Google trafił na MediaMarkt: Pixel 8 z taryfą Vodafone za jedyne 14,99 euro miesięcznie

Google trafił na MediaMarkt: Pixel 8 z taryfą Vodafone za jedyne 14,99 euro miesięcznie

Zupełnie nowy Google Pixel 8 z umową jest obecnie dostępny w MediaMarkt po okazyjnej cenie. Potężny smartfon możesz tam kupić z taryfą 5 GB w sieci Vodafone za jedyne 14,99 euro miesięcznie. Powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej transakcji.

Google Pixel 8 z taryfą 5 GB za 14,99 euro w MediaMarkt

Z Piksel 8 Google wprowadziło niedawno szczególnie ciekawy smartfon, który już teraz możecie sprawdzić Sklep z urządzeniami AGD możesz zabezpieczyć w absolutnie najniższej cenie. Telefon komórkowy wyposażony w doskonały aparat jest objęty taryfą w sieci Vodafone Opłata ryczałtowa Allnet i 5 GB danych LTE tylko raz 14,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 194,93 euro za cenę połączenia, dopłatę i wysyłkę. Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego jest to naprawdę najlepsza oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: Vodafon
Taryfa: zielona stawka ryczałtowa LTE all-net, SMS kosztuje 0,19 euro
Ilość danych LTE 5 GB (maks. pobieranie 21,6 Mbit/s) Roaming w UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Pixel 8 z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
14,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 149,99 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczne i doliczone koszty jednorazowe) 554,69 euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 598,98 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartości urządzenia i bonusy) -44,29 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-1,85 Euro

Zobacz ofertę

Pixel 8 nie jest obecnie dostępny w cenie mniejszej niż 599 euro. Jeśli odejmiemy tę wartość od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, pozostanie nam -100,85 euro w przypadku czystej taryfy. Odpowiedni -1,85 euro miesięcznie. Otrzymujesz więc smartfon w pakiecie z taryfą 5 GB efektywnie taniej, niż gdybyś kupował go osobno.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, dopiero wtedy zapłacona zostanie niska cena. Ale nie martwcie się, jeśli zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Do oferty w MediaMarkt

Google Pixel 8: telefon komórkowy średniej klasy z najlepszymi funkcjami

Pixel 8 ma moc Procesor Tensor G3 wyposażony i posiada imponujący aparat. Choć smartfon wyceniony jest ze średniej półki, to nowy oferuje Podwójny aparat 50 MP wyjątkową jakość obrazu, która może nawet przewyższyć Samsunga Galaxy S23 lub Xiaomi 13. Poza tym jest to Pixel 8 niezwykle wytrzymały zaprojektowany i oferuje praktyczne funkcje, takie jak Tryb noktowizyjny i magiczna gumka z Google'a.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android