Klienci kas oszczędnościowych muszą się zmienić: zacznie się to w 2025 roku

Klienci kas oszczędnościowych muszą się zmienić: zacznie się to w 2025 roku

W 2025 roku nastąpi zmiana dla klientów kas oszczędnościowych. Wiele kart oszczędnościowych jest poddawanych rewizji i dodawana jest funkcja praktyczna. System punktów Payback jest następnie integrowany z kartami bankowymi. Daje to również pewne korzyści dla oszczędzających i zbieraczy punktów, którymi nie można pogardzić.

Nowa funkcja dla kart bankowych: Payback łączy siły z kasami oszczędnościowymi

Popularny program punktów bonusowych Payback i kasy oszczędnościowe w Niemczech współpracują. Od 2025 powinny Punkty bonusowe zbierane od partnerów Payback bezpośrednio za pośrednictwem kart bankowych kas oszczędnościowych może być. Twoja własna karta Payback prawdopodobnie dla wielu zbieraczy punktów stanie się niepotrzebna, jeśli dawno nie przesiadłeś się na aplikację.

Płacąc kartą bankową Klienci banków oszczędnościowych powinni zatem zbieraj punkty Payback bez dalszych objazdów Móc. Z punktu widzenia Payback karty Sparkasse zostaną znacząco unowocześnione dzięki nowej funkcji. To prawda, praktyczna funkcja z pewnością będzie popularna wśród wielu klientów kas oszczędnościowych i może być nawet częściej wykorzystywana niż dotychczas.

Co klienci Sparkasse jeszcze powinni wiedzieć o funkcji Payback, dowiesz się z naszego artykułu:

W przypadku Payback wzrost liczby klientów i sklepów partnerskich jest jednak znacznie większy: „Banki oszczędnościowe mają ponad 9 000 firm w ich własnym systemie lojalnościowym i przyprowadź je do programu Payback „, wyjaśnia Bernhard Brugger, dyrektor zarządzający Payback (źródło: dpa za pośrednictwem t-online).

Do tej pory w samym programie bonusowym uczestniczy około 700 firm partnerskich, od których klienci Payback mogą zbierać punkty. Są też tacy giganci jak Amazon czy duże sieci supermarketów i drogerii. Niemniej jednak kasy oszczędnościowe włączają do współpracy wiele nowych sklepów i ogromną bazę klientów.

Zgodnie z umowami pomiędzy kasami oszczędnościowymi a Payback Od 2025 roku około 40 milionów klientów Sparkasse otrzyma nowe karty bankowe, gdzie Payback jest następnie bezpośrednio zintegrowany. Sam Payback ma obecnie około 31 milionów klientów, ale tylko niewielka część z nich aktywnie korzysta z oferty.

Rewe odchodzi, Edeka nadchodzi: wiele wydarzy się na Payback w 2025 roku

Dodanie kas oszczędnościowych nie jest jedyną zmianą w Payback w nadchodzącym roku: w 2025 r. Rewe i jej dyskont Penny opuszczą program premiowy i zamiast tego utworzą własny system punktowy. W tym samym czasie Edeka dołącza do Payback i zabiera ze sobą Netto. Z poprzednim programem premiowym Karta Deutschland Edeka natomiast wychodzi.

W filmie dowiesz się kilku rzeczy o Sparkasse, które zawsze chciałeś wiedzieć:

Kasy oszczędnościowe: 5 odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie (prawie) każdy

Nie wiadomo dokładnie, kiedy rozpocznie się wymiana kart Sparkasse i ile czasu zajmie zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów. Jednak programy bonusowe, takie jak Payback, budzą kontrowersje. W szczególności obrońcy konsumentów krytykują fakt, że klienci ujawniają informacje o sobie w zamian za punkty bonusowe, które dostawcy wykorzystują do celów reklamy ukierunkowanej. Krytyka jest słuszna, ale ostatecznie dotyczy wszystkich tego typu ofert.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech