Recenzja etui Spigen Optik Armor do Samsunga Galaxy S24: Czy warto go kupić?

Recenzja etui Spigen Optik Armor do Samsunga Galaxy S24: Czy warto go kupić?

Zbroja Spigen Optik do Galaxy S24

Optik Armor to najlepszy sposób na ochronę obiektywów aparatu bez dodatkowego obciążania. Recenzja Spigen Optik Armor Galaxy S24: W skrócie

Co to jest? Spigen Optik Armor to proste etui na telefon z osłoną obiektywu dostępne dla serii Galaxy S24. Recenzowany produkt został zakupiony przez firmę Android Authority.
Jaka jest cena? Spigen Optik Armor dla Galaxy S24 kosztuje 45 dolarów sugerowanej ceny detalicznej. Jednak zazwyczaj jest w sprzedaży za ~ 20 dolarów.
Gdzie można to kupić? Możesz kupić Spigen Optik Armor na Amazonie lub na oficjalnej stronie Spigen.
Czy warto? Jeśli zależy Ci przede wszystkim na ochronie obiektywów aparatu, Optik Armor to świetny zakup. Nie jest to obudowa w pełni wytrzymała, ale mimo to jest stosunkowo cienka i lekka, dzięki czemu jest wygodna w codziennym użytkowaniu.

Czy warto kupić Spigen Optik Armor do Galaxy S24?

Spigen Optik Armor Galaxy S24 w dłoniNick Fernandez / Android Authority Wpadka aparatu to niefortunny filar konstrukcji nowoczesnych smartfonów, tworzący kolejny wrażliwy element w drogim urządzeniu. Galaxy S24 nie ma najgrubszego wybrzuszenia, ale nadal tworzy twardą, metalową półkę z tyłu urządzenia. Na szczęście etui takie jak Spigen Optik Armor są tutaj, aby pomóc rozwiązać ten problem. Chociaż nie jest to szczególnie wytrzymała obudowa, Optik Armor jest dość trwała. Ma konstrukcję hybrydową, w której większość obudowy wykonana jest z TPU, a na górze znajduje się poliwęglanowa obudowa aparatu. Zarówno przesuwane drzwiczki, jak i obszar wokół nich są sztywne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że szkło obiektywu przetrwa niemal każdy upadek. Nie ma lepszego sposobu na ochronę obiektywów aparatu niż Optik Armor. Przesuwane drzwiczki otwierają się i zamykają, odsłaniając lub chroniąc obiektywy aparatu, więc pamiętaj, aby je zamknąć, gdy nie są używane. Myślałem, że drzwi stawiają odpowiedni opór, co powinno uniemożliwiać ich samodzielne otwieranie i zamykanie. Możliwe, że z czasem się poluzuje lub dokręci, ale obudowę można zdjąć z reszty obudowy w celu wyczyszczenia. Ogólnie rzecz biorąc, jakość wykonania jest doskonała, zgodnie z oczekiwaniami od Spigen.Stół Spigen Optik Armor Galaxy S24Nick Fernandez / Android Authority Poza tym to dość standardowy przypadek. Wokół ekranu znajduje się podwyższona krawędź, zderzaki są stosunkowo grube, co zapewnia dodatkową ochronę przed upadkiem, a tył ma szorstką teksturę zapewniającą lepszą przyczepność. To powiedziawszy, po bokach obudowy nie ma uchwytów, a wykończenie było gładkie i lekko śliskie. Zaletą tego jest to, że po zakryciu wybrzuszenia aparatu można go bez trudu wsunąć do kieszeni. Jedynym drobnym zmartwieniem jest to, że uchwyt na obudowie aparatu powoduje, że telefon lekko się chybocze po umieszczeniu go na stole. Dzieje się tak zarówno przy otwartych, jak i zamkniętych drzwiach. Spigen nie jest specjalnie znany z ciekawych opcji kolorystycznych, a opcji do wyboru jest tylko kilka, jeśli chodzi o Optik Armor do Galaxy S24. Ciemnozielony kolor powyżej to jeden, a drugi jest czarny. iPhone'y otrzymują dodatkowe udogodnienia, takie jak edycja MagFit, która dodaje z tyłu magnesy kompatybilne z MagSafe, ale inne urządzenia niestety pozostają w tyle. To jedno z najdroższych etui Spigen, zwykle kosztujące w sprzedaży około 20 dolarów. Mimo to nie ma lepszego sposobu na zabezpieczenie obiektywów aparatu, więc jeśli tego właśnie chcesz, to właśnie to dostaniesz. Zbroja Spigen Optik do Galaxy S24Zbroja Spigen Optik do Galaxy S24Zalecane przez AASpigen Optik Armor do Galaxy S24 Przesuwana osłona obiektywu • Świetna konstrukcja • Stosunkowo cienka Zadbaj o stylową ochronę obiektywów aparatu. Optik Armor to najlepszy sposób na ochronę obiektywów aparatu Galaxy S24 bez zwiększania ich objętości.

Jakie są najlepsze alternatywy Spigen Optik Armor?

Etui Spigen Rugged do serii Galaxy S24Nick Fernandez / Android AuthorityOchrona Spigen Optik to najlepszy sposób na zabezpieczenie obiektywów aparatu, ale jeśli szukasz pełniejszej ochrony, oto kilka alternatyw, które polecamy dla Galaxy S24:

Seria Otterbox Defender (53,51 USD w Amazon): Aby uzyskać maksymalną ochronę, sprawdź Otterbox Defender. To ogromne, nieporęczne etui, które w zasadzie zamienia Twój telefon w czołg. Nie ma osłony obiektywu, ma osłony portów, a zderzaki są tak grube, że jest mało prawdopodobne, że soczewki kiedykolwiek ulegną uszkodzeniu. Ostrzegamy jednak, że jest bardzo drogi.
Wytrzymała zbroja Spigen (19,99 USD w Amazon): Najbardziej ochronny futerał Spigen, Tough Armor, jest znacznie bardziej wytrzymały niż Optik Armor, chociaż nie ma osłony aparatu. Uważam, że obudowa z poliwęglanu jest bardzo wygodna w trzymaniu, zapewniając dobry chwyt bez zwiększania tak dużej objętości, jak powyższa seria Defender.
Wytrzymała zbroja Spigen (16,99 USD w Amazon): Chociaż nie zapewnia dużo lepszej ochrony przed upadkiem niż Optik Armor, Spigen Rugged Armor jest ładną, smukłą alternatywą, która jest bardzo wygodna w użyciu. Jest bardzo przystępny cenowo, ale nie należy oczekiwać zbyt wiele w dziale kolorystycznym.
Załóżmy, że Unicorn Beetle Pro (26,99 USD w Amazon): Supcase Unicorn Beetle Pro to futerał ochronny, który nie rujnuje banku. Ma doskonałą ochronę przed upadkiem i jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, chociaż sam projekt nie jest najbardziej inspirujący. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej opcji, sprawdź nasze typy najlepszych etui do Galaxy S24, Galaxy S24 Plus i Galaxy S24 Ultra. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android