Amazon rozdaje alternatywy dla AirPods w specjalnej cenie

Szukasz wysokiej jakości słuchawek Bluetooth, które nie są zbyt drogie? W takim razie Amazon ma obecnie dla Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz: Soundcore P2 Mini. Słuchawki oferują doskonałą jakość i są znacznie tańsze niż AirPods firmy Apple. Przyjrzeliśmy się bliżej modelowi i podpowiemy, czy są warte swojej ceny.

Amazonka

Soundcore Life P2 Mini jest bezkonkurencyjny w cenach Amazon

Chcąc kupić prawdziwe AirPods od Apple, za najprostszą wersję trzeba jeszcze zapłacić około 120 euro. Nie tania zabawa, zważywszy, że można go używać wyłącznie do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych. Dzięki Soundcore Life P2 Mini Amazon oferuje obecnie najlepiej sprzedające się słuchawki za jedyne 22,99 Euro (zobacz ofertę na Amazon). Słuchawki zwykle kosztują co najmniej 30 euro.

Soundcore Life P2 MiniSoundcore Life P2 Mini

Soundcore Life P2 Mini

Zamiast 39,99 euro sugerowana cena detaliczna: douszne słuchawki Bluetooth z intensywnym basem, czasem pracy baterii do 32 godzin i złączem USB-C.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 21 kwietnia 2024 r., godzina 6:24

Nie zapomnij: jak zawsze, klienci Prime nie płacą żadnych dodatkowych kosztów wysyłki. Jeśli chcesz kupić produkt jako klient inny niż Prime, powinieneś również zamówić produkty o wartości zamówienia do 39 euro, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę. Jeśli pozostaniesz poniżej tego, zapłacisz 3,99 euro za wysyłkę. Alternatywnie możesz także bezpłatnie przetestować Amazon Prime przez 30 dni i zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie okresu testowego.

Co oferuje Ci Soundcore Life P2 Mini?

Oczywiście w tej cenie nie należy spodziewać się cudów pod względem jakości dźwięku – ale słuchawki radzą sobie na Amazonie całkiem nieźle z notą 4,4 na 5 gwiazdek z ponad 40 000 recenzji. Chwalono przede wszystkim dobry dźwięk i wysoką jakość wykonania.

Zarówno etui ładujące, jak i poszczególne słuchawki mają konstrukcję podobną do słuchawek AirPods Pro firmy Apple. Jednak ze względu na czarny kolor Soundcore nie są tak zauważalne, gdy nosi się je w uchu. Według producenta czas pracy wynosi do 7 godzin i to się skończy Bluetooth 5.2 komunikowane. Słuchawki są nawet dołączone IPX5 Chronione przed strumieniami wody pod dowolnym kątem – dzięki czemu można je używać również podczas uprawiania sportu lub podczas ulewnego deszczu. Są kompatybilne z systemami Android, iOS, komputerami PC, Mac i innymi urządzeniami Bluetooth.

Interesujące wydają się także zintegrowane programy dźwiękowe. Tutaj możesz wybierać pomiędzy trzy tryby dźwięku Wybierz jednym naciśnięciem przycisku: wzmocnienie basów dla intensywnych utworów, tryb podcast dla podcastów i książek audio oraz tryb podpisu dla wszystkich innych rodzajów muzyki.

Soundcore Life P2 Mini teraz od 22,99 € na Amazon

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 21 kwietnia 2024 r., godzina 1:37

Dla porównania: AirPods Pro potrafią jeszcze więcej – ale też kosztują dużo więcej:

AirPods Pro są praktyczne

Alternatywa AirPods na Amazon: czy warto kupić?

Za cenę poniżej 30 euro naprawdę nie można się pomylić. Soundcore Life P2 Mini są znacznie tańsze niż AirPods, ale może nie wyglądać tak stylowo. The Jakość, funkcjonalność i jakość dźwięku są przekonujące Jednak – biorąc pod uwagę niską cenę. Jeśli nie chcesz wydawać 120 euro na AirPods, te słuchawki Bluetooth będą dobrym wyborem.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech