Jak pobrać i zainstalować Google Chrome na dowolnym urządzeniu

Jak pobrać i zainstalować Google Chrome na dowolnym urządzeniu

Według Stat Counter najpopularniejszą przeglądarką internetową jest Google Chrome, z 63% udziałem na świecie. Jeśli należysz do pozostałych 37% i chcesz wypróbować przeglądarkę Chrome, pobranie i zainstalowanie przeglądarki Chrome na dowolnym urządzeniu jest łatwe.
Czytaj więcej: 20 porad i wskazówek dotyczących przeglądarki Google Chrome dla Androida

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby pobrać i zainstalować Google Chrome na komputerze, przejdź do witryny Chrome i pobierz plik instalacyjny z istniejącej przeglądarki. Przejdź do Apple App Store i zainstaluj aplikację Chrome na komputerze Mac, iPhonie lub iPadzie. W przypadku systemu Android pobierz i zainstaluj ze sklepu Google Play.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Pobierz i zainstaluj Chrome na komputerze Mac

Przejdź do witryny Google Chrome, korzystając z istniejącej przeglądarki na komputerze Mac (w tym przypadku Safari). Strona powinna automatycznie wykryć, jakie to urządzenie. Kliknij niebieski Pobierz Chrome przycisk. Powinien zostać pobrany plik instalacyjny. Znajdziesz googlechrome.dmg plik w folderze pobierania Safari w prawym górnym rogu.

Kliknij „Pobierz Chrome”Pobierz Macbooka Chrome 3

Otwórz plik, a następnie przeciągnij i upuść Chrome na swój plik Aplikacje teczka. Kliknij dwukrotnie ikonę Chrome Aplikacje i uruchom przeglądarkę.

Pobierz Macbooka Chrome 2Otwórz plikZrzut ekranu 2024 04 07 o 16.31.11Kliknij dwukrotnie ikonę Chrome

Pobierz i zainstaluj Google Chrome w systemie Windows

Otwórz witrynę Google Chrome w domyślnej przeglądarce na swoim komputerze. Strona powinna automatycznie wykryć używaną wersję systemu Windows. Kliknij Pobierz Chrome. The ChromeSetup.exe plik zostanie pobrany do folderu Pobrane. Uruchom instalator i poczekaj, aż przeglądarka się zainstaluje. Po zakończeniu instalacji otworzy się nowa karta Chrome.oknaKliknij „Pobierz Chrome”.Windows pobierz Chrome 2Uruchom instalatorWindows pobierz Chrome 3

Zainstaluj Chrome na iPhonie lub iPadzie

Aby zainstalować Chrome na iPhonie lub iPadzie, otwórz App Store na swoim urządzeniu. Kliknij przycisk wyszukiwania w prawym dolnym rogu i wpisz Chrom. Znajdź aplikację i dotknij ikony instalacji (chmura ze strzałką w dół). Zainstalowaną aplikację znajdziesz na jednej ze stron ekranu głównego.

Zainstaluj Chrome na Androidzie

Większość telefonów z systemem Android jest wyposażona w przeglądarkę Google Chrome jako domyślną przeglądarkę. Jeśli chcesz zainstalować tę aplikację samodzielnie, możesz ją pobrać ze sklepu Google Play. Otwórz Sklep Play i wyszukaj GoogleChrome. Możesz dotknąć zainstalować lub nazwę, aby zobaczyć więcej informacji. Na stronie informacji o aplikacji dotknij zainstalować aby pobrać aplikację. Jeśli Chrome jest aplikacją domyślną, zobaczysz Aktualizacja jako opcja zamiast zainstalować.

Często zadawane pytania

Gdzie jest zainstalowana przeglądarka Chrome na komputerze Mac? Google Chrome znajdziesz w folderze Aplikacje na komputerze Mac. Gdzie jest zainstalowana przeglądarka Google Chrome w systemie Windows? Przeglądarka Chrome zostanie zainstalowana na dysku systemowym (np. C:) na Twoim komputerze. Google nie umożliwia zainstalowania go na innym dysku. Czy możesz zainstalować przeglądarkę Chrome na Raspberry Pi? Raspberry Pi nie obsługuje przeglądarki Google Chrome. Możesz obejść ten problem, instalując przeglądarkę Chromium, wersję Chrome o otwartym kodzie źródłowym. Jak ustawić Chrome jako domyślną przeglądarkę? W zależności od urządzenia domyślną przeglądarkę możesz zmienić na wiele sposobów, ale zazwyczaj wiąże się to z przejściem do menu ustawień urządzenia. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz przewodnik dotyczący ustawiania przeglądarki Google Chrome jako przeglądarki domyślnej. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android