Samochód elektryczny poniżej 330 euro?  To działa!  Znakomity abonament samochodowy w MediaMarkt

Samochód elektryczny poniżej 330 euro? To działa! Znakomity abonament samochodowy w MediaMarkt

MediaMarkt rozpoczyna nową współpracę ze specjalistą od samochodów elektrycznych FINN i oferuje teraz elastyczne subskrypcje samochodów w specjalnej cenie. Jako klient MediaMarkt możesz teraz zapewnić sobie szczególnie atrakcyjne warunki i dodatkowo zaoszczędzić na czynszu. Powiemy Ci jak to działa!

Wynajmij tanio samochód elektryczny od FINN z kompleksowym pakietem

Samochód elektryczny niesie ze sobą wiele korzyści: od znacznej redukcji emisji CO2 (w porównaniu z tradycyjnymi silnikami spalinowymi) po niższe koszty eksploatacji i dodatkowe dotacje. Jednak zakup i pakiety ubezpieczenia lub konserwacji mogą oznaczać duże sumy pieniędzy.

Ale jest inny sposób: teraz możesz znaleźć świetną ofertę w MediaMarkt: Samochody elektryczne w modelu abonamentowym od 329 euro (Zobacz ofertę już teraz w MediaMarkt). We współpracy z FINN znajdziesz elastycznie rezerwowane abonamenty samochodowe od ponad 30 marek.

Źródło obrazu: FINN / MediaMarktSaturn

Jedna miesięczna stawka obejmuje wszystkie ważne usługi, od ubezpieczenia, przez podatek od pojazdów, po konserwację, więc martwisz się tylko ładowaniem i materiałami eksploatacyjnymi.

Co dokładnie jest wliczone w miesięczną stawkę?

• Podatek od pojazdów
• Ubezpieczenia (OC, częściowe i pełne ubezpieczenie)
• Uzgodniony przebieg
• Konserwacja, przeglądy, części eksploatacyjne i naprawy
• Całodobowa infolinia Pannen
• Samochód zastępczy w przypadku awarii spowodowanej szkodami powypadkowymi

Abonament ma jeden Termin 12 miesięcy i obejmuje pełne 1000 kilometrów miesięcznie, które można rozszerzyć nawet do 5000 kilometrów. Na życzenie wybrany samochód elektryczny zostanie dostarczony bezpośrednio do Ciebie za opłatą 249 euro i odebrany ponownie na koniec okresu. Dostępna jest również opcja bezpłatnej subskrypcji uzupełniającej umożliwiającej płynne przejście.

Odkryj wybór modeli w FINN w specjalnych cenach

Źródło obrazu: Fiat / MediaMarktSaturn / FINN

Możesz na przykład zabezpieczyć najtańszy pakiet z Fiatem 500 za obniżoną cenę 329 euro miesięcznie zamiast regularnej ceny wynajmu wynoszącej 439 euro miesięcznie (zobacz ofertę już teraz w MediaMarkt). Jej Jako klient MediaMarkt oszczędzasz łącznie 110 euro w sprawie abonamentu. Najważniejsze szczegóły tego pakietu to:

Zasięg na napędzie elektrycznym według WLTP: 328 kmSilnik: 42 kWhMoc: 87 kWh, 118 KM Okres subskrypcji: 12 miesięcy Włącznie z przebiegiem: 12 000 km/rok
Źródło obrazu: Polestar / MediaMarktSaturn / FINN

Jeśli szukasz nieco większej mocy pod maską, będziesz chciał na przykład wybrać ten Gwiazda Polarna 2 znalazłem to. Tutaj również możesz zyskać rabat i nabyć elegancki model po promocyjnej cenie 739 euro zamiast 779 euro miesięcznie (zobacz ofertę już teraz w MediaMarkt). Obowiązują tutaj następujące szczegóły:

Zasięg na napędzie elektrycznym zgodnie z WLTP: 551 km*Silnik: pojedynczy silnik dalekiego zasięguMoc: 170 kWh, 231 KM Okres subskrypcji: 12 miesięcy Liczba kilometrów wliczonych w cenę: 12 000 km/rok

Jeśli jednak chcesz zapewnić sobie korzystne warunki, warto się pospieszyć: obowiązują zniżki tylko do 25 kwietnia. Wszystkie dalsze szczegóły dotyczące subskrypcji i modeli samochodów można znaleźć bezpośrednio w MediaMarkt na poniższej stronie przeglądu.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech