WhatsApp: Zapisywanie zdjęć profilowych – tak to nadal działa

WhatsApp: Zapisywanie zdjęć profilowych – tak to nadal działa

W WhatsApp możesz zapisać zdjęcia profilowe w kilku krokach. Pokażemy Ci, jak zapisać pojedyncze i wielokrotne zdjęcia profilowe w swojej galerii.

Wersja:2.23.12.75

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Oprócz obrazów statusu możesz także zapisywać w WhatsApp zdjęcia profilowe swoich kontaktów. Jednak nie jest to już tak proste jak kiedyś.

WhatsApp: zapisuj indywidualne zdjęcia profilowe

Nie można już zapisywać zdjęć profilowych w samym WhatsApp. Jeśli otworzysz zdjęcie profilowe kontaktu i zrobisz zrzut ekranu, gotowy obraz będzie po prostu czarny. Możesz jednak nadal pobierać zdjęcia profilowe na swój komputer za pośrednictwem aplikacji WhatsApp Web.

pierwszy krok:

Źródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGA

Otwórz stronę web.whatsapp.com na komputerze. Następnie na smartfonie dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu WhatsApp () i wybiera „Połączone urządzenia” poza. Następnie dotknij przycisku „Dodaj urządzenie“ i za pomocą smartfona zeskanuj kod QR wyświetlony na komputerze. Czaty z WhatsApp będą wtedy również wyświetlane w przeglądarce na Twoim komputerze.

drugi krok:

Źródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGA

Głosy na PC kontakt którego zdjęcie profilowe chcesz zapisać. Następnie kliknij zdjęcie profilowektóry jest wyświetlany w górnej środkowej części.

Trzeci krok:

Źródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGA

Teraz zobaczysz tylko zdjęcie profilowe. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz „Zapisz grafikę jako…„ lub „Zapisz obraz jako…”. Określa miejsce przechowywania, na przykład „Pulpit” i potwierdza „OK„.

Opcjonalny:

Jeśli chcesz wykorzystać zdjęcie profilowe na swoim smartfonie, możesz teraz wysłać je do siebie za pośrednictwem „WhatsApp Web” i zapisać je tam w swojej galerii lub udostępnić za pośrednictwem WhatsApp.

WhatsApp: Kopiuj status – nie rób tego!

Jeśli chcesz zapisywać zdjęcia profilowe w WhatsApp, ponieważ Ci się podobają, korzystając z powyższych instrukcji, jest to zrozumiałe. Nie kopiuj bezmyślnie zdjęcia profilowego i nie używaj go jako własnego zdjęcia profilowego. Nie należy wykorzystywać zdjęć profilowych innych osób do oszukiwania lub celów przestępczych.

Każdy powinien znać te genialne wskazówki dotyczące WhatsApp:

WhatsApp: 13 porad i wskazówek, które powinieneś znać

Kilka Zapisywanie zdjęć profilowych WhatsApp nie jest już możliwe

WhatsApp zapisywał wszystkie aktualne zdjęcia profilowe Twoich kontaktów w folderze PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA/WhatsApp/Media/WhatsApp Profile Photos/. Możesz tam nawigować za pomocą aplikacji do zarządzania plikami, takiej jak „File Manager”, i po prostu kopiować pliki.

Ta metoda już nie działa. Oczywiście możesz teraz zainstalować starszą wersję WhatsApp, w której nadal działała. Jednak w pewnym momencie możesz otrzymać wiadomość, że stara wersja nie jest już obsługiwana i należy ją zaktualizować.

Ostatecznie nie da się tego obejść: jeśli chcesz zapisać zdjęcia profilowe WhatsApp, musisz skorzystać z tej metody za pośrednictwem „WhatsApp Web”. Nawiasem mówiąc, tutaj możesz dowiedzieć się, jak zapisać obrazy stanu WhatsApp.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android