Hit Apple: iPhone 15 Pro z taryfą 25 GB jest bezlitośnie tani

Hit Apple: iPhone 15 Pro z taryfą 25 GB jest bezlitośnie tani

O2 oferuje obecnie atrakcyjną ofertę taryfową z iPhonem 15 Pro. Dostępny jest tam topowy smartfon Apple z 25 GB wolumenu danych 5G, a także zryczałtowaną stawką za wszystkie sieci i SMS-y po absolutnej oszczędności przy wykorzystaniu kuponu. Przyjrzeliśmy się bliżej ofercie i wyjaśniliśmy dlaczego warto z niej skorzystać.

o2: iPhone 15 Pro z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie dzięki kuponowi

o2 ma bardzo dobrą ofertę na aktualnego iPhone'a w wersji Pro. Wraz z kodem rabatowym otrzymasz smartfon Apple IPHONEDEALO2 w koszyku zamiast 71,99 euro 56,99 euro miesięcznie (Zobacz ofertę na o2). Istnieje również bardzo potężna taryfa Limit danych 25 GB w sieci 5G w sieci o2. Za cenę połączenia, opłatę dodatkową i koszty wysyłki zostanie pobrana jednorazowa opłata w wysokości 45,98 euro. Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymasz 5 GB wolumenu danych rocznie. W drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. Poniżej pokażemy, dlaczego jest to bardzo dobra oferta.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych rośnie z roku na rok 5 GB jakiś

Apple iPhone 15 Pro z umową: dlatego warto skorzystać z tej oferty

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
56,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99

Koszty całkowite po 24 miesiącach
1.413,74 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 959,90 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartość urządzenia i premię) 453,84 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
18,91 euro

Do oferty na o2

The Apple iPhone 15 Pro z 128 GB pamięci Według porównań cen Idealo u renomowanych sprzedawców, kosztuje on obecnie 960 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitych kosztów w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że faktycznie jesteś tylko 18,91 euro miesięcznie płaci – niska cena za ryczałt Allnet/SMS przy wolumenie 25 GB danych.

To właśnie oferuje Ci nowy iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro – film informacyjny Apple

Nowy iPhone 15 Pro charakteryzuje się: bardziej kompaktowa i lżejsza konstrukcja z węższymi ramkami wyświetlacza i tytanową obudową. Istotną innowacją jest to Przycisk akcji, który umożliwia sterowanie różnymi funkcjami, takimi jak wyciszenie, aparat i inne, i można go personalizować za pomocą aplikacji Skróty. Przycisk zastępuje poprzedni przełącznik wyciszenia.

Nowy, potężny działa wewnątrz Układ A17 Pro, co zdaniem Apple zapewnia wysoką wydajność i prędkość porównywalną z niektórymi komputerami stacjonarnymi. Urządzenia mają teraz jeden Port USB typu Cco umożliwia szybszy transfer danych i jest zgodne z normami UE dotyczącymi jednolitych standardów ładowania.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech