Punkty zwrotu w euro: ile są warte?

Punkty zwrotu w euro: ile są warte?

Ile warte są punkty Payback? Program premiowy istnieje od przełomu tysiącleci, a niektóre zbierają punkty od ponad 20 lat. Tutaj dowiesz się, ile punktów otrzymujesz za zakupy i jak przeliczasz zebrane punkty na euro.

„Czy zbierasz punkty Payback?” – już sama częstotliwość tego pytania pokazuje dwie rzeczy: jak powszechny jest program Payback w Niemczech i że każdy Niemiec powinien znać system premiowy przynajmniej z nazwy. Payback ma obecnie ponad 60 partnerów stacjonarnych i prawie 600 online, u których Ty i Twój partner możecie zbierać punkty.

Punkty zwrotu w euro

System Payback jest w rzeczywistości bardzo prosty: 1 punkt Jest taki sam 1 centtak są 100 punktów Również 1 euro. Gdy sprawdzisz lub zapytasz o saldo punktów, wystarczy, że podzielisz je przez 100 i będziesz wiedział, ile euro otrzymasz z powrotem.

100 punktów = 1 euro200 punktów = 2 euro500 punktów = 5 euro1000 punktów = 10 euro2000 punktów = 20 euro5000 punktów = 50 euro…Wymień punkty Payback na nagrody tutaj

Na niektóre często zadawane pytania dotyczące systemu Payback odpowiadamy w poniższym filmie:

Pytania i odpowiedzi dotyczące Paybacku

Ile punktów otrzymasz?

Niestety nie da się ogólnie powiedzieć, ile punktów otrzymasz za każde wydane euro – ponieważ… Liczba przyznanych punktów zależy również dany biznes i Grupa produktów się.

U większości partnerów typu payback, takich jak „Penny”, „C&A”, „Burger King” i „dm”, otrzymujesz 1 punkt zwrotu za 2 euro Wartość towarów. Niektórzy partnerzy, jak „TeeGeschwender”, „Linda Pharmacies” czy „gesund.de”, oferują nawet punkt zwrotu za każde euro towaru.

W wielu przypadkach istnieją również specjalne warunki, w których określone towary są wykluczone z przyznawania punktów lub mają niższą ocenę. Na przykład w ten sposób zbierasz żadnych punktów Na towary kontrolowane cenowo takich jak czasopisma, wyroby tytoniowe i depozyt napojów lub za leki na receptę w uczestniczących aptekach.

ZWROT - karta i kuponyZWROT – karta i kupony

PAYBACK GmbH

ZWROT - karta i kuponyZWROT – karta i kupony

ZEMSTA

Tutaj wymieniaj punkty Payback na nagrody

Zwiększ wartość punktów dzięki kuponom

Co jakiś czas pojawiają się kupony Payback, dzięki którym możesz zebrać x-krotność liczby punktów Payback. Mogą one naprawdę przyspieszyć proces zbierania punktów. Idealnie nadaje się do tego również aplikacja Payback, dzięki której możesz płacić bezgotówkowo, a przede wszystkim mieć zawsze przy sobie wszystkie aktualne kupony Payback.

Jeśli chcesz zbierać punkty, zawsze masz przy sobie wszystkie aktualne kupony w aplikacji Payback (źródło zdjęcia: Payback/Loyalty Partner)

Przykładowo, jeśli posiadasz voucher, który pozwala na zebranie pięciokrotnie większej liczby punktów i robisz zakupy za 100 euro w sklepie spożywczym, w którym za każde 2 euro towaru otrzymasz jeden punkt Payback, możesz zdobyć aż 250 punktów (2,50 euro).odbierz. Oczywiście tylko wtedy, gdy na 100 euro składają się towary, które również są „szpiczaste”.

Przykładowe obliczenia:

Bez vouchera100 euro / 2 euro za punkt = 50 punktówZ kuponem2 euro za punkt / 5x punktów = 0,4 euro za punkt 100 euro / 0,4 euro za punkt = 250 punktów

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Co sądzisz o zakupach online?

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech