Najlepsze nowe aplikacje

Najlepsze nowe aplikacje

Michał Derbort 10. kwietnia 2024

Na kolejnych stronach znajdziesz najlepszych przedstawicieli aplikacji, które w ciągu ostatnich kilku tygodni trafiły do ​​sklepów z aplikacjami. Miłego przeglądania!

Wyjaśnienie matematyki
Easy Math – pomocnik w zadaniach domowych AI

Zmorą wielu uczniów jest matematyka. Niestety nikt nie jest w stanie uniknąć tego tematu i często jest to właśnie absolutny zabójca na świadectwie.

Dzięki Easy Math dostępna jest pomoc, która sprawia, że ​​wkuwanie staje się nieco łatwiejsze. Obsługa jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika. Nawet w przypadku skomplikowanych zadań terminy można wprowadzać bez żadnych specjalnych zniekształceń. Umożliwia to aparat w telefonie komórkowym i bardzo precyzyjna procedura OCR.

Ponadto w grę wchodzi oczekująca sztuczna inteligencja, która następnie rozwiązuje zadanie i wyraźnie pokazuje i wyjaśnia poszczególne etapy obliczeń.

Należy wyraźnie wspomnieć, że bez zamierzonych zakupów w aplikacji ten kandydat jest mało użyteczny, ponieważ użytkownik jest nieustannie bombardowany reklamami.

Łatwa matematyka do rozwiązywania zadań matematycznych

Notatka: Bardzo dobry

Gdzie podział się cały węgiel?
Mój budżet

Czy znasz to uczucie, gdy w miesiącu zostaje Ci całkiem sporo pieniędzy? Dobre planowanie finansowe jest niezwykle ważne, szczególnie w czasach, gdy koszty życia gwałtownie rosną.

Logiczne jest, że powierzymy to zadanie aplikacji. To jest właśnie ten kandydat. Bardzo pozytywne jest to, że interfejs jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Przedstawione funkcje nadają się do codziennego użytku i wydają się nie wymagać wykształcenia ekonomicznego.

Za tę aplikację odpowiedzialna jest Fundacja Niemcy w Plusie. Oznacza to między innymi, że aplikacja jest całkowicie darmowa i wolna od reklam – chociaż to stowarzyszenie z pewnością byłoby zadowolone z jednej lub dwóch darowizn.

Mój budżet

Mój budżet

Notatka: Przerażający

siła życia
Ciśnienie krwi – poziom cukru we krwi

Diabetycy i pacjenci z nadciśnieniem muszą stale mierzyć i rejestrować te wartości. Istnieją również aplikacje tego typu. Ale przechodząc od razu do rzeczy: diabeł tkwi w szczegółach.

Testowany tutaj kandydat jest bezpłatny; jeśli chcesz wyeliminować irytującą reklamę, płacisz jednorazową opłatę w wysokości 3,29 euro. To, czego twórcy z pewnością nie chcą przyznać, to brutalna świadomość, że mamy tu do czynienia w najlepszym razie z aplikacją hobbystyczną, która również jest dość niejednolita. Poziom cukru we krwi mierzy się w mmol/l i na próżno szukamy zmiany na mg/dl, mimo że jest to standardowa jednostka miary w wielu częściach kraju.

W razie wątpliwości wystarczy arkusz w Excelu, aby zmierzyć ciśnienie; każdy, kto musi regularnie mierzyć poziom cukru we krwi, jest uzależniony od insuliny. W tym przypadku za układy pomiarowe płaci kasa chorych, a zazwyczaj dostępny jest interfejs do smartfona i bezpłatna aplikacja.

Dlatego też ta aplikacja ma ograniczone zastosowanie, zgodnie ze wskazaniami medycznymi.

Ciśnienie krwi – poziom cukru we krwi

Ciśnienie krwi – poziom cukru we krwi

Notatka: Umiarkowany

Jasne na stół
Czytnik XLSX: przeglądaj, edytuj Excel

Istnieją: ludzie, którzy patrzą na tabele Excela nawet na stosunkowo małym wyświetlaczu telefonu komórkowego.

Dlaczego nie? W Playstore jest mnóstwo odpowiednich aplikacji, XLSX Reader to jedna z tych aplikacji, która również wypada całkiem nieźle.

W odróżnieniu od nazwy „XLSX Reader”, ten mały pomocnik umożliwia także edycję takich plików. Twórcy ćwiczą też niedopowiedzenie: nie kończy się to tylko na plikach Excel – aplikacja radzi sobie także z plikami Worda i prezentacjami Powerpointa, a w kieszeni mamy też wymarzony czytnik PDF.

Podobnie jak w przypadku wielu innych aplikacji, liczne reklamy zabójczo wpływają na produktywność, co w konsekwencji prowadzi do odjęcia punktów. Przynajmniej wersja bez reklam za niewielką opłatą miałaby tutaj sens.

Czytnik XLSX: przeglądaj, edytuj Excel

Czytnik XLSX: przeglądaj, edytuj Excel

Notatka: Jelito

Komórka daleko?
Znajdź mój telefon za pomocą Clap, Flash

Kiedy staję przed pytaniem, pod jaką górą papieru tym razem zakopałem komórkę, przypominam słynne szukanie igły w stogu siana.

Dobrym sposobem na ponowne odnalezienie urządzenia jest zadzwonienie do siebie przy użyciu innego telefonu lub zainstalowanie tej aplikacji. Lokalizacja jest ujawniana poprzez klaskanie.

Jedyną głupią rzeczą jest to, że osoba poszukująca musi wiedzieć z wyprzedzeniem, że wkrótce ponownie straci swoje urządzenie mobilne, ponieważ zawsze konieczne jest wcześniejsze aktywowanie aplikacji.

Znajdź mój telefon w klaskaniu

Znajdź mój telefon w klaskaniu

Notatka: Jelito

Metalu, gdzie jesteś?
Wykrywacz metalu Wykrywacz metalu

Istnieje kilka metod wykrywania ukrytego metalu, np. rur energetycznych lub wodociągowych. Jednym z nich jest odważne wiercenie. Bardzo odświeżające uczucie mrowienia lub bardzo mokre stopy sygnalizują, że majsterkowicz złapał coś podobnego.

Nieniszczącą alternatywą jest wykrywacz metalu. Możesz to kupić w sklepie ze sprzętem lub możemy użyć takiej aplikacji, aby odpowiednio przeszkolić nasz smartfon. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy jednak wcześniejsze wykonanie pomiarów testowych.

Wykrywacz metalu Wykrywacz metalu

Wykrywacz metalu Wykrywacz metalu

Notatka: Jelito

Wycieczki z uchwytami
GetYourGuide: Reisen i bilety

Cóż, to pomocnik, który naprawdę wprawia Cię w dobry nastrój. Wiesz, że
To z pewnością prawda: zaraz po przybyciu na miejsce wakacji pojawia się pytanie, co tam robić.

Pomysłowy podróżnik z wyprzedzeniem zdobywa informacje w Internecie, ale szybko okazuje się, że są to informacje…
są niekompletne i że czasami trudno jest ustalić, gdzie należy uiścić opłaty za wstęp na określone wydarzenia lub wizyty.

GetYourGuide wkracza w tę lukę. Na miejscu nie tylko znajdziesz najważniejsze atrakcje, ale możesz także zarezerwować i opłacić niezbędne opłaty za wstęp w aplikacji. Oszczędza to dodatkowe biegi. Podróżni oszczędzają sobie mnóstwo czasu oczekiwania, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu turystycznego.

Dzięki dobrze zorganizowanemu interfejsowi możesz szybko znaleźć interesujące Cię oferty i zarezerwować je, jeśli nadal jesteś zainteresowany. Kupony zakupione za jego pomocą są zapisywane na smartfonie i bez problemu akceptowane przez uczestniczących dostawców.

GetYourGuide: Reisen i bilety

GetYourGuide: Reisen i bilety

Notatka: Przerażający

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android