Prima Aprilis: Pochodzenie i najlepsze dowcipy dla WhatsApp, Office & Co.

Prima Aprilis: Pochodzenie i najlepsze dowcipy dla WhatsApp, Office & Co.

kwiecień kwiecień! Co roku 1 kwietnia wypełzają ze swoich kryjówek: dowcipnisie, dowcipnisie, żartownisie i żartownisie wykonują kreatywne żarty primaaprilisowe i rozweselają otaczających ich ludzi lub denerwują ludzi wokół nich. Nawet ludzie i media, którzy poza tym poważni przez cały rok, mogą 1 kwietnia zaskakująco zmienić się w komików. W poniższym poradniku podamy Ci pomysły na dowcipy i dowcipy do naśladowania.

Wersja:2.23.12.75

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Kupuj żarty na Amazon

Wiele osób uważa kompulsywnie dziwne zachowanie kosztem innych za po prostu głupie. Inni to uwielbiają, o ile sami nie padną ofiarą żartu primaaprilisowego. Również w tym roku 1 kwietnia zapewne nikomu nie uda się uniknąć jednego czy dwóch żartów. Jeśli sam planujesz „żart”, nie powinieneś zbytnio szaleć, jeśli twoi przyjaciele lub rodzina mogliby cię poważnie urazić. Przecież najlepiej w końcu pośmiać się razem i nikt nie powinien poważnie cierpieć ani być narażanym publicznie. Więc zastanów się dobrze, wybierając dowcip. Poniżej przedstawiamy kilka dobrych żartów primaaprilisowych, które stanowią zachętę do naśmiewania się z innych ludzi.

Śmieszne pomysły na najlepsze żarty prima aprilisowe 2024 dla biura, przyjaciół i rodziny

Poniżej mamy przegląd kilku pomysłów na żarty primaaprilisowe:

Sól zamiast cukru jest szczególnie popularna w domu: przesolona kawa ma coś w sobie – ale niestety nie smakuje dobrze. Dlatego po prostu zamień cukier znajdujący się w pojemniku w domu lub w biurze na sól. Na pierwszy rzut oka nikt nie zauważy różnicy, ale tym bardziej już po pierwszym łyku. Sól dobrze wygląda także na szczoteczce do zębów ofiary, jeśli nie chcesz marnować kawy.Bardzo sprytni dowcipnisie doprowadzają ją do skrajności także w restauracjach i luźno przekręcają pokrywkę solniczki – w ten sposób jedzenie twojego rozmówcy zostaje odpowiednio doprawione. To wstyd, gdy dzieje się to przy wspólnym jedzeniu, dlatego zaleca się ostrożność. To równie zaskakujące dla niczego niepodejrzewających przyjaciół pikantne żelki-misie„Masz coś…” i pokazywanie palcem lub „Twój but/spodnie są założone”: Niektórzy ludzie po prostu dają się nabrać, niezależnie od tego, czy jest to 1 kwietnia, czy jakikolwiek inny dzień. Sztuczka z ustawianiem zegarów w domu, aby bliscy mogli wyjść nieco wcześniej, rzadko sprawdza się w czasach, gdy telefony komórkowe mają automatyczne ustawianie czasu. Legendarna gra „Look In” to z pewnością świetna zabawa i to nie tylko 1 kwietnia. Aktywuj aplikację symulującą czas rozbity ekran i oddaj smartfon w czyjeś ręce. Typowe żarty szkolne i młodzieżowe nie wychodzą z mody: pasta do zębów pod klamką, przedmioty takie jak kontrolery do gier lub piloty zdalnego sterowania, wysoko na szafkach lub innych półkach ukrywać może wywołać rozbawienie Deska sedesowa z prysznicem lub żelem do włosów Nasmaruj – szczególnie małe rodzeństwo mogłoby wśliznąć się do muszli klozetowej.Kolejnym klasykiem są brukselki ukryte w opakowaniu „Rocher”.Wbijają się Umieść to pod myszką przed czujnikiem, tak aby ofiara Prima Aprilis bezskutecznie miała trudności z kontrolowaniem komputera. Zamień litery na klawiaturze. Uważaj jednak, żeby niczego nie złamać.

Google regularnie wyskakuje w wyszukiwarce także żarty primaaprilisowe, takie jak wyszukiwarka Pokémonów w Mapach Google:

google-maps-pokmon-challenge-hd.mp4

Żarty prima aprilisowe dla WhatsApp and Co.

Na WhatsAppie lub Facebooku Messenger napisz „Zgadnij, kto stoi przed twoimi drzwiami…”, najlepiej jeśli rozmówca właśnie napisał, że on również wygodnie odpoczywa na sofie w dresach lub właśnie odgrzewał jedzenie. Niestety, nie widzisz szukającej twarzy, ale sam pomysł wywołuje szeroki uśmiech u wielu rozmówców. Możesz zagrać w żart „Gofak” dobremu znajomemu na WhatsApp, ale także nieznajomym w sieciach społecznościowych. Pytanie o Gofaka od tygodni wywołuje mnóstwo śmiechu, szczególnie na Twitterze.Dodatkową aplikacją można fałszować rozmowy na WhatsAppie. Twórz zrzuty ekranu z wymyślonych rozmów, aby oszukać znajomych. Inna aplikacja do robienia dowcipów oferuje opcję wstawiania płomieni na zdjęcia. Możesz więc oszukać znajomych samochodem i wysłać im przez Messengera fałszywe zdjęcie, na którym pali się ich pojazd.Jeśli 1 kwietnia organizujesz konferencję online przez Zoom, Skype itp., możesz skorzystać z „kamery Snap”. . Dzięki temu możesz umieścić popularne filtry Snapchata na twarzy i używać ich z kamerą internetową na komputerze. Możesz więc pojawić się na kolejnym spotkaniu online jako śmieszny piesek, pirat lub staruszka.
Wielu użytkowników Twittera uwielbia pytać innych o „Gofaka” (źródło zdjęcia: Getty Images / nd3000) są równie popularne Żarty dzwonią: Ukryj swój numer lub poproś nieznajomą osobę, aby porozmawiała w Twoim imieniu ze znajomymi. Następnie udaje windykatora za pirackie kopie lub instalatora gazu i wody, który następnie chce ułożyć rury i nadal czeka na wpłatę kaucji w wysokości 1000 euro.

Dobre żarty prima aprilisowe w podróży

Tutaj też uważaj, żeby nie wpaść w kłopoty z obcymi. Powinni rozumieć humor i nie należy z nim przesadzać. Jeśli ofiary Prima Aprilis nie chcą pokazywać się innym, możesz wypróbować następujące żarty:

Zainspirowane peelingami: dołącz notatkę w Przejazd przez sieć fast foodów Mówi: „Mikrofon zepsuty, proszę wyjdź, podejdź do mikrofonu i mów głośno do niego”. Następnie znajdź dobrą pozycję do oglądania spektaklu: „Porysowałem Twój samochód, przepraszam. Zapisz mój numer (fałszywy numer, np. 01234567), przyklej go do wybranego samochodu i ukryj się. Jeśli właściciel wyimaginowana rysa wyszukiwania, powoduje to rozbawienie wśród dowcipnisiów.Patrzy na ulicę, zahipnotyzowany. Może ludzie się na to nabiorą i zobaczą, co Cię tak fascynuje. Wydrukuj Obraz banknotu poza. To nawet nie musi wyglądać szczególnie realistycznie, to także fajne pieniądze z gier takich jak Monopoly. Na przykład, jeśli przyczepisz do niego żyłkę i ładnie owiniesz całość na ścieżce, jeden lub dwóch przechodniów powinno schylić się, aby zobaczyć światło. Teraz oczywiście pociągnij za sznurek, żeby mieć się z czego pośmiać.

Wskazówka: Oczywiście należy regularnie sprawdzać informacje w Internecie, jednak szczególną ostrożność należy zachować 1 kwietnia. Duże firmy wykorzystują ten dzień również do rozpowszechniania jednej lub dwóch „fałszywych” wiadomości. Pokażemy Ci „najlepsze” żarty primaaprilisowe firmy Apple and Co. z ostatnich kilku lat:

Skąd się wziął Prima Aprilis? Pochodzenie szybko wyjaśnione

1 kwietnia ludzie na całym świecie zostają wysłani do kwietnia. Dla nas żarty rozwiązywane są słowami „kwiecień, kwiecień”. Najstarszy żart primaaprilisowy został prawdopodobnie wywołany przez gazetę z 1774 roku, która twierdziła, że ​​różne kolorowe kury znoszą również upragnione pisanki. Jednakże pierwsze zdarzenia, z których wywodzi się dzisiejszy zwyczaj, miały miejsce już wiele wieków wcześniej.

Skąd właściwie wziął się Prima Aprilis? Nie ma dokładnych dowodów na jego pochodzenie. Ale są różne teorie. Przedstawiamy Państwu kilka teorii na temat pochodzenia Prima Aprilis.

W Cesarstwie Rzymskim istniało święto głupców zwane „Kwirinaliami”, podobne do dzisiejszego karnawału. Według kalendarza rzymskiego święto obchodzono zawsze 17 lutego, choć reformy kalendarza mogły przesunąć święto na 1 kwietnia.W 1564 roku król francuski Karol IX przeniósł Nowy Rok z 1 kwietnia na 1 stycznia. Ponieważ ludzie mieli już wtedy poczucie humoru, rozsyłali zaproszenia na obchody Nowego Roku 1 kwietnia. Według wierzeń chrześcijańskich 1 kwietnia jest dniem raczej pechowym: podobno Lucyfer wszedł tego dnia do piekła, podobnie jak Mówi się, że tego dnia urodził się i zmarł uczeń Judasz Iskariota, zdrajca Jezusa (źródło: customwiki).1 kwietnia Henryk IV był wyśmiewany przez swój lud. Otrzymał zaproszenie na spotkanie z dziewczyną w pałacu rozkoszy. Ale to nie dziewczyna się tam pojawiła, ale jej żona i jej ludzie. (Źródło: niestandardowa wiki) Nasza zwodnicza kwietniowa pogoda, która „robi, co chce”, prawdopodobnie nie jest źródłem żartów primaaprilisowych. 1 kwietnia jest chętnie obchodzony także na innych szerokościach geograficznych, gdy warunki pogodowe są bardziej spójne.

Wyrażenie „wyślij kogoś do kwietnia” istnieje od 1618 roku. Zwyczaj oszukiwania innych na początku drugiej kwarty musi trwać co najmniej tak długo.

Jaki jest Twój ulubiony? Który żart primaaprilisowy zadziałał najlepiej? A może wpadłeś kiedyś w poważne kłopoty? Powiedz nam w komentarzach.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech