Jaka jest obecnie Twoja ulubiona marka smartwatchów?

Jaka jest obecnie Twoja ulubiona marka smartwatchów?

Kaitlyn Cimino / Android Authority Chociaż rynek smartwatchów nie jest tak zaludniony jak rynek telefonów z systemem Android, użytkownicy nadal mają do wyboru duży wybór smartwatchów. Opcje są nieco ograniczone, jeśli weźmie się pod uwagę zgodność systemu operacyjnego ze smartfonem, ale producenci OEM nadal oferują wiele przyzwoitych opcji. Biorąc to pod uwagę, każdy z nas ma swoje ulubione. Inteligentne zegarki są na rynku od lat i większość z nas już ich używała, aby wyrobić sobie świadomą opinię na temat tego, co nam się w nich podoba, a czego nie. Wielu z nas korzystało z wielu smartwatchów, być może następców tego samego OEM lub skakało między producentami OEM, a nawet opcjami systemu operacyjnego. Z pewnością mamy uprzedzenia wynikające z naszych upodobań i antypatii wynikających z naszych doświadczeń i nie ma w tym nic złego, ponieważ smartwatche są z natury produktami osobistymi, które służą zarówno potrzebom formalnym, jak i funkcjonalnym. Moje pytanie do was wszystkich brzmi: jaka jest wasza ulubiona marka smartwatchów? ? Dlaczego tak bardzo lubisz tę markę? Z jakich smartwatchów korzystałeś, a które przypadły Ci do gustu, a które nie? Czy miałeś złe doświadczenia z jakimiś zegarkami? Czy ze względu na zasady unikałeś niektórych marek smartwatchów? Zagłosuj w ankiecie i daj nam znać więcej w komentarzach poniżej!

Jaka jest obecnie Twoja ulubiona marka smartwatchów

472 głosyApple9%Samsung30%Google17%OnePlus4%Mobvoi3%Garmin15%Withings2%Amazfit10%Inni10%

Jabłko

Apple Watch Series 9 wyświetla ekran aplikacji.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityApple nie jest pierwszym graczem na rynku smartwatchów, ale z pewnością jest to najbardziej rozpoznawalna marka oferująca najbardziej rozpoznawalne smartwatche, czyli Apple Watch i Apple Watch Ultra. Apple jest również powszechnie szanowane za to, że oferuje najbardziej płynne działanie smartwatcha. Należy jednak pamiętać, że Apple Watch jest kompatybilny tylko z iPhone'ami. Jeśli nie masz iPhone'a, nie możesz używać Apple Watch, a szkoda.

SAMSUNG

Użytkownik Galaxy Watch 6 Classic nawiguje za pomocą obrotowej ramki urządzenia.Kaitlyn Cimino / Android AuthoritySamsung oferuje smartwatche Tizen już od ponad dekady. Firma porzuciła domowe rozwiązanie, aby ożywić Wear OS, za co jesteśmy na zawsze wdzięczni. Seria Galaxy Watch w dalszym ciągu jest najchętniej wybieraną przez użytkowników smartfonów z systemem Android, chociaż najlepiej sprawdza się także w przypadku smartfonów Galaxy. Przez lata Samsung oferował w tym obszarze wiele innowacyjnych funkcji sprzętowych i programowych, dlatego łatwo jest pokochać go jako markę.

Google

Zegarek Google Pixel Wear OS Watch Face Minimal Digital Watch re02 1Rita El Khoury / Android Authority Pomimo tego, że Google jest firmą obsługującą Androida i Wear OS, Google dość późno wszedł do gry sprzętowej smartwatch z Pixel Watch. Pierwsza generacja nie była aż tak imponująca, ale druga iteracja naprawiła wiele niedociągnięć, zachowując jednocześnie tę samą tożsamość.

OnePlus

Zegarek OnePlus 2 2Aamir Siddiqui / Android Authority Wejście OnePlus na smartwatch nie poszło w dobrym kierunku dzięki zegarkowi OnePlus. Jednak dzięki OnePlus Watch 2 firma osiągnęła odkupienie.

Garmina

Tarcze zegarka Garmin Epix Pro vs Fenix ​​7Kaitlyn Cimino / Android Authority Garmin produkuje doskonałe smartwatche, choć należą one do droższej strony spektrum. Dzieje się tak często dlatego, że te zegarki są przeznaczone do bardziej niszowych zastosowań i mają wyspecjalizowane funkcje, które pomagają sportowcom i poważnym entuzjastom. Mają także doskonałą żywotność baterii. Garmin to marka, którą można lubić. Jaka jest Twoja ulubiona marka smartwatchów? Daj nam znać!
Masz wskazówkę? Mów do nas! Wyślij e-mail do naszych pracowników na adres [email protected]. Możesz zachować anonimowość lub uzyskać uznanie za informacje, to Twój wybór.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android