Za 777 euro: Aldi sprzedaje stylowy rower elektryczny do miasta

Za 777 euro: Aldi sprzedaje stylowy rower elektryczny do miasta

Nigdy więcej irytującego pocenia się, zawsze jest dostępne miejsce parkingowe i nadal możesz szybko dotrzeć do celu: rowery elektryczne oferują wiele zalet w mieście. A co najlepsze: rowery Pedelec wcale nie muszą być drogie. Aldi oferuje obecnie atrakcyjny miejski e-rower za jedyne 777 euro. Wyjaśniamy zalety i wady oraz pokazujemy, dla kogo zakup może się opłacać.

Aldi sprzedaje miejskie e-rowery za 777 euro

Na rowery elektryczne możesz spokojnie wydać kilka tysięcy euro. Aldi udowadnia, że ​​można też taniej. Dla 777 euro (zobacz teraz w sklepie internetowym Aldi), dyskont oferuje bogato wyposażony Pedelec od markowego producenta Fischer. Miejski e-rower nie jest obecnie nigdzie tańszy niż w Aldi. Koszty wysyłki i transportu to dodatkowe 45,90 euro.

Rower elektryczny do miasta firmy Fischer

Rower elektryczny do miasta firmy Fischer

Niski wejście, hamulce szczękowe, 3-biegowa przekładnia w piaście, zasięg do 80 km.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 27 marca 2024 r. o godzinie 16:33

Miejski rower elektryczny Fischer Cita 1.0 zapewnia wygodną i niezawodną jazdę w codziennym życiu miejskim. Z aluminiową ramą Głębokie wejście i jeden Wysokość ramy około 44 cm, to jedno i drugie dla mężczyzn, jak i kobiet odpowiedni. The maksymalne obciążenie wynosi 150 kg, więc rower elektryczny nadaje się nie tylko do lekkich rowerów. Wyposażony w amortyzowany widelec Suntour o skoku około 40 mm, zapewnia dobrą przyczepność i wysoki komfort zawieszenia, aby poradzić sobie nawet na nierównych drogach.

Rower elektryczny ma jeden Przerzutka 3-biegowa w piaście firmy Shimano dla niezawodnej zmiany biegów. Przedni silnik marki Bafang o momencie obrotowym 32 Nm zapewnia przyjemne wspomaganie jazdy (maksymalnie do 25 km/h). Akumulator o mocy 317 W umożliwia maksimum Zasięg do 80 km, w zależności od stylu jazdy. Siłę wspomagania jazdy można indywidualnie regulować za pomocą elementu sterującego na kierownicy.

Umierać mechaniczne hamulce obręczowe I Opony 28 cali miejskiego e-roweru umożliwiają bezpieczną i komfortową jazdę po mieście. O wymiarach około 188 x 26 x 126 cm i a Waga około 26 kg Jest łatwy w obsłudze i transporcie, dzięki czemu można od czasu do czasu przenosić Pedelec po schodach.

Rower elektryczny jest dostarczany wstępnie zmontowany i zawiera instrukcję obsługi ułatwiającą uruchomienie i konserwację.

Dla kogo przeznaczony jest Pedelec w Aldi?

Niskie wejście Fischer Cita 1.0 umożliwia wygodne wsiadanie i wysiadanie. To jest rower elektryczny idealny do codziennego życia w mieście odpowiedni. Wpisuje się w to również zasięg maksymalnie 80 km. The wystarczy na dojazdy do pracy lub na kolejne zakupy, pełnoprawne wycieczki rowerowe nie są oczywiście możliwe. Jeśli szukasz taniego miejskiego e-roweru, tutaj znajdziesz dobrą ofertę.

Rower elektryczny do miasta firmy FischerRower elektryczny do miasta firmy Fischer

Rower elektryczny do miasta firmy Fischer

Niski wejście, hamulce szczękowe, 3-biegowa przekładnia w piaście, zasięg do 80 km.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 27 marca 2024 r. o godzinie 16:33

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech