Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 13T Pro z taryfą 20 GB taniej niż bez + tablet za darmo

Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 13T Pro z taryfą 20 GB taniej niż bez + tablet za darmo

W MediaMarkt możesz obecnie kupić topowy smartfon Xiaomi 13T Pro z 20 GB pojemności na dane w sieci Vodafone w absolutnie okazyjnej cenie. Jest też cenny prezent. Obliczyliśmy wszystkie koszty i pokażemy, dlaczego warto go kupić.

MediaMarkt: Xiaomi 13T Pro bezkonkurencyjnie tani + darmowy tablet

Xiaomi ma telefon komórkowy z 13T Pro doskonały sprzęt sprzętowy dostarczony. W MediaMarkt szczególnie tanio i przez krótki czas można go dostać w wersji z 512 GB pamięci z taryfą „Green LTE” w sieci Vodafone: za jedyne 24,99 euro miesięcznie Jest też flagowy smartfon z ryczałtem all-net 20 GB Ilość danych LTE (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 123,94 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę. Dostajesz za to jednego Xiaomi Redmi Pad SE o wartości 149 euro w prezencie. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Zielona sieć LTE: Vodafon
20 GB LTE– Ilość danych (maks. 25 Mbit/s) Zryczałtowana stawka Allnet i SMS w roamingu UE, obejmująca minimalny okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Xiaomi Redmi Pad SE o wartości 149 euro w prezencie
Bonus 50 euro za przeniesienie numeru telefonu

Xiaomi 13T Pro z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
24,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 99 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
723,70 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 538,95 euro (telefon komórkowy) + 149 euro (tablet)

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 50 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i premia) -14,25 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-0,59 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13T Pro z 512 GB i 12 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 539 euro łącznie z wysyłką. Tablet kosztuje co najmniej 149 euro. Jeśli odejmiemy te wartości oraz premię za przeniesienie numeru telefonu od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, zostanie nam -14,25 euro za taryfę. Odpowiedni -0,59 euro miesięcznie – więc topowy smartfon dostaniesz tu za około 14 euro taniej niż kupując osobno, a dodatkowo otrzymasz taryfę 20 GB w sieci Vodafone.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 13T Pro?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi 13T Pro:

Xiaomi 13T Pro łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi 13T Pro ma taki Wyświetlacz AMOLED 6,7-Zoll-144-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 19 minut 120 W. Zintegrowany Aparat Leica oferuje 50 MP dla obiektywów głównych i teleobiektywów, ultraszerokokątny 12 MP i przedni aparat 20 MP.

Do oferty w MediaMarkt

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android