Burmistrz Kingstown sezon 3: Data premiery i inne plotki

Burmistrz Kingstown sezon 3: Data premiery i inne plotki

Korupcja i przemoc mogą w tym roku powrócić do telewizji, a na czele tego wszystkiego stanie Mike McLusky. Realistyczny serial z całą moralną dwuznacznością. Czy uda nam się jeszcze raz rzucić okiem na mroczne podbrzusze Kingstown? Dowiedz się wszystkiego, co wiemy o burmistrzu Kingstown, od daty premiery po spekulacje dotyczące fabuły.

Czy będzie trzeci sezon Burmistrza Kingstown?

Tak, będzie trzeci sezon Burmistrza Kingstown. Paramount+ wznowiło program we wrześniu 2023 r., mimo że stan zdrowia Jeremy'ego Rennera stał pod znakiem zapytania po poważnym wypadku z pługiem śnieżnym na początku tego roku. Twórcy są podekscytowani możliwością kontynuowania opowiadania historii władzy i korupcji w tym surowym mieście rządzonym przez więzienia.

Kiedy wychodzi trzeci sezon Mayor of Kingstown?

Premiera trzeciego sezonu „Burmistrz Kingstown” odbędzie się 2 czerwca 2024 r. wyłącznie w Paramount+. Nowe odcinki pojawią się tego dnia w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a następnie zostaną wprowadzone na inne międzynarodowe rynki Paramount+ od 3 czerwca 2024 r. Oczekuje się, że będzie mieć dziesięć odcinków, podobnie jak pierwsze dwa sezony.burmistrz Kingstown

Czego możemy się spodziewać po trzecim sezonie Burmistrza Kingstown?

Sezon trzeci zapowiada się intensywnie, ponieważ w dalszym ciągu porusza wszystkie główne konflikty z poprzednich sezonów. Chociaż nie mamy pewności, co się stanie, zwiastun daje nam całkiem niezły pomysł – znajdziesz go w dalszej części artykułu. Seria skupia się na Mike'u McLusky'm, który stara się utrzymać pokój między różnymi frakcjami i ma do czynienia z policją, więźniami i potężnymi przestępcami.

Fallout po śmierci Milo Suntera

Jeden z głównych wątków będzie dotyczył następstw finału drugiego sezonu. Milo Sunter, niebezpieczny przestępca i przebiegły więzień, ginie w eksplozji, a przynajmniej tak się wydaje. Ludzie powinni wiedzieć lepiej, niż zakładać czegokolwiek, jeśli chodzi o kontakt z kimś takim jak on. Milo Sunter żyje i ma się dobrze i prawdopodobnie wróci na pojedynek z Mikiem.

Następstwa śmiercionośnych zamieszek w więzieniu

Kolejny ważny punkt fabularny dotyczy następstw tego, co wydarzyło się za tymi murami pod koniec części pierwszej. Ponieważ placówka prawdopodobnie znajdzie się pod nowym kierownictwem i uważną kontrolą po zamieszkach w więzieniu, zmienia się dynamika władzy wśród samych więźniów, a także między nimi a strażnikami. Konsekwencje ich zamieszek, w tym śmierć strażnika więziennego Terry’ego, nie znikną tak po prostu i nie zostaną zapomniane przez resztę społeczności.

Osobiste wyzwania dla rodziny McLusky

Wątki poboczne prawdopodobnie będą dotyczyć życia osobistego i wyzwań głównych bohaterów. Brat Mike'a, Kyle, detektyw policyjny, prawdopodobnie nadal będzie zmagał się z traumą związaną z zamieszkami i rozdartą lojalnością między odznaką a rodziną. Przypadkowo postrzelił ich matkę Miriam podczas chaotycznej misji ratunkowej w finale drugiego sezonu, co dodatkowo zwiększyło jego obciążenie emocjonalne. Miriam, nauczycielka w więzieniu dla kobiet, może zostać wystawiona na próbę swoich zasad, gdy będzie próbowała poradzić sobie z zaangażowaniem swoich synów w mroczne podbrzusze miasta. wraca do zdrowia po kontuzji. Dynamika rodziny McLusky będzie napięta, gdy skonfrontują się z brutalną rzeczywistością związaną z ich rolami w Kingstown.

Nowi wrogowie

Nowe postacie również mają wstrząsnąć całą sytuacją. Pojawienie się nowej twarzy rosyjskiej mafii w Kingstown spowoduje eskalację napięcia i stawkę w misji Mike'a. Richard Brake dołącza do obsady w roli Merle Callahana, uwięzionego członka aryjskiego gangu, co sugeruje, że wątki wokół gangów białej supremacji i śmierci Terry'ego pozostaną w centrum uwagi. Relacje Mike'a z sojusznikami takimi jak Bunny i Ian oraz jego starymi i nowymi przeciwnikami zostaną wystawione na ciężką próbę Nigdy wcześniej. Spodziewaj się zmian w sojuszach, zdrad i szokujących gier o władzę, gdy każda frakcja będzie walczyć o kontrolę nad przestępczymi przedsięwzięciami w Kingstown.

Więcej władzy i korupcji

Pod względem tematycznym sezon 3 niewątpliwie w dalszym ciągu będzie zagłębiał się w złożoność więziennego kompleksu przemysłowego, systemową korupcję i ludzkie żniwo w dążeniu do władzy. Serial prawdopodobnie będzie dalej badał kwestie niesprawiedliwości rasowej, klasowej i instytucjonalnej. Moralna dwuznaczność i wina Mike'a w cyklu przemocy w Kingstown pozostaną kluczowym tematem, zwłaszcza że takie postacie jak Allison, mściwa wdowa po Terrym, obarczają go odpowiedzialnością. Ciężar i konsekwencje jego nieoficjalnej roli przywódcy powinny stanowić główną część jego historii. Spodziewaj się intensywnej akcji, szokujących zwrotów akcji i palących komentarzy społecznych, gdy burmistrz Kingstown będzie dalej badał jego surowy i moralnie szary świat. Talent zarówno przed, jak i za kamerą zapowiada porywający i dający do myślenia trzeci występ w serialu.burmistrz Kingstown

Lista obsady trzeciego sezonu burmistrza Kingstown

Oczekuje się, że główna obsada Burmistrza Kingstown powróci w sezonie 3: Jeremy Renner jako Mike McLusky Dianne Wiest jako Miriam McLusky Hugh Dillon jako Ian Ferguson Tobi Bamtefa jako Bunny Washington Taylor Handley jako Kyle McLusky Emma Laird jako Iris Derek Webster jako Stevie Hamish Allan -Headley jako Robert Aidan Gillen jako Milo Sunter Nishi Munshi jako Tracy McLusky Do obsady trzeciego sezonu dołączają: Natasha Marc, która powraca do swojej roli z pierwszego sezonu jako Cherry Richard Brake jako Merle Callahan, więziony członek aryjskiego gangu Denny Love jako Kevin Jackson, młoda strażniczka więzienna Paula Malcomson w nieujawnionej roli

Gdzie oglądać burmistrz Kingstown sezon 3

Mayor of Kingstown to oryginalny serial Paramount Plus, dlatego będzie transmitowany wyłącznie na platformie streamingowej Paramount Plus.

Często zadawane pytania

Gdzie kręcono burmistrza Kingstown? Akcja serialu rozgrywa się w Kingstown w stanie Michigan, małym miasteczku sztuk wyzwolonych, którego społeczność i gospodarka zależą od kilku zakładów karnych. Zdjęcia kręcono głównie w Toronto, Ontario i innych miejscach w Kanadzie. Niektóre sceny kręcono w więzieniu Kingston w Kingston w Ontario. Gdzie rozgrywa się akcja Burmistrz Kingstown? Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym przemysłowym mieście Kingstown w stanie Michigan, którego gospodarka i społeczeństwo stanowią populacje wielu więzień. Ile odcinków będzie miał sezon 3. Sezon Burmistrza Kingstown? Nie ma oficjalnych informacji, ale powinno być 10 odcinków. Taka była liczba odcinków w poprzednich dwóch sezonach. Kim jest Terry na burmistrza Kingstown? Terry był strażnikiem więziennym w Kingstown i mężem Allison. Nie pojawił się osobiście w serialu, ale jego śmierć podczas zamieszek w więzieniu w sezonie 1 wywarła ogromny wpływ. Allison obwinia Mike'a McLusky'ego za przemoc, która doprowadziła do jego śmierci. Terry miał mieć pewne powiązania z gangiem Bractwa Aryjskiego.

Możesz lubić

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android