OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition lepiej wykorzystuje tę dużą ramkę

OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition lepiej wykorzystuje tę dużą ramkę

TL; DR Zegarek OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition ma dwukolorową tarczę i hybrydowy pasek z gumy fluorowo-skórzanej w kolorze niebieskim z białymi akcentami. OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition kosztuje o 30 funtów więcej niż zwykły OnePlus Watch 2. OnePlus wprowadza także OnePlus Pad Go do Europy. OnePlus Watch 2 to świetny smartwatch nie tylko dla użytkowników OnePlus, ale także dla wszystkich użytkowników Androida. Jak zauważyliśmy w naszej recenzji OnePlus Watch 2, jest to dobry wysiłek ze strony OnePlus, ale nie jest to idealny smartwatch. Duże rozmiary smartwatcha sprawiają, że jest to trudna propozycja dla szczupłych nadgarstków, a duże ramki zegarka w ogóle nie wpływają na estetykę. OnePlus znalazł sprytne rozwiązanie, aby ukryć duże ramki, co widać w zapowiedzianym właśnie nowym OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition.

OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition

Wcześniej informowaliśmy o obecności edycji Nordic Blue zegarka OnePlus Watch 2, a teraz firma oficjalnie ją wypuściła.OnePlus Watch 2 Nordic Blue EditionOnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition jest wewnętrznie taki sam jak zwykły OnePlus Watch 2. Zmienił się jedynie wygląd zewnętrzny urządzenia. OnePlus pobłogosławił gigantyczne ramki zegarka dwukolorową niebieską tarczą, dodając więcej charakteru urządzeniu do noszenia, mimo że może on zamknąć Cię w estetyce w niebieskim motywie. Niektórym może przeszkadzać zawsze widoczna grafika tarczy, gdy nie jest ona umieszczona na tarczy zegarka, ale jest to kompromis, który trzeba zaakceptować.OnePlus Watch 2 Nordic Blue EditionWersja Nordic Blue Edition ma nowy hybrydowy skórzany pasek łączący fluoro-kauczuk i prawdziwą skórę. Zgodnie z oczekiwaniami jest on w kolorze niebieskim z białymi szwami, które uzupełniają dwukolorową tarczę i estetykę zegarka. Tarcza zegarka uzupełnia również ogólny motyw Watch 2, ale uważamy, że tarczę zegarka można uzyskać również na standardowym Watch 2.

Ceny i dostępność OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition

OnePlus Watch 2 Nordic Blue będzie kosztować 329 funtów w Wielkiej Brytanii i 379 euro (~405 dolarów) w UE. Widzimy jednak, że Watch 2 Nordic Blue jest dostępny w Wielkiej Brytanii za 299 funtów, co obejmuje zniżkę aktualnie obowiązującą na stronie internetowej. Dla porównania, standardowa edycja zegarka OnePlus Watch 2 kosztuje 299 GBP w Wielkiej Brytanii i 269 GBP po obniżce. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się dzisiaj, a edycja specjalna będzie dostępna w otwartej sprzedaży 7 maja. Oferty w przedsprzedaży obejmują bezpłatny OnePlus Buds 3, obniżka ceny o 80 € ~ (85 $) przy zamówieniu w przedsprzedaży w ciągu pierwszych 48 godzin i obniżka o 30 € na później. Zegarek OnePlus 2Zegarek OnePlus 2OnePlus Watch 2 działa z systemem Wear OS 4 • Unikalna architektura dwuchipowa • Niesamowita żywotność bateriiOnePlus x Wear OS OnePlus Watch 2 to firmowy smartwatch drugiej generacji i pierwsze urządzenie do noszenia OnePlus z platformą Wear OS, oferujące znacznie więcej inteligentnych funkcji, w tym dostęp do sklepie Google Play. Posiada również architekturę dwusilnikową z dwoma chipsetami pracującymi jednocześnie, aby zapewnić wielodniową żywotność baterii.

OnePlus Pad Go przybywa do Europy

Pad OnePlus GoOprócz OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition, OnePlus Pad Go pojawi się również w Europie. OnePlus Pad Go będzie kosztować 299 funtów w Wielkiej Brytanii i 329 euro (~352 dolarów) w UE. Sprzedaż urządzenia rozpoczęła się dzisiaj. OnePlus Pad Go jest wyposażony w 11,35-calowy wyświetlacz LCD o częstotliwości odświeżania 90 Hz i rozdzielczości 2408 x 1720 pikseli. Za jego działanie odpowiedzialny jest MediaTek Helio G99 SoC, 8 GB RAM i 128 GB pamięci. Tablet ma baterię o pojemności 8000 mAh i obsługuje szybkie ładowanie o mocy 33 W. OnePlus Pad Go jest sprzedawany w wariancie wyposażonym w LTE.
Masz wskazówkę? Mów do nas! Wyślij e-mail do naszych pracowników na adres [email protected]. Możesz zachować anonimowość lub uzyskać uznanie za informacje, to Twój wybór.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android