Przedpłacona eSIM: którzy dostawcy w Niemczech?

Przedpłacona eSIM: którzy dostawcy w Niemczech?

Jeśli masz taryfę na telefon komórkowy z eSIM, nie potrzebujesz już prawdziwej plastikowej karty SIM. Zamiast tego smartfon uzyskuje dostęp do usług operatora komórkowego za pośrednictwem zintegrowanej karty SIM. Funkcja eSIM dostępna jest przy wielu umowach na czas określony. Z karty eSIM można także korzystać u niektórych dostawców usług przedpłaconych.

Aby uzyskać dostęp do komórkowej transmisji danych i sieci komórkowej bez plastikowej karty SIM, Twój smartfon musi obsługiwać eSIM. Dzieje się tak na przykład w przypadku iPhone'ów począwszy od iPhone'a XS.

Aktualizacja z 6 września: Vodafone idzie w ich ślady i teraz oferuje także eSIM dla taryf Callya. Podczas procesu zamawiania online możesz wybrać, czy chcesz kartę „normalną”, czy eSIM. Jeśli zdecydujesz się na eSIM, wszystkie informacje dotyczące jego konfiguracji zostaną przesłane e-mailem.

Którzy dostawcy usług przedpłaconych mają kartę eSIM?

Jeśli nie chcesz wiązać się z operatorem telefonii komórkowej na dłuższą metę, możesz wybrać taryfę na kartę. Oznacza to, że nie musisz płacić miesiąc po miesiącu, ale możesz swobodnie decydować, kiedy doładować swoje środki na karcie przedpłaconej, aby uzyskać dostęp do usług mobilnych. Od jakich dostawców otrzymujesz przedpłaconą kartę eSIM? Należą do nich między innymi:

franek: W Fraenk możesz zarezerwować kartę eSIM bezpośrednio po zawarciu umowy przedpłaconej. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do usług po złożeniu zamówienia, bez konieczności czekania na przesłanie karty SIM (więcej na ten temat na fraenk). Aktualne taryfy w Fraenk

Edek Inteligentny: W Edeka Smart możesz także wybrać eSIM bezpośrednio podczas rezerwacji nowej umowy przedpłaconej. Jeśli korzystasz już z usług operatora ze zwykłą kartą SIM, informację o przejściu na eSIM znajdziesz tutaj (więcej o eSIM w Edeka Smart).

Telekom: Tutaj możesz najpierw zdobyć normalną, standardową kartę SIM na kartę. Po aktywacji skontaktujesz się z obsługą klienta Telekom, która przekaże Ci kartę eSIM do pobrania. Jak zdobyć eSIM, wyjaśniono w centrum usług Telekom.

Vodafon: Od początku września 2022 r. w przypadku kart Callya zamiast klasycznej karty SIM można wybrać eSIM. Dane rejestracyjne zostaną przesłane drogą mailową. Obecni klienci powinni skontaktować się z infolinią. Od początku 2023 r. zmiana dostawcy powinna być możliwa także online.
Simkwadrat / sipgate: U tego dostawcy otrzymujesz również profil eSIM dla wszystkich opcji przedpłaconych.
wiertarka (PremiumSIM, Handyvertag.de, winSIM, DeutschlandSIM i więcej): Tutaj eSIM można aktywować jako główną kartę SIM lub multi-SIM w świecie usług za opłatą.
Congstar: Jeśli korzystasz z taryfy przedpłaconej, skontaktuj się z obsługą klienta pod numerem 0221-79700700, aby wymienić prawdziwą kartę SIM na eSIM. Następnie możesz znaleźć ustawienia w centrum obsługi klienta. W ten sposób otrzymasz eSIM od Congstar.

Aktualne i tanie oferty na kartę znajdziesz tutaj:

eSim na kartę w o2 czy 1&1?

Jakie sieci telefonii komórkowej są dostępne w Niemczech?

Niemieckie sieci komórkowe

o2 i 1&1 obecnie nie oferują opcji eSIM w swoich ofertach przedpłaconych. Tutaj funkcja jest dostępna tylko dla klientów z umowami na czas określony. Nie wiadomo, czy i kiedy to się zmieni.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android