Lista życzeń Garmin Venu 4: wszystkie funkcje, które chcę zobaczyć

Lista życzeń Garmin Venu 4: wszystkie funkcje, które chcę zobaczyć

Kaitlyn Cimino / Android AuthorityPo dokładnej recenzji urządzenie Garmin Venu 3 zdobyło nagrodę redakcji Android Authority oraz aż cztery i pół gwiazdki. Tak naprawdę jestem pod ciągłym wrażeniem linii Venu, ponieważ Garmin nieustannie udoskonala swój topowy smartwatch z każdą nową premierą. Chociaż zupełnie nowa generacja może nie być tak blisko, prawdopodobnie w pewnym momencie pojawi się Venu 4 i jest jeszcze kilka ulepszeń, które chciałbym zobaczyć.

Zaawansowane narzędzia szkoleniowe i regeneracyjne

Garmin Venu 3 wyświetla menu Ostatnie użytkownika, w tym widżety Sleep Coach Recovery i Regeneracja.Kaitlyn Cimino / Android Authority Trudno narzekać na śledzenie zdrowia i kondycji w najnowszym modelu, gdy Garmin wyposażył Venu 3 w wiele narzędzi i funkcji. Byłem zachwycony, widząc więcej profili aktywności i narzędzi do odzyskiwania, zwłaszcza w połączeniu z niezawodnymi czujnikami marki. Jednak zawsze jest więcej statystyk do przetrawienia, jeśli chodzi o trening. Mam nadzieję, że Venu 4 wyląduje z kilkoma funkcjami, których brakuje swojemu poprzednikowi, w tym trybem triathlonu i bieżni. Podobnie funkcja Training Readiness jest bardzo popularna wśród oddanych sportowców, ale obecnie nie jest dostępna w ofercie Venu. W tej chwili stajnia Garmin może wydawać się nieco skomplikowana. Pomiędzy liniami Venu i Vivoactive, rodziną Forerunner i różnorodnymi, wysokiej klasy zegarkami multisportowymi, kupujący mają nieograniczony wybór. W związku z tym niektóre funkcje wydają się dziwnie pomijane w niektórych urządzeniach, mimo że są dostępne w podobnych cenach na alternatywnych liniach. Krótko mówiąc, firma ciężko pracuje, aby linie swoich urządzeń wyróżniały się od siebie, jednocześnie starając się oferować wartość w przypadku każdej opcji. Mam nadzieję, że na Venu 4 trafi jeszcze więcej narzędzi do treningu i regeneracji.

Łączność LTE

Garmin Venu 2 Plus na nadgarstku użytkownika wyświetla ekran wyszukiwania wyświetlany po włączeniu funkcji Znajdź mój telefon.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityNie wiele mogę zarzucić Venu 3, co utrudnia tworzenie listy życzeń. Jednak jedną rzeczą, którą bardzo chciałbym zobaczyć w obecnym modelu, na którą naprawdę liczę w przypadku Venu 4, jest wariant LTE. Linia Venu firmy Garmin to najlepsza opcja dla każdego sportowca poszukującego funkcji śledzenia kondycji na poziomie firmy Garmin na urządzeniu z dodatkowymi funkcjami smartwatcha. Jednak firma nie zaoferowała jeszcze klientom możliwości korzystania z łączności LTE bez telefonu. Oznaczałoby to obsługę połączeń na urządzeniu i nie tylko, bez telefonu w pobliżu, dzięki czemu zegarek jest jeszcze bardziej przydatny dla tych z nas, którzy wolą trenować z telefonem w kieszeni.

Ładowanie bezprzewodowe

Garmin Venu 3 stoi obok ładowarki.Kaitlyn Cimino / Android Authority Bezprzewodowe ładowanie jest odległą szansą, ale to nie powstrzymuje mnie od nadziei. Na szczęście większość najlepszych urządzeń firmy Garmin wykorzystuje tę samą zastrzeżoną ładowarkę firmy Garmin, która jest skuteczna i spójna. Doceniam możliwość podłączenia jednego przewodu i ładowania kilku zegarków Garmin bez zastanowienia. Jednak ładowanie bezprzewodowe podniosłoby Venu 4 do poziomu bardziej podobnego do innych wiodących smartwatchów, zwłaszcza gdyby urządzenie było kompatybilne ze standardowymi podkładkami ładującymi. Umożliwiłoby to również ładowanie zegarka na płasko, a nie na boku. Wreszcie, chociaż Venu 3 oferuje już jedne z najlepszych parametrów żywotności baterii w grze, nigdy nie będę narzekał na dłuższy czas między ładowaniami. Chętnie przyjmę Venu 4 z jeszcze dłuższymi przerwami między ładowaniami.

Dodatkowe kolory

Garmin Vivoactive 5 stoi obok Venu 3S, wyświetlając przyciski każdego urządzenia.Kaitlyn Cimino / Android Authority Dodawanie „więcej kolorów” do listy życzeń dotyczących urządzeń zawsze wydaje się płytkie, ale jako dziecko wielokrotnie prosiłam Świętego Mikołaja o zielone oczy, więc przynajmniej jestem konsekwentna. Garmin Venu 3 jest dostępny w ograniczonej, neutralnej kolorystyce, w tym w srebrnych, łupkowych i miękkich złotych ramkach. Chciałbym, żeby Garmin 4 lądował z większą liczbą opcji. Osobiście uwielbiam ramkę Metallic Navy znajdującą się w Vivoactive 5 i oczywiście w mgnieniu oka wybrałbym zieloną opcję.

Więcej aplikacji innych firm

Garmin Venu 3 to najlepszy smartwatch firmy Garmin, ale wciąż nie należy do tej samej ligi, co w pełni wyposażone smartwatche, takie jak Apple, Samsung i Fitbit. Jednym z największych czynników powstrzymujących ten skład jest obsługa aplikacji innych firm. W porównaniu do App Store lub Google Play Store użytkownicy Garmina mają znacznie mniej aplikacji do kupienia, aby uzupełnić swoje urządzenia. Mam nadzieję, że Garmin będzie nadal rozszerzać obsługę aplikacji innych firm na Venu 4, aby użytkownicy mogli dodawać więcej narzędzi do swoich nadgarstków.


Czy będzie Garmin Venu 4?

Garmin Venu 3 wyświetla ekran aktywności medytacji.Kaitlyn Cimino / Urząd Androida
Garmin Venu — 5 września 2019 r
Garmin Venu 2 — 22 kwietnia 2021 r
Garmin Venu 2 Plus — 4 stycznia 2022 r
Garmin Venu 3 — 30 sierpnia 2023 Trudno sobie wyobrazić, że Garmin wycofuje się z jednej ze swoich najpopularniejszych linii. Stajnia Venu reprezentuje najlepsze smartwatche firmy i najbardziej bezpośredniego konkurenta w zakresie urządzeń do noszenia, takich jak Apple Watch. Gdybym obstawiała zakłady, postawiłabym pieniądze na Venu 4 trafiającego na półki. Według mnie najlepszy moment to rok 2025. Oryginalna Venu wylądowała jesienią 2019 roku, a Venu 2 pojawiło się ponad półtora roku później. Venu 3 wylądowała ponad dwa lata później. Spodziewam się podobnego rozciągnięcia pomiędzy Venu 3 i Venu 4. Z drugiej strony w międzyczasie możemy zobaczyć pół kroku w postaci Venu 3 Plus. Nie słyszeliśmy jeszcze żadnych plotek na temat potencjału któregokolwiek z nowych urządzeń, ale będę na bieżąco aktualizować to centrum w miarę pojawiania się przecieków i plotek.

Czy warto czekać na Garmin Venu 4?

Alternatywne rozwiązania Garmin Venu 3 obejmują opcje oferowane przez Apple, Samsung i sam Garmin.Kaitlyn Cimino / Android Authority Jeśli nie spieszysz się z zakupem nowego urządzenia do noszenia, Garmin Venu 4 prawdopodobnie będzie świetnym zakupem. Jednak zdziwiłbym się, gdyby był dostępny w najbliższym czasie. Jeśli jesteś już gotowy na nowego, poręcznego towarzysza na siłowni, nie wstydzę się tego, że doceniam Venu 3 firmy Garmin. To niemal idealne urządzenie dla sportowców, którzy chcą potężnego zegarka do monitorowania kondycji z kilkoma kluczowymi inteligentnymi funkcjami. Jednym z największych niedociągnięć obecnego modelu w chwili premiery był brak aplikacji EKG firmy Garmin, która została dodana. Urządzenie jest również dostępne w dwóch rozmiarach, aby lepiej dopasować je do większej liczby nadgarstków. Krótko mówiąc, Venu 3 (449,99 USD w Amazon) to świetne urządzenie, które warto kupić. To też nie jedyna opcja. Apple Watch Series 9 (392,67 dolarów w sklepie Amazon) pozostaje najlepszym smartwatchem dla użytkowników iPhone'a. Oferuje niezrównaną obsługę aplikacji innych firm oraz solidną platformę do śledzenia zdrowia i kondycji. Podobnie Samsung Galaxy Watch 6 (299,99 USD w sklepie Samsung) to najlepszy wybór z rodziny Wear OS, a tuż za nim plasuje się Google Pixel Watch (349,99 USD w serwisie Amazon). Ten ostatni oferuje wyjątkową integrację z Fitbit w połączeniu z najnowszym doświadczeniem Wear OS. Jeśli chcesz pozostać przy stabilnej wersji Garmina, Vivoactive 5 (299,99 USD w Amazon) oferuje nowy wyświetlacz i wiele najlepszych narzędzi marki, ale nie znajdziesz tyle samo inteligentnych funkcji na pokładzie ani aplikacji EKG. Wszystkie najnowsze modele Forerunnerów firmy Garmin również otrzymały lifting AMOLED i okazały się potężnymi urządzeniami w naszych okresach testowych. Forerunner 265 (449,99 USD w sklepie Garmin) jest dostępny w cenie podobnej do Venu 3 i, jak sama nazwa wskazuje, jest szczególnie dobrym wyborem dla biegaczy.

Możesz lubić

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android