowych. Dzięki nowej grupie atutów dostępnych w wersji Szczytu góry z arsenałem Odważnego, jest ona również bardziej opłacalna jako broń PvE, a jednocześnie jest całkiem groźna w PvP. Chociaż istnieje kilka wykonalnych kombinacji dla Szczytu góry, w PvE może być solidny do usuwania słabych wrogów lub zadawania obrażeń trudniejszym wrogom, takim jak bossowie, w zależności od twoich preferencji. W PvP celność i duża prędkość granatów sprawia, że ​​świetnie nadają się do miażdżenia wrogich Strażników. Szczyt góry nie będzie już tak atakował przeciwników jednym strzałem, jak kiedyś, ale nadal może zadać poważne obrażenia drużynie przeciwnej.

Rolka Boga PvE na szczycie góry

Nowy zestaw atutów Szczytu góry sprawia, że ​​jest on całkiem przydatny zarówno w treściach PvE, jak i PvP.Nowy zestaw atutów Szczytu góry sprawia, że ​​jest on całkiem przydatny zarówno w treściach PvE, jak i PvP.Beczka: Szybki start +10 prędkości, +15 obsługiCzasopismo: Granaty Kolczaste Granaty wystrzeliwane z tej broni zadają zwiększone obrażenia przy bezpośrednich trafieniach; +10 StabilnośćPierwsza zaleta: Kabura z automatycznym ładowaniem, Kabura z automatycznym ładowaniem dla Demolitionisty: Broń w kaburze ładuje się ponownie po krótkim czasie Demolicjonista: Zabójstwa tą bronią generują energię granatu; użycie granatu przeładowuje tę brońDrugi atut: Szał lub Szał Rekombinacji: Bycie w walce przez dłuższy czas zwiększa obrażenia, obsługę i prędkość przeładowania tej broni, dopóki nie opuścisz walki. Rekombinacja: Zabójstwa żywiołów zwiększają obrażenia następnego strzału tej broniArcydzieło: Szybkość Istnieje wiele potencjalnie solidnych kombinacji cech PvE dla Szczytu góry, w zależności od tego, do czego chcesz ich używać. Kabura z automatycznym ładowaniem to dobry wybór ogólny, ponieważ zawsze miło jest mieć granat gotowy do wystrzelenia, kiedy tylko go potrzebujesz, jednocześnie eliminując potrzebę martwienia się o szybkość przeładowania. Demolitionist to także dobry wybór, szczególnie ze względu na synergię, jaką uzyskujesz z Niezłomności podczas korzystania z podklasy Lekkiej, pomagając ci szybciej odzyskać granaty i wykorzystać je do pominięcia przeładowania. Szał to niezawodne wzmocnienie kilku statystyk, w tym obrażeń, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności, aby go aktywować, podczas gdy Rekombinacja może świetnie się sprawdzić, gdy Szczyt Góry mocno uderzy w trudniejszych wrogów, takich jak Bohaterowie. Jeśli chcesz rzucić wszystko na granaty, jest jednak także Łowca adrenaliny, który można połączyć z Demolitionistą, a jeśli wolisz używać Szczytu góry do usuwania mniejszych wrogów, Jeden za wszystkich i Ambitny zabójca mogą pomóc ci szybko rzucić więcej granatów, zadając dodatkowe obrażenia.

Rolka Boga PvP na szczycie góry

Beczka: Szybkie wystrzelenie +10 prędkości, +15 obsługiMagazyn: Naboje o dużej prędkości lub granaty z kolcami Naboje o dużej prędkości: +10 prędkości, +10 szybkości przeładowania Granaty kolczaste: Granaty wystrzeliwane z tej broni zadają zwiększone obrażenia przy bezpośrednich trafieniach; +10 do stabilnościPierwszy atut: Kabura z automatycznym ładowaniem lub Wzmacniacz impulsu Kabura z automatycznym ładowaniem: Broń w kaburze zostaje przeładowana po krótkim czasie. Wzmacniacz impulsu: Znacząco zwiększa prędkość pocisku, zwiększa prędkość przeładowania. Drugi atut: Harmonia Końcowe ciosy inną bronią zwiększają obrażenia tej broni i wydajność przez krótki czas Mistrzowskie dzieło: Szybkość przeładowania lub obsługa Skuteczność Szczytu Góry w PvP polega na szybkim zadawaniu dużych obrażeń materiałami wybuchowymi, ale w przeciwieństwie do oryginalnej wersji granatnika, bezpośrednie trafienia nie będą już zabijać Strażników jednym strzałem. To zmienia równanie określające, czego oczekujesz od Szczytu Góry, ponieważ niemal we wszystkich przypadkach będziesz musiał szybko przełączyć się na inną broń, aby zakończyć zabójstwo. Siłą Szczytu Góry zawsze była jego celność, ponieważ wystrzeliwuje granaty po linii prostej, a nie po łuku, jak inne wyrzutnie. Z tego powodu im wyższą możesz uzyskać statystykę prędkości, tym dokładniejsze i trudniejsze może być uniknięcie granatów. Obsługa jest również ważna przy zmianie broni w locie, podobnie jak prędkość przeładowania, szczególnie jeśli nie używasz kabury z automatycznym ładowaniem. Możesz także sprawdzić rzuty bogów dla Pustelnika i zanotować wszystko, czego potrzebujesz co zrobić, aby odblokować moduł cieniujący Superblack.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games