Samsung wprowadza One UI 6.1 z ograniczonymi funkcjami AI dla serii S21 i starszych modeli składanych (aktualizacja)

Samsung wprowadza One UI 6.1 z ograniczonymi funkcjami AI dla serii S21 i starszych modeli składanych (aktualizacja)

Robert Triggs / Android AuthorityGalaxy Z Fold 4 (L) kontra Galaxy Z Flip 4 (R)TL;DR Samsung wprowadza One UI 6.1 do swoich flagowców na lata 2021 i 2022, w tym składanych modeli z serii S i Galaxy Z, zaczynając od swojego domu rynek Korei Południowej. Aktualizacja zostanie wprowadzona do serii Galaxy S22, Galaxy S21, Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3. Oczekuje się, że wkrótce aktualizacja z funkcjami Galaxy AI otrzyma również inne regiony. Aktualizacja: 2 maja 2024 r. (12:45 ET): Od teraz seria Galaxy S21 i Galaxy Z Flip 3 mają ograniczony przedsmak funkcji Galaxy AI. Dziennik zmian tych telefonów wspomina jedynie o funkcji Circle to Search w ramach aktualizacji One UI 6.1. Wygląda na to, że Z Fold 3 otrzyma znacznie więcej funkcji AI, w tym tapety generowane przez AI i generatywną edycję obrazów AI.


Oryginalny artykuł: 2 maja 2024 r. (10:09 ET): Funkcje Galaxy AI to najgorętszy nowy zestaw funkcji w One UI 6.1 i odegrały dużą rolę w korzystaniu z Galaxy S24. Samsung wdraża One UI 6.1 z Androidem 14 i Galaxy AI w serii Galaxy S23, a aktualizacja dotarła niedawno do serii Galaxy S22. Ale firma na tym nie skończyła, ponieważ zauważono, że aktualizacja zostanie wprowadzona do serii Galaxy S21 i kilku składanych telefonów poprzedniej generacji, a mianowicie Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z. Odwróć 3.

Seria Galaxy S21 otrzymuje aktualizację One UI 6.1

Jak zauważył Sammobile na forach społeczności Samsunga, Samsung wprowadza aktualizację One UI 6.1 dla serii Galaxy S21. Aktualizacja jest wprowadzana na Galaxy S21, Galaxy S21 Plus i Galaxy S21 Ultra, chociaż Galaxy S21 FE nie jest objęty tym wdrożeniem.Aktualizacja Samsunga Galaxy S21 One UI 6.1 z Galaxy AISeria Samsung Galaxy S21 — aktualizacja One UI 6.1 z Galaxy AIKorea to pierwszy region, który otrzyma aktualizację, chociaż oczekuje się, że wkrótce dołączą do niej inne regiony. Dzięki temu nawet flagowce Samsunga z serii S na rok 2021 dołączają do imprezy AI.

Jeden interfejs użytkownika 6.1 dla Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4

Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4 zostały wprowadzone na rynek w 2022 roku i nadal są bardzo wydajnymi urządzeniami składanymi. Samsung obiecał dla nich rozbudowane wsparcie programowe, nic więc dziwnego, że nawet oba te telefony otrzymają aktualizację (Fold 4, Flip 4), jak zauważył Sammobile (1, 2).Aktualizacja Samsunga Galaxy Z Fold 4 One UI 6.1 z Galaxy AISamsung Galaxy Z Fold 4 – Aktualizacja One UI 6.1 z Galaxy AI Aktualizacje dodają wiele nowych funkcji, dzięki czemu są ogromne dla obu telefonów.Aktualizacja Samsunga Galaxy Z Flip 4 One UI 6.1 z Galaxy AISamsung Galaxy Z Flip 4 — aktualizacja One UI 6.1 z Galaxy AIAgain, zostanie w pierwszej kolejności udostępniona w Korei Południowej, a szersze wdrożenie spodziewane jest w nadchodzącym tygodniu.

Jeden interfejs użytkownika 6.1 dla Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3 z 2021 roku również dołączają do pociągu szumu AI. Obydwa telefony otrzymają teraz aktualizację One UI 6.1 z funkcjami Galaxy AI.
Aktualizacja Samsunga Galaxy Z Fold 3 One UI 6.1 z Galaxy AISamsung Galaxy Z Fold 3 – Aktualizacja One UI 6.1 z Galaxy AIAktualizacja Samsunga Galaxy Z Flip 3 One UI 6.1 z Galaxy AISamsung Galaxy Z Flip 3 – aktualizacja One UI 6.1 z Galaxy AI Sammobile (1, 2) wykryła aktualizację dla Fold 3 i Flip 3. Po raz kolejny pierwszym regionem, który otrzyma te aktualizacje, jest Korea Południowa wraz z innymi regionami wkrótce dołączymy. Czy otrzymałeś aktualizację One UI 6.1 na swoim smartfonie Galaxy? Czy lubisz to? Daj nam znać o swoich doświadczeniach w komentarzach poniżej!
Masz wskazówkę? Mów do nas! Wyślij e-mail do naszych pracowników na adres [email protected]. Możesz zachować anonimowość lub uzyskać uznanie za informacje, to Twój wybór.

Możesz lubić

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android