Przewodnik po Howl w Destiny 2 Luny – jak go zdobyć, Wyselekcjonowana rolka i Boska rolka

Przewodnik po Howl w Destiny 2 Luny – jak go zdobyć, Wyselekcjonowana rolka i Boska rolka

Ostatni element arsenału Destiny 2: In the Light's Brave został wreszcie odblokowany, dzięki czemu w ręce graczy trafiają dwie ostatnie ulubione bronie fanów. Ze wszystkich, Howl Luny może być najbardziej prestiżowe, więc logiczne jest, że pozostawiono je na koniec. Zmieniona armata ręczna może być prawie tak samo żarłocznym drapieżnikiem Tygla jak wersja oryginalna, która ukazała się dawno temu wraz z rozszerzeniem Beyond Light. Podobnie jak w przypadku innych broni z arsenału Brave, aby odblokować zadanie, musisz ukończyć zadanie zdolność do niezawodnego farmienia Wycia Luny w Rzezi. Nie zajmuje to jednak dużo pracy, zwłaszcza jeśli masz godzinę lub dwie na oczyszczenie fal wrogów. Jednak Wycie Luny ma naprawdę fenomenalny potencjał, co czyni z niej świetną broń do farmowania, którą można wykorzystać w Żelaznej Chorągwi i Tyglu. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Wyciu Luny, łącznie z tym, którego boga rzuca się, by gonić.

Jak odblokować Wycie Luny

Podobnie jak w przypadku innych broni z arsenału Brave wydanego w Into the Light, Wycie Luny można zdobyć, wykonując zadania w Sali Mistrzów i biorąc udział w nowej aktywności Szturm. Podobnie jak w przypadku innych broni, najpierw musisz ukończyć Wyczyny Siły misję z Lordem Shaxxem, aby odblokować pełny potencjał Sali Mistrzów. Oznacza to również wyeliminowanie pierwszego zadania związanego z bronią, które możesz odebrać od prawego bota Shaxxa, Arcite 99-40, zwanego Niebezpieczeństwo obcego człowieka.Po ukończeniu Feats of Strength możesz teraz odebrać od Arcite dodatkowe zadania z bronią, które obejmują cały dostępny arsenał broni Brave. W tym tygodniu odblokowuje się ostatni z nich, dzięki czemu misja Wycie Luny będzie dostępna do natychmiastowego podjęcia. Ukończ Arcite's Wyć do księżyca Zadanie odblokuje Wycie Luny. Podobnie jak w przypadku innych zadań związanych z bronią, można je ukończyć na dwa różne sposoby: Pokonaj wrogów precyzyjnymi obrażeniami, używając ręcznej armaty w dowolnym miejscu systemu, z dodatkowym postępem za szybkie ostatnie ciosy w Szturmie lub: Pokonaj 50 Strażników, używając ręcznej armaty. Dowolny W przypadku tych kroków wystarczy armata ręczna, chociaż najszybszym sposobem na odblokowanie Wycia Luny jest prawdopodobnie wykonanie kilku rund Rzezi — wyeliminowaliśmy wymóg precyzyjnego zabijania w około 15 falach. Po ukończeniu zadania możesz odwiedzić stronę holograficzny posąg Lorda Shaxxa, który trzyma broń, aby ją „dostroić”. Kiedy dostroisz broń, otrzymasz ją jako losową nagrodę z działań Szturmu i skrzyń z Trofeami Odwagi znacznie częściej niż zwykle. Skorzystaj z dostrojenia, aby farmić Onslaught i ścigać się z rolkami, które najbardziej Ci odpowiadają. Otrzymasz także wybraną przez Bungie wersję Luna's Howl, która zawiera bonusy Eye of the Storm i przerobioną wersję Magnificent Howl, charakterystyczną cechę oryginalnej wersji gry ten pistolet. To całkiem solidna wersja Wycia Luny, którą możesz zabrać prosto do Tygla, jeśli masz na to ochotę.Wycie Luny

Wyselekcjonowane umiejętności Luny Howl

Beczka: Mały otwór Czasopismo: Pociski rykoszetowe Pierwsza kolumna: Oko Burzy Ta broń staje się dokładniejsza i poprawia obsługę w miarę spadku zdrowiaDruga kolumna: Wspaniałe Wycie Liczba precyzyjnych ostatnich ciosów przed przeładowaniem wpływa na całkowitą liczbę przyznanych rund ze zwiększonym zasięgiem i obrażeniami. Precyzyjne ostatnie ciosy z aktywną Magnificent Howl przedłużają efekt na dodatkowe rundy.Korek pochodzenia: Niezłomność Zabójstwa tą bronią zapewniają energię granatu, jeśli używasz podklasy Światła, lub energię walki wręcz, jeśli używasz podklasy Ciemności

Howl God Rolls Luny

Wraz z ponownym wydaniem w arsenale Brave, Howl Luny uległo poważnym zmianom w dostępnych korzyściach. Strzela także szybciej niż oryginał, który był armatą ręczną o prędkości 180 obr./min – ta strzela 140 obr./min. Chociaż Bungie dostosowało swój charakterystyczny atut, Wspaniałe Wycie, tak aby był nieco mniej obezwładniony w Tyglu, nadal jest to imponująca broń PvP. Gdy Magnificent Howl jest aktywne, wzrost obrażeń i zasięgu, jaki otrzymasz, może zabić przeciwników dwoma szybkimi strzałami w głowę, co czyni tę rzecz niezwykle zabójczą w walce z innymi graczami, jeśli będziesz celny i odpowiednio zaplanujesz. Jeśli chodzi o PvE, Howl Luny nie było pierwotnie pomyślany jako broń do zabijania szeregowych kosmitów. To powiedziawszy, nowa pula atutów ma kilka całkiem niezłych opcji, takich jak żar i klips leczący, co czyni ją bardzo realnym wyborem.

Boski Rzut Luny na Howl PvP

Beczka: Strzelba kuta młotkiem Czasopismo: Pociski rykoszetowe Pociski rykoszetują od twardych powierzchni +5 do zasięgu, +10 do stabilnościPierwsza zaleta: Klips leczący / Klips leczący ze strzału: Przeładowanie po ostatnim ciosie zapewnia lekarstwo tobie i pobliskim sojusznikom. Strzał: Częściowe przesuwanie powoduje ponowne załadowanie magazynka tej broni oraz tymczasowo zwiększa zasięg i stabilnośćDrugi atut: Wspaniałe Wycie / Desperackie Środki Wspaniałe Wycie: Liczba precyzyjnych ostatnich ciosów przed przeładowaniem wpływa na całkowitą liczbę przyznanych rund ze zwiększonym zasięgiem i obrażeniami. Precyzyjne ostatnie ciosy z aktywną Magnificent Howl przedłużają efekt na dodatkowe rundy. Desperackie kroki: Końcowe ciosy bronią zapewniają dodatkowe obrażenia. Końcowe ciosy bronią białą i granatem zapewniają większy bonus, który może się kumulować.Arcydzieło: Zasięg Jeśli chodzi o lufę, magazynek i arcydzieło Skowytu Luny, chcesz wycisnąć jak najwięcej zasięgu, minimalizując spadek obrażeń i pozwalając wygrywać walki z jak największej odległości. Ze względu na zalety masz wybór w zależności od tego, jak grasz i co będzie Ci najlepiej służyć. Zarówno Magnificent Howl, jak i Heal Clip nagradzają cię za zdobywanie zabójstw i późniejsze przeładowywanie, a podmuch Cure Heal Clip potencjalnie ułatwia ci przetrwanie następnej walki, miejmy nadzieję, że dzięki nabojom Magnificent Howl w twoim magazynku. Alternatywnie Slideshot umożliwia zwiększenie liczby strzałów, dzięki czemu masz większe szanse na wygranie pierwszej walki. Bis to także solidny wybór, zwiększający twoją celność przy każdym zabiciu, co, miejmy nadzieję, pomoże ci w zadawaniu bardziej precyzyjnych ciosów. Jeśli chodzi o samo Wspaniałe Wycie, jest to potężna cecha, której nie znajdziesz nigdzie indziej, ale wymaga także umiejętnego strzelania i przetrwania wystarczająco długo, aby przeładować broń i z niej skorzystać. Jeśli to duża presja, Desperackie środki przynajmniej mogą dać ci dodatkowe obrażenia w większej liczbie sytuacji i bez konieczności bycia tak celnym.

Luna's Howl PvE God Roll

Beczka: Strzelba małolufowa/korkociągowa Małolufowa: Zasięg +7, Stabilność +7 Strzelba korkociągowa: Zasięg +5, Stabilność +5, +5 ObsługaCzasopismo: Dołączono Mag Pierwsza zaleta: Przeładowanie Zasobu Leczącego po ostatnim ciosie zapewnia Wyleczenie Tobie i pobliskim sojusznikom.Drugi atut: Rozżarzony Pokonanie celu rozprzestrzenia Pożar na osoby znajdujące się w pobliżu. Potężniejsi wojownicy i przeciwni Strażnicy powodują poparzenie w większym promieniu.Arcydzieło: Zasięg/szybkość przeładowaniaWspaniałe Wycie to solidny atut nawet w PvE, dzięki możliwości szybkiego znokautowania wielu małych wrogów i przeładowania na kilka potężniejszych rund, ale to wzmocnienie twojej głównej broni, którego prawdopodobnie nie traktujesz poważnie potrzebować. Bardziej interesująca i prawdopodobnie bardziej użyteczna jest synergia słoneczna, którą uzyskujesz dzięki klipsowi leczniczemu i żarowemu. Nokautowanie wrogów za pomocą Żaru rozprzestrzenia się popiół, który może być świetny do szybkiego spalenia ton wrogów, a Klips Uzdrawiający zapewnia tobie i twoim znajomym eksplozję leczenia przy każdym przeładowaniu. Użyj Maga Dołączonego, aby mieć pewność, że wykończysz ostatnie ciosy i spalić jak najwięcej wrogów, lub Magwella Flared, aby przyspieszyć przeładowanie i wielokrotne leczenie. Jeśli potrzebujesz innego arsenału Odważnych, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po zdobywaniu boskich rzutów na Szczyt Góry i Pustelnik.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games