64 powiedzenia o szczęściu: najpiękniejsze słowa mądrości dla WhatsApp & Co.

64 powiedzenia o szczęściu: najpiękniejsze słowa mądrości dla WhatsApp & Co.

Jeśli nie wiesz, jak najlepiej wyrazić swoje poczucie szczęścia, chętnie Ci pomożemy. Zebraliśmy całą gamę pięknych i zabawnych powiedzeń o szczęściu, które możesz wysłać znajomym i rodzinie za pośrednictwem WhatsApp, Facebooka lub na własnoręcznie wykonanej kartce.

Wersja:2.23.12.75

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

19 słów mądrości o szczęściu

Nasze ulubione powiedzonka i motta na temat szczęścia i zadowolenia:

Szczęście jest wtedy, gdy się nim dzielisz. Życie składa się z wielu małych monet, a ci, którzy wiedzą, jak je podnieść, mają fortunę. Żyj do przodu i myśl wstecz, ucz się na błędach i znajdź szczęście. Największą przyjemnością jest zadowolenie z siebie. Nikt nie może być całkowicie szczęśliwy, bo szczęście polega właśnie na pragnieniu. Jesteś szczęśliwym małżeństwem, jeśli wolisz wrócić do domu niż go opuścić. Świecącą gwiazdę widać tylko wtedy, gdy przechodzi. Bogacić się możesz tylko dzięki rzeczom, których nie pragniesz. Szczęście to miłość. Szczęśliwy jest każdy, kto potrafi kochać siebie i innych. Prawdziwi artyści życia są już szczęśliwi, gdy nie są nieszczęśliwi. Nie wolno konsumować więcej szczęścia niż produkujesz. Znalezienie ludzi, którzy czują i czują razem z nami, to prawdopodobnie najpiękniejsze szczęście na ziemi. Prawdziwe szczęście polega na czynieniu dobra. Kiedy cieszymy się życiem, chwile szczęścia przychodzą naturalnie.Podobnie jak ludzie, zwierzęta odczuwają radość i ból, szczęście i nieszczęście. Najwyższą formą szczęścia jest życie z pewnym stopniem szaleństwa. Szczęście to po prostu dobre zdrowie i słaba pamięć. Pomimo wielu niespełnionych życzeń istnieje spełnione życie. Wiele osób traci małe szczęście, na próżno czekając na wielkie.

Chcesz napisać coś miłego dla osób, które coś dla Ciebie znaczą? W tym filmie mamy najpiękniejsze powiedzenia:

26 słodkich powiedzeń powodzenia dla przyjaciół i rodziny

Jeśli chcesz wysłać swoim bliskim miłe powiedzenie, które pokaże im, co dla Ciebie znaczą i jak się masz:

Z Tobą każdy dzień jest jak słońce. Twój uśmiech to moja codzienna dawka szczęścia. Bycie szczęśliwym oznacza spędzanie chwil z ludźmi, których kochasz. Jesteś tęczą na moim szarym niebie. Moje serce rozkwita w Twojej obecności. Przy Tobie mogę być sobą bez obawy przed oceną i to daje mi satysfakcję. Prawdziwe szczęście można znaleźć w prostych radościach życia. Z tobą u mojego boku czuję się niepokonany. Najszczęśliwsze chwile to te, które przeżywamy razem. Dziękuję, że napełniłeś moje życie tak wielką radością. W Twoich ramionach czuję się bezpieczna i szczęśliwa. Jesteś kluczem do mojego szczęścia. Zadowolenie ma miejsce wtedy, gdy jesteś wdzięczny za to, co masz. Twoja przyjaźń jest moim szczęśliwym talizmanem. Bycie szczęśliwym oznacza docenianie małych rzeczy – takich jak Ty. Mógłbym z Tobą podbić świat, a mimo to jestem szczęśliwy po prostu będąc przy Tobie. W Twojej obecności rozkwita nawet najbardziej ponury dzień. Nasza przyjaźń jest jak skrzynia skarbów pełna chwil szczęścia. Czas płynie z Tobą, a każda chwila jest cenna. Prawdziwe zadowolenie oznacza docenianie małych chwil szczęścia, które dzielimy ze sobą. W Twoich oczach odnajduję swoje szczęście. Prawdziwe szczęście jest wtedy, gdy masz kogoś, z kim możesz dzielić się wszystkim, tak jak ty. Jesteś melodią mojego życia, która zawsze mnie uszczęśliwia. Prawdziwe szczęście jest wtedy, gdy masz kogoś, przy kim możesz milczeć, nie czując się samotny. Jesteś moją skałą i największym źródłem szczęścia. Jesteś powodem dla którego moje serce tańczy ze szczęścia.

19 sarkastycznych powiedzeń o szczęściu

Jeśli Twoi znajomi bardziej lubią czarny humor lub chcesz naśmiewać się z własnej passy pechów, możesz użyć następujących paskudnych powiedzeń o szczęściu:

Gdyby szczęście było kolorem, prawdopodobnie byłoby niewidoczne. Szczęście jest jak motyl – trudno go złapać, a potem szybko ginie.Na początku nie mieliśmy szczęścia, a potem i pecha. Szczęście jest wtedy, gdy zorientujesz się, że w lodówce jest jeszcze coś słodkiego. Gdyby szczęście było walutą, przez większość czasu byłbym spłukany. Szczęśliwy? Och, to była ta krótka chwila przed włączeniem alarmu. Szczęście jest wtedy, gdy zapominasz o tym, co sprawiło, że byłeś nieszczęśliwy. Gdyby szczęście było superbohaterem, prawdopodobnie byłbym jego nemezis. Szczęście jest wtedy, gdy zorientujesz się, że zapomniałeś iść do pracy w poniedziałek. Po co szukać szczęścia, skoro można być nieszczęśliwym? Łatwiejsze i ciekawsze jednocześnie! Komu potrzebne szczęście, skoro można zjeść czekoladę? Po co gonić za szczęściem, skoro można po prostu leżeć na kanapie i jeść pizzę? Mój przepis na szczęście? Odrobina sarkazmu, szczypta ironii i mnóstwo czekolady. Szczęście jest jak żart: czasami go nie rozumiesz. Szczęście jest wtedy, gdy zdajesz sobie sprawę, że jeszcze nie skończyła Ci się kawa. Czy to szczęście, gdy wejdziesz na wagę i stwierdzisz, że jest zepsuta? Być szczęśliwym? To tylko legenda, którą elfy opowiadają swoim dzieciom. Szczęście jest jak tęcza: miło na nie patrzeć, ale ostatecznie to tylko wizualne oszustwo. Szczęście jest jak jednorożec: są ludzie, którzy twierdzą, że je widzieli, ale nikt nie ma na to żadnego dowodu.

Więcej zbiorów powiedzeń:

Quiz: Czy znasz znaczenie tych emoji w Whatsapp and Co.?

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android