AirPods wypadają?  Dzięki temu lepiej trzymają się w uchu

AirPods wypadają? Dzięki temu lepiej trzymają się w uchu

Bezprzewodowe słuchawki AirPods firmy Apple wyglądają ładnie. Niestety, nie każde ucho ma anatomię odpowiednią do idealnego dopasowania. Jeśli słuchawki AirPods częściej wypadają z uszu, istnieje kilka sposobów, aby zapewnić, że słuchawki douszne lepiej pozostaną w uszach.

W przeciwieństwie do niektórych producentów, Apple nie używa silikonowych nakładek ani innych pomocy w celu dostosowania słuchawek AirPods do własnego rozmiaru ucha. Jednak dzięki kilku sztuczkom nadal możesz zapewnić mocne trzymanie.

Apple AirPods: szukasz idealnego dopasowania

Jeśli chodzi o AirPods, nie ma różnych rozmiarów do wyboru. W przeciwieństwie do słuchawek dousznych, AirPods nie trzyma się w uchu za pomocą małej gumowej zatyczki. Zamiast tego całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne mają jedynie gładką powierzchnię, co u niektórych użytkowników powoduje, że AirPods łatwo wypadają z uszu. Podobnie czuł się „NewZealandMatt” z forum MacRumors. Miał problemy z lewą słuchawką, która ciągle wypadała mu z ucha. Próby z małymi obudowami AirPods wykonanymi z pianki lub silikonu nie powiodły się.

Nie chciał nawet wypróbować małych skrzydełek oferowanych przez różnych producentów, bo muszą być trudne do usunięcia podczas wkładania ich do etui AirPods. Szukał więc alternatywy, która bezpiecznie zamocuje słuchawki w uchu, a jednocześnie będzie na tyle cienka, że ​​będzie można jej używać stale.

Oto nasz test słuchawek AirPods firmy Apple:

Testuję słuchawki Apple AirPods

Taśma pierwszej pomocy zapewnia bezpieczne trzymanie

W przypadku NewZealandMatt poszukiwania zakończyły się wodoodporną opaską pierwszej pomocy, którą przy pomocy dziurkacza wybił z opaski kilka okrągłych „naklejek” i umieścił je na AirPodsach, jak pokazano na obrazku.

AirPods z taśmą klejącą - Zdjęcie: forum NewZealandMatt/MacRumorsAirPods z taśmą klejącą - Zdjęcie: forum NewZealandMatt/MacRumorsAirPods z taśmą klejącą – (Źródło zdjęcia: forum NewZealandMatt/MacRumors)

Umiejscowienie może się różnić w zależności od ucha. Aby bezpiecznie przykleić naklejki do AirPoda wystarczy, że dociśniesz je na chwilę do słuchawek – aż klej lekko się rozgrzeje palcem. Naklejka nie powinna oczywiście zasłaniać otworów słuchawek.

Ostatecznie na AirPoda wystarczą dwie naklejki NewZealandMatt, które nie są widoczne podczas noszenia. Bezpieczne trzymanie nie odbywa się kosztem codziennego komfortu: tak jak poprzednio, słuchawki AirPods z łatwością mieszczą się w etui ładującym. Ten mały hack gwarantuje, że pomysłowy użytkownik będzie bezpieczny przez wiele tygodni; według NewZealandMatt wymiana naklejek nie była konieczna przez długi czas.

AirPods wypadają Ci z ucha? To też pomaga

Być może nie będziesz musiał w ogóle naklejać naklejek na słuchawki AirPods, ale możesz skorzystać z poniższych wskazówek, aby zapewnić lepszy chwyt podczas ich noszenia:

Podczas wkładania należy upewnić się, że nauszniki również są włożone prosto do ucha być ustawione. Powinnaś więc wywierać lekki nacisk, ale jednocześnie uważać, aby nie był on zbyt ciasny, w końcu nie chcesz zrobić sobie krzywdy. Gdy tylko słuchawki AirPods znajdą się dość mocno w uchu, przesuń słuchawkę nieco do przodu. Oznacza to, że słuchawki lepiej trzymają się w wielu uszach.Niektórzy producenci dostrzegli problem i oferują Wsporniki które możesz założyć na słuchawki AirPods. Te załączniki mocuje się do ucha (zobacz na Amazon).
innoGadgets Zestaw 2 zatyczek do uszu i etui do słuchawek AirPodsinnoGadgets Zestaw 2 zatyczek do uszu i etui do słuchawek AirPods

innoGadgets Zestaw 2 zatyczek do uszu i etui do słuchawek AirPods

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 22 marca 2024 r., godzina 15:27

Istnieje również Paski do AirPods. To mija się z celem słuchawek bezprzewodowych, ale zmniejsza ryzyko utraty AirPoda. Opaskę można szybko założyć i ponownie zdjąć. Jeśli nie chcesz ciągle chodzić z kablem na szyi, możesz wykorzystać rozwiązanie na przykład do uprawiania sportu (patrz na Amazon).

korzeniowy.  2X opaska AirPods [ZUVERLÄSSIG] nawiaskorzeniowy.  2X opaska AirPods [ZUVERLÄSSIG] nawias

korzeniowy. 2X opaska AirPods [ZUVERLÄSSIG] nawias

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 22 marca 2024 r., godzina 15:29

Jeśli zdarzy Ci się zgubić parę słuchawek, pokażemy Ci, co możesz zrobić w przypadku zgubienia słuchawek AirPods.

Quelle: NewZealandMatt/MacRumors Forum

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech