55 powiedzeń o przyjaźni: cytaty, mądrość i nie tylko

55 powiedzeń o przyjaźni: cytaty, mądrość i nie tylko

Wtedy ludzie pisali miłe powiedzenia na temat przyjaźni w albumie z poezją, dziś dzielą się nimi za pośrednictwem WhatsApp, Insta, Facebooka, X i Co. Dzielimy się z Tobą naszymi powiedzeniami, mądrościami i cytatami na temat przyjaźni tutaj.

Wersja:2.23.12.75

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

25 powiedzeń i mądrości o przyjaźni

Czy chcesz uszczęśliwić swoją najlepszą przyjaciółkę, dobrego przyjaciela lub ulubionego kolegę lub ogólnie upamiętnić swoich przyjaciół? Nie ma problemu, oto nasze ulubione powiedzenia o przyjaźni, którymi możesz podzielić się z bliskimi za pośrednictwem WhatsApp, Facebooka, a nawet kartki z pozdrowieniami:

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, kto nie chce Cię zmieniać, bo lubi Cię takiego, jakim jesteś. Przyjaciele to ci, którzy są przy tym, gdy inni odchodzą. Szczęście zdobywa przyjaciół, nieszczęście wystawia ich na próbę. Możesz rozpoznać dobrych przyjaciół, ponieważ oni też potrafią słuchać! Przyjaciele typu „napisz do mnie, kiedy wrócisz do domu” są najlepsi. Są ludzie, którzy przypominają Ci, kim naprawdę jesteś. Prawdziwa dziewczyna jest jak dobry stanik: trudno znaleźć, podtrzymujący, wygodny, podnoszący na duchu i bardzo bliski sercu. Przyjaciele to ci, którzy oczekują szczerej odpowiedzi na pytanie „jak się masz?” – i słuchają. Przyjaźń ma miejsce wtedy, gdy nie sprzątasz, gdy druga osoba przychodzi z wizytą. Przyjaźń jest jak rzadki kwiat. Trzeba o nie dbać i szanować je. Jeśli zapytacie mnie, co jest dla mnie ważne, odpowiem: ci, którzy pytają. To nie codzienny kontakt tworzy przyjaźń, ale pewność, że można na sobie polegać – nieważne kiedy i jak. Prawdziwa przyjaciółka to taka, która rzuci wszystko, gdy jej potrzebujesz. Prawdziwy przyjaciel to osoba, która widzi Twój śmiech, ale czuje, że Twoja dusza płacze. Przyjaźń nie musi być idealna. Po prostu prawdziwy. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze pomogę ci wstać, gdy upadniesz, ale dopiero wtedy, gdy przestanę się śmiać. Przyjaźń to drzwi między dwojgiem ludzi: czasami mogą utknąć, mogą skrzypnąć, ale nigdy nie są zamknięte. Przyjaźń jest jak drzewo. Nie ma znaczenia, jak wysoko jest, ale jak głęboko sięgają korzenie. Dobrzy przyjaciele nie pozwalają ci robić głupich rzeczy…samotnie. To voucher na przyjaźń! Możliwość wykorzystania: natychmiast! Obowiązuje: na wieki wieków. Lepiej mieć trzech porządnych przeciwników, niż fałszywą dziewczynę. Przyjaciele są jak buty – nigdy nie można ich mieć dość, ale ostatecznie zawsze są tacy sami, w których czujesz się komfortowo. Ktokolwiek stoi przed tobą, naprawdę ma cię za plecami. Przyjaciele to ci, którzy zawsze cię trzymają. Nawet jeśli nie zrozumieją Twojej decyzji… Najlepsi przyjaciele to ci, którzy wywołują uśmiech na Twojej twarzy, gdy tylko o nich pomyślisz.

Nawet jako dorosły możesz przywrócić szkolną nostalgię i poprosić gości, aby zapisali swoje imiona w albumie z poezją:

Książka Mój przyjaciel dla dorosłych - album z nostalgiczną poezją

Książka Mój przyjaciel dla dorosłych – album z nostalgiczną poezją

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 9 kwietnia 2024 r., godzina 12:49

12 cytatów o przyjaźni

„Przyjaciel to ktoś, kto wie o Tobie wszystko, a mimo to Cię kocha.” – Elbert Hubbard

„Odrobina przyjaźni jest dla mnie ważniejsza niż podziw całego świata.” – Otto von Bismarck

„Każdy przyjaciel reprezentuje świat w nas. Świat, który bez nich mógłby nigdy by się nie narodzić i tylko dzięki temu spotkaniu mógłby powstać.” – Anaïs Nin

„Dwaj przyjaciele muszą być podobni w sercu, ale we wszystkim innym mogą być zupełnie inni.” – Sully Prudhomme

„Największym zaszczytem, ​​jaki możesz dać drugiej osobie, jest zaufanie do niej.” – Maciej Klaudiusz

„Kim jest przyjaciel? Dusza żyjąca w dwóch ciałach.” – Arystoteles

„Być może znałeś trzy lub cztery tysiące osób, ale mówisz tylko o sześciu lub siedmiu.” – Elias Canetti

„Prawdziwymi przyjaciółmi są ci, do których możesz zadzwonić o czwartej rano.” – Marlene Dietrich

„Ty i ja jesteśmy jednością. Nie mogę cię skrzywdzić, nie raniąc siebie.” – Ghandi

„Przyjaźń powstaje w momencie, gdy jedna osoba mówi drugiej: «Co! Ty też? Myślałem, że jestem jedyny.” – CS Lewis

„Właściwe zachowanie przyjaciela to stanąć po twojej stronie, gdy się mylisz. Prawie wszyscy staną po twojej stronie, jeśli masz rację.” – Mark Twain

„F jest dla przyjaciół, którzy coś robią. U reprezentujesz nas, ciebie i mnie. „N” oznacza „wreszcie się bawimy – całkowicie spokojnie i polubownie” – SpongeBob SquarePants

Powiedzenia WhatsApp na każdą okazję

18 kolejnych powiedzeń o przyjaźni – AI pomaga

Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej powiedzeń, możesz skorzystać z różnych usług AI, takich jak ChatGPT lub Google Bard, jako źródła inspiracji. Oto nasze ulubione wygenerowane przez sztuczną inteligencję:

Przyjaciele są jak gwiazdy w nocy, nawet jeśli nie zawsze są widoczne, wiesz, że tam są. Przyjaźń jest wtedy, gdy nadal się kochacie, nawet jeśli czasami się nie rozumiecie. Przyjaciel to ktoś, kto cię lubi, mimo że cię zna. Niektóre przyjaźnie są jak dobra książka: urzekają od początku do końca. Przyjaźń ma miejsce wtedy, gdy mimo upływu lat wciąż się cieszycie. Prawdziwy przyjaciel to ktoś, kto cię rozśmiesza, gdy chcesz płakać. Przyjaźń to nie tylko słowo, ale obietnica. Przyjaciel to ktoś, kto po kłótni nie odwraca się od Ciebie plecami, ale oferuje Ci pomoc. Z prawdziwym przyjacielem dzielisz się nie tylko wspomnieniami, ale także sercem. Przyjaciele to rodzina, którą sami wybieramy. Przyjaźń jest wtedy, gdy śmiejesz się z tych samych rzeczy. Ale przyjaźń ma miejsce także wtedy, gdy nienawidzisz tych samych rzeczy. Przyjaciel to ktoś, kto akceptuje Twoją przeszłość, kocha Cię w teraźniejszości i stoi po Twojej stronie w przyszłości. Przyjaźń to nie wielka rzecz, ale wiele małych rzeczy. Przyjaźń jest wtedy, gdy rozumiecie się nawet w ciszy. Przyjaźń nie zna granic, czasu i wieku. Nie jest ważne, jak długo się znacie, ale raczej, jak głęboka jest ta więź. Prawdziwi przyjaciele są jak diamenty – cenne, rzadkie i niezniszczalne. Przyjaciele są jak dobre wino: z wiekiem stają się lepsi.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech