5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące aplikacji – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące aplikacji – Android Apps Weekly

Andrew Grush / Android AuthorityWitamy w najnowszym wydaniu Android Apps Weekly, w którym omawiamy najnowsze wiadomości na temat urządzeń mobilnych i przyglądamy się bliżej najciekawszym nowym aplikacjom i grom. Przejdźmy od razu do rzeczy i przyjrzyjmy się najważniejszym wydarzeniom ostatniego tygodnia: Google Gemini dodaje obsługę starszych wersji Androida. Google zaktualizowało listę Sklepu Play dla Gemini, rozszerzając obsługę na wszystkie urządzenia z systemem Android 10 lub nowszym. Wcześniej Gemini było ograniczone tylko do Androida 12. Rząd USA oficjalnie podpisał ustawę zakazującą TikToka za dziewięć miesięcy ze względu na potencjalne obawy dotyczące jego powiązań z chińskim rządem. Jest jeden wyjątek: jeśli obecni właściciele TikTok, ByteDance, sprzedają platformę firmie spoza Chin, zakaz aplikacji zostanie anulowany. ByteDance odpowiedział na amerykański zakaz TikTok, stwierdzając, że nie będzie sprzedawał i wolałby całkowicie wycofać się z rynku amerykańskiego. Najprawdopodobniej jesteśmy świadkami początku długiej batalii prawnej pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a ByteDance. Narzędzie do eksportowania subskrypcji Podcastów Google jest wreszcie dostępne na całym świecie. Nowe narzędzie będzie dostępne od teraz do 29 lipca. Od tego momentu Twoje dane z Podcastów Google nie będą już dostępne, jeśli nie wyeksportujesz ich wcześniej. YouTube Music otrzymało niedawno kilka ulepszeń, dzięki którym staje się alternatywą dla Podcastów Google. W nowym poście na blogu firma omówiła swoje plany dalszego ulepszania obsługi podcastów w YouTube Music. Niestety użytkownicy, którzy przeszli z Podcastów Google na YouTube Music, nie byli jak dotąd pod wielkim wrażeniem tego doświadczenia. Portfel Google dodał obsługę America Express w Fitbit, ulepszenia powiadomień i wiele innych nowych funkcji. Wprowadzono także kilka nowych funkcji dotyczących korzystania z transportu publicznego. Zgodnie z obietnicą Google dodał do aplikacji Gmail nową funkcję podsumowań opartą na technologii Gemini. Ta funkcja zacznie być szeroko wdrażana w ciągu najbliższych kilku dni.

Tygodnik aplikacji na Androida: nowe aplikacje i gry

Szukasz nowych aplikacji i gier na Androida, które zajmą Cię? W zeszłym tygodniu widzieliśmy dwie aplikacje i tylko trzy gry, ale niestety w tym tygodniu mieliśmy problemy ze znalezieniem nowych, ciekawych aplikacji, więc skupimy się na pięciu nowych grach, które warto sprawdzić.

Kryształowi Rycerze

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Crystal Knights to 32-osobowa gra rajdowa, w której stawiasz czoła hordom wrogów i starasz się udowodnić, że jesteś najlepszym rycerzem w królestwie. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tego typu grami, jest to zasadniczo gra grupowa typu hack-and-slash z mechaniką podobną do tej, którą można znaleźć w grach takich jak Diablo, aczkolwiek z zauważalnymi różnicami, takimi jak mniejszy nacisk na historię. Grafika i rozgrywka w Crystal Knights są całkiem przyzwoite, ale podczas wypróbowania napotkałem pewne problemy z lagami i zawieszaniem się gry. Sądząc po recenzjach w Google Play, nie tylko ja mam problemy z wydajnością, więc mam nadzieję, że z czasem one się poprawią.

Klub Rumble

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Walcz z maksymalnie 20 graczami w tej wyjątkowej awanturze 3D. Możesz dostosować swoje postacie, aby się wyróżniały, a następnie od razu wskoczysz do bitwy z innymi online. Ostatecznym celem jest pobicie przeciwników, tak aby stracili przytomność, a następnie podnosisz ich i wrzucasz do mazi. Tak naprawdę. To zabawna gra, która ma podobny klimat do innych zabawnych, dziwacznych wojowników, takich jak Smash Brothers, ale z animacjami i grafiką, która przypomina mi Splatoon. Może to tylko ja. W każdym razie spędziłem około godziny, grając w tę grę z moim synem, a on planuje grać dalej, więc mogę śmiało polecić wypróbowanie tej gry.

Pudełka: Zagubione fragmenty

Cena: Możliwość wypróbowania za darmo, zakup za 7 dolarów Boxes: Lost Fragments to gra logiczna typu escape od Snapbreak, firmy znanej z gier tego gatunku. Po rozpoczęciu od razu przejdziesz do samouczka z ograniczonymi informacjami na temat Twojej postaci i jej sytuacji, wystarczy prosta notatka z prośbą o pomoc. Samouczek jest dobrze przemyślany, a grę można łatwo opanować, chociaż wiele późniejszych zagadek okazuje się trudnymi. Grafika, dźwięki i rozgrywka są na najwyższym poziomie, ale pamiętaj, że darmowa wersja oferuje tylko niewielki przedsmak wrażeń. Aby odblokować wszystkie trzy rozdziały, będziesz musiał zapłacić 7 dolarów, co może wydawać się wysokie w przypadku krótszej gry. Jednak nadal warto, jeśli lubisz łamigłówki przypominające klasyki takie jak Myst, który jest moim ulubionym.

Niebieski zamek PWC

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji
niebieski zamekAndrew Grush / Android AuthorityBluelock Project: World Champion to gra piłkarska w stylu anime, podobna stylem do gier takich jak Neo Japan Pro Wrestling czy Uma Musume. Spędzasz czas na różnego rodzaju szkoleniach dla swojego zespołu, a nawet możesz przyjąć rolę trenera i nie tylko. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniesz poproszony o aktualizację gry w celu pobrania reszty aktualizacji. Kiedy już to zrobisz, wskoczysz w naprawdę fajne doświadczenie, pamiętaj jednak, że nie jest to typowa gra piłkarska w stylu FIFA, ze znacznie większym naciskiem na historię, rozwój postaci i nie tylko.

Pyszna tajemnica rezydencji

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Gamehouse jest znane z gier polegających na zarządzaniu łamigłówkami, w tym z serii Delicious. Najnowszy wpis kontynuuje znaną formułę: musisz pomóc w prowadzeniu i zarządzaniu kuchnią, ale za kulisami dzieje się znacznie więcej z mnóstwem sekretów do odblokowania i ważną zagadką do rozwiązania. Kto stoi za truciznami? To zależy od Ciebie, aby się tego dowiedzieć. Jeśli grałeś w inne ich gry, powinieneś mieć całkiem niezłe pojęcie o tym, w co się pakujesz.

Możesz lubić

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android